Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Johanna Enström

Johanna Enström

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Storgatan 2A X Mariefred, Strängnäs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Storgatan 2A X Mariefred, Strängnäs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Storgatan 2A X Mariefred, Strängnäs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Storgatan 2A X Mariefred, Strängnäs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Storgatan 2A X Mariefred, Strängnäs kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Johanna Enström

Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred

Objektsbild
Kommande

Storgatan 2A

Lägenhet
X Mariefred, Strängnäs kommun
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Pris på förfrågan
93 m²
2 rum
6 668 kr/mån

Välkommen till en alldeles särskild bostad – en unik och fantastisk lägenhet där charm, kvalitet och karaktär samspelar på bästa sätt. Här bor du mitt i hjärtat av idylliska Mariefred, i en trivsam och historisk miljö, med egen uteplats som bjuder på en hänförande vy mot den vackra och ståtliga kyrkan samt glimt av vattnet. Detta är ett hem utöver det vanliga, där varje detalj är noga genomtänkt…

Max
Johanna Enström
Johanna EnströmFastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
7 rum villa på Hålldammsvägen 4 Nykvarn, Nykvarns kommun - bild 1
7 rum villa på Hålldammsvägen 4 Nykvarn, Nykvarns kommun - bild 2
7 rum villa på Hålldammsvägen 4 Nykvarn, Nykvarns kommun - bild 3
7 rum villa på Hålldammsvägen 4 Nykvarn, Nykvarns kommun - bild 4
7 rum villa på Hålldammsvägen 4 Nykvarn, Nykvarns kommun - bild 5
Kommande
Budgivning pågår

Hålldammsvägen 4

Villa
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn
Pris på förfrågan
218 m²
7 rum
999 m² tomt

Välkommen till en villa utöver det vanliga – ett hem där exklusivitet, design och funktion samspelar i perfekt harmoni. Belägen i Nykvarns mest attraktiva och eftertraktade områden erbjuds nu denna unika och påkostade villa om 218 kvm fördelade över två plan – ett hem som erbjuder allt och lite till. Redan vid första intrycket möts ni av bostadens imponerande arkitektur, generösa…

Premium
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
6 rum villa på Gammeltorpsvägen 10B Nykvarn, Nykvarns kommun - bild 1
6 rum villa på Gammeltorpsvägen 10B Nykvarn, Nykvarns kommun - bild 2
6 rum villa på Gammeltorpsvägen 10B Nykvarn, Nykvarns kommun - bild 3
6 rum villa på Gammeltorpsvägen 10B Nykvarn, Nykvarns kommun - bild 4
6 rum villa på Gammeltorpsvägen 10B Nykvarn, Nykvarns kommun - bild 5
Kommande

Gammeltorpsvägen 10B

Villa
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn
3 795 000 kr
74 + 74 m²
6 rum
1 057 m² tomt

Välkommen till denna 1 ½-plansvilla med ett attraktivt och familjevänligt läge, endast ett stenkast från både förskola och skola. Här bor du med närhet till Nykvarns centrum med mataffär, butiker och goda kommunikationer – ett perfekt läge för dig som vill kombinera bekvämlighet med trivsam villamiljö. Villan erbjuder ett ljust och väl tilltaget boende med gott om plats för hela familjen. Här…

Premium
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
7 rum villa på Gammeltorpsvägen 10A Nykvarn, Nykvarns kommun - bild 1
7 rum villa på Gammeltorpsvägen 10A Nykvarn, Nykvarns kommun - bild 2
7 rum villa på Gammeltorpsvägen 10A Nykvarn, Nykvarns kommun - bild 3
7 rum villa på Gammeltorpsvägen 10A Nykvarn, Nykvarns kommun - bild 4
7 rum villa på Gammeltorpsvägen 10A Nykvarn, Nykvarns kommun - bild 5
Kommande

Gammeltorpsvägen 10A

Villa
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn
3 495 000 kr
88 + 72 m²
7 rum
974 m² tomt

Välkommen till en rymlig och charmig enplansvilla med källare, där delvis generös takhöjd och fina ljusinsläpp ger huset en behaglig rymd och trevlig atmosfär. Här erbjuds sex sovrum, vardagsrum, kök med matplats, två helkaklade badrum, separat tvättstuga, uterum, förråd samt flera altaner och gröna ytor runt omkring som ger gott om plats för både avkoppling och aktiviteter. Fastigheten har ett…

