Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Andreas Bielkhammar

Andreas Bielkhammar

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2026

Å Berga 8

Villa
Vikbolandet, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

136 m²

5 rum

Slutpris 3 900 000 kr
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Äppelvägen 4

Villa
Åby, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

62 m²

2 rum

Slutpris 1 500 000 kr
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Kantarellgatan 18

Villa
Smedby / Brånnestad, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

255 m²

7 rum

1 360 m²
  • Uteplats

Slutpris 8 800 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 apr. 2026

Vrångö 15

Fritidshus
S:t Anna Skärgård, Söderköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

105 m²

4 rum

2 726 m²
  • Uteplats

Slutpris 8 500 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 mar. 2026

Slottsgatan 172

Lägenhet
Norr - Vid Folkparken, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

103 m²

4 rum

9 524 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 675 000 kr-4 %

25 971 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 mar. 2026

Arkö 111

Fritidshus
Vikbolandet, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

122+122 m²

3 582 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 800 000 kr-11 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 mar. 2026

Ellersborg 2

Villa
Söderköping, Söderköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

190+120 m²

6 rum

5 807 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 6 595 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 feb. 2026

Bråviksvägen 26

Villa
Lindö, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

194+74 m²

8 rum

1 340 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 000 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Pampusvägen 69, Lindö, Norrköpings kommun
  • Såld 27 jan. 2026

Pampusvägen 69

Villa
Lindö, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

250+168 m²

9 rum

7 767 m²
  • Uteplats

Slutpris 18 300 000 kr-27 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 dec. 2025

Repslagaregatan 17B

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

54 m²

2 rum

2 796 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 575 000 kr-7 %

29 167 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Barrskogsvägen 1, Kimstad, Norrköpings kommun
  • Såld 17 nov. 2025

Barrskogsvägen 1

Villa
Kimstad, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

121+83 m²

6 rum

761 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 650 000 kr+10 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 okt. 2025

Kanalgatan 102

Villa
Lindö, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

157+133 m²

7 rum

1 164 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 250 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025

Hörngatan 20

Lägenhet
Söder, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

160 m²

5 rum

9 657 kr/mån

Slutpris 3 050 000 kr-6 %

19 063 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Myrvägen 11B, Svärtinge, Norrköpings kommun
  • Såld 6 sep. 2025

Myrvägen 11B

Villa
Svärtinge, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

193+26 m²

6 rum

1 562 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 400 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 aug. 2025

Djupdalen Bergvägen 3

Fritidshus
Söderköping, Söderköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

81+17 m²

1 905 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 000 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 aug. 2025

Floravägen 17

Villa
Pryssgården, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

185+91 m²

8 rum

1 035 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 575 000 kr-15 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jul. 2025

Brytsbo Hålviken 48

Fritidshus
Arkösund, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

87 m²

3 rum

2 168 m²
  • Uteplats

Slutpris 8 400 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jul. 2025

Medvindsgatan 34

Villa
Lindö, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

168+127 m²

8 rum

871 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 350 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jun. 2025

Fodervägen 8

Övrigt
Loddby, Norrköpings kommun