Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Christoffer Rindstål

Christoffer Rindstål

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Svältmovägen 22, Svärtinge, Norrköpings kommun
  • Såld 18 dec. 2025

Svältmovägen 22

Villa
Svärtinge, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

80 m²

3 rum

1 501 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 600 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Albrektsvägen 171, Centralt, Norrköpings kommun
  • Såld 16 dec. 2025

Albrektsvägen 171

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

38 m²

1 rum

2 979 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 900 000 kr-5 %

23 684 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Gjutarvägen 29, Krokek, Norrköpings kommun
  • Såld 5 nov. 2025

Gjutarvägen 29

Radhus
Krokek, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

108+12 m²

5 rum

467 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 375 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Morängatan 15, Vilbergen, Norrköpings kommun
  • Såld 17 okt. 2025

Morängatan 15

Lägenhet
Vilbergen, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

104,5 m²

4 rum

6 616 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 900 000 kr+6 %

18 182 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Jordbrogatan 45, Skarphagen, Norrköpings kommun
  • Såld 2 okt. 2025

Jordbrogatan 45

Radhus
Skarphagen, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

113+27 m²

5 rum

8 473 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 750 000 kr-2 %

24 336 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 sep. 2025

Vilbergsgatan 257

Lägenhet
Vilbergen, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

41 m²

1 rum

2 665 kr/mån

Slutpris 650 000 kr-11 %

15 854 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Djupvik Hasselbacken, Kvarsebo, Norrköpings kommun
  • Såld 24 sep. 2025

Djupvik Hasselbacken

Villa
Kvarsebo, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

30 m²

1 rum

2 198 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 900 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Stugvägen 34A, Svärtinge, Norrköpings kommun
  • Såld 26 aug. 2025

Stugvägen 34A

Lägenhet
Svärtinge, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

125,5 m²

5 rum

6 934 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 300 000 kr±0 %

18 327 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Råda Karlsborg , Vikbolandet, Norrköpings kommun
  • Såld 1 aug. 2025

Råda Karlsborg

Villa
Vikbolandet, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

294+3 m²

8 rum

1,7 ha
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 5 950 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Falkstigen 5, Bränntorp, Finspångs kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Falkstigen 5

Fritidshus
Bränntorp, Finspångs kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

46 m²

2 rum

2 617 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 095 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Lidaleden 468, Smedby, Norrköpings kommun
  • Såld 12 jun. 2025

Lidaleden 468

Radhus
Smedby, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

132+63 m²

5 rum

152 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 500 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Slottsgatan 168, Centralt / Strömmen, Norrköpings kommun
  • Såld 9 jun. 2025

Slottsgatan 168

Lägenhet
Centralt / Strömmen, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

50 m²

2 rum

4 512 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

29 900 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Örtugsgatan 154, Kättsätter, Norrköpings kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Örtugsgatan 154

Villa
Kättsätter, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

108+108 m²

6 rum

815 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 550 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Viuddsvägen 30, Eksund / Strandhugget, Norrköpings kommun
  • Såld 15 maj. 2025

Viuddsvägen 30

Villa
Eksund / Strandhugget, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

56 m²

3 rum

1 445 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 500 000 kr+30 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping

Visar alla 14