Premium
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
1 rum lägenhet på Södertäljevägen 1B Strängnäs, Strängnäs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Södertäljevägen 1B Strängnäs, Strängnäs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Södertäljevägen 1B Strängnäs, Strängnäs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Södertäljevägen 1B Strängnäs, Strängnäs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Södertäljevägen 1B Strängnäs, Strängnäs kommun - bild 5
Kommande

Södertäljevägen 1B

Lägenhet
Strängnäs, Strängnäs kommun
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
995 000 kr
30 m²
1 rum
vån 1
1 977 kr/mån
33 167 kr/m²

Välkommen till denna smart planerade etta med attraktivt cityläge där du har nära till allt! Här erbjuds en hemtrevlig bostad som kombinerar bekvämlighet och funktion på bästa sätt. Lägenheten rymmer ett stilfullt, renoverat kök med bra arbetsytor och modern utrustning, ett rymligt allrum som enkelt möbleras efter behov samt utgång till en inglasad balkong – en härlig plats för avkoppling året…

Premium
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
3 rum lägenhet på Torvmossvägen 6B Nykvarn, Nykvarns kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Torvmossvägen 6B Nykvarn, Nykvarns kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Torvmossvägen 6B Nykvarn, Nykvarns kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Torvmossvägen 6B Nykvarn, Nykvarns kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Torvmossvägen 6B Nykvarn, Nykvarns kommun - bild 5
Kommande

Torvmossvägen 6B

Lägenhet
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn
2 895 000 kr
68 m²
3 rum
6 572 kr/mån
42 574 kr/m²

Välkommen till denna mycket attraktiva och populära trea där varje detalj andas trivsel och livskvalitet. Med en uteplats i klockrent solläge med närhet till vattnet, bor du i en bostad som erbjuder både lugn och rofylldhet i ett naturnära område. Här är det bara att flytta in och börja njuta! Bostaden präglas av stilrena ytskikt, ett härligt ljusinsläpp och generös takhöjd som skapar en luftig…

Premium
Uteplats
Hiss
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
4 rum lägenhet på Jägarbacken 25 A Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Jägarbacken 25 A Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Jägarbacken 25 A Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Jägarbacken 25 A Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Jägarbacken 25 A Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun - bild 5
Kommande

Jägarbacken 25 A

Lägenhet
Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
2 150 000 kr
85 m²
4 rum
6 842 kr/mån
25 294 kr/m²

Välkommen till denna moderna och stilrena gavelfyra om 85 kvm. Här finner du det perfekta hemmet för dig som bara vill flytta in och njuta av ett bekvämt och trivsamt boende. Bostaden erbjuder ett välutrustat kök med öppen planlösning mot vardagsrum, tre bra sovrum, ett väl tilltaget badrum utrustat med bl.a. tvättmaskin och torktumlare samt goda förvaringsmöjligheter i klädkammare. Utvändigt…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
3 rum lägenhet på Jägarbacken 21 E Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Jägarbacken 21 E Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Jägarbacken 21 E Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Jägarbacken 21 E Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Jägarbacken 21 E Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun - bild 5
Kommande

Jägarbacken 21 E

Lägenhet
Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Pris på förfrågan
72 m²
3 rum
vån 2
5 797 kr/mån

Välkommen till detta inbjudande hem som kombinerar modern design med bekvämlighet i vardagen. Här är det bara att flytta in och börja trivas! Bostaden erbjuder ett välplanerat kök med öppen planlösning mot vardagsrummet – en naturlig samlingsplats för både vardag och fest. Två rymliga sovrum ger plats för både familj och gäster, och det generösa badrummet är utrustat med bland annat tvättmaskin…

Premium
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Nykvarn, Nykvarns kommun
Kommande

Bruksparken 8

Lägenhet
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn
1 750 000 kr
54 m²
2 rum
5 279 kr/mån
32 407 kr/m²
Uteplats
Hiss
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Nykvarn, Nykvarns kommun
Kommande

Centrumvägen 4C

Lägenhet
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn
Pris på förfrågan
76 m²
3 rum
vån 4/5
6 267 kr/mån
Hiss
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn

Visar alla 10