Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Rebecka Hellborg

Rebecka Hellborg

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Gästabudsvägen 13

Radhus
Nyköping, Nyköpings kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

120+9 m²

5 rum

239 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 200 000 kr+6 %
Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026

Frösängsvägen 56

Lägenhet
Frösäng, Oxelösunds kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

78 m²

3 rum

4 091 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 600 000 kr-8 %

7 692 kr/m²

Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 apr. 2026

Högvägen 9

Villa
Hagalund, Nyköpings kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

70+70 m²

4 rum

931 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 850 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 apr. 2026

Regeringsvägen 43

Lägenhet
Oppeby, Nyköpings kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

69,5 m²

3 rum

5 566 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 125 000 kr-6 %

16 187 kr/m²

Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 apr. 2026

Trädgårdsgatan 9B

Lägenhet
Oxelösund, Oxelösunds kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

58 m²

2 rum

Slutpris 400 000 kr

6 897 kr/m²

Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026

Sjögatan 2A

Lägenhet
Oxelösund, Oxelösunds kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

77,5 m²

3 rum

4 017 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 500 000 kr+11 %

6 452 kr/m²

Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Winges väg 11

Villa
Nyköping, Nyköpings kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

69 m²

3 rum

Slutpris 3 500 000 kr
Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Esplanaden 7A

Lägenhet
Oxelösund, Oxelösunds kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

44,5 m²

2 rum

2 994 kr/mån

Slutpris 205 000 kr-18 %

4 607 kr/m²

Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026

Sjöbackestigen 1

Lägenhet
Oxelösund, Oxelösunds kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

110,5 m²

4 rum

4 693 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 060 000 kr+18 %

9 593 kr/m²

Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2026

Lilla Släbrovägen 5

Villa
Oppeby, Nyköpings kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

100+100 m²

4 rum

709 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 850 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 mar. 2026

Morellgången 7

Radhus
Krikonbacken, Nyköpings kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

110 m²

4 rum

282 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 300 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 mar. 2026

Gevärsvägen 15

Villa
Sunda, Oxelösunds kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

84+22 m²

4 rum

364 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 800 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 mar. 2026

Sjögatan 4B

Lägenhet
Oxelösund, Oxelösunds kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

55 m²

2 rum

3 275 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 440 000 kr-7 %

8 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 feb. 2026

Skogsvägen 41

Lägenhet
Oppeby, Nyköpings kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

78,5 m²

3 rum

4 744 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 100 000 kr-4 %

14 013 kr/m²

Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 feb. 2026

Nytorgsgatan 9B

Lägenhet
Oxelösund, Oxelösunds kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

77,5 m²

3 rum

3 921 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 450 000 kr-18 %

5 806 kr/m²

Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 dec. 2025

Trumpetarbacken 12

Villa
Krikonbacken, Nyköpings kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

168+103 m²

7 rum

1 112 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 700 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 dec. 2025

Tre Bröders väg 3

Lägenhet
Nyköping Väster, Nyköpings kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

62 m²

2 rum

3 407 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 650 000 kr-6 %

26 613 kr/m²

Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 nov. 2025

Vävarstigen 108

Radhus
Harg, Nyköpings kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

93,5 m²

3 rum

6 662 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 975 000 kr-3 %

10 428 kr/m²

Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 okt. 2025

Vävarstigen 82

Radhus
Harg, Nyköpings kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

93,5 m²

3 rum

6 662 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 850 000 kr-15 %

9 091 kr/m²

Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 okt. 2025

Berzeliegränd 1

Villa
Oppeby, Nyköpings kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

90+10 m²

3 rum

429 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 500 000 kr+1 %
Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 okt. 2025

Oppeby Gård 113

Lägenhet
Oppeby, Nyköpings kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

63 m²

2 rum

4 535 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 600 000 kr-8 %

9 524 kr/m²

Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 aug. 2025

Hemgårdsvägen 16A

Lägenhet
Högbrunn, Nyköpings kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

89,7 m²

4 rum

6 061 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 550 000 kr-6 %

17 280 kr/m²

Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 aug. 2025

Fågelvägen 4B

Lägenhet
Tystberga, Nyköpings kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

37 m²

1 rum

2 205 kr/mån

Slutpris 300 000 kr-20 %

8 108 kr/m²

Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 aug. 2025

Skördevägen 3D

Lägenhet
Arnö, Nyköpings kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

75,9 m²

3 rum

5 667 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 350 000 kr±0 %

17 787 kr/m²

Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jul. 2025

Utterspåret 12

Fritidshus
Kisäng, Nyköpings kommun
Fastighetsbyrån Nyköping

55+36 m²

3 rum

2 063 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 425 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Nyköping
Fastighetsbyrån Nyköping

Visar 1 - 25 av 26