Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Rebecca Fogelberg

Rebecca Fogelberg

Om mig

Jag har arbetat på Fastighetsbyrån sedan 2013. Jag är en engagerad mäklare som jobbar hårt för att hålla en hög servicenivå och ha förståelse för kundens situation i varje affär. Detta för att affären alltid ska kännas trygg och få bästa möjliga resultat. Hör av dig till mig om du går i säljtankar eller om du bara vill ha ett förutsättningslöst möte. Läs gärna mina omdömen på https://www.reco.se/fastighetsbyran-nassjo/rebecca-fogelberg
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 maj. 2026

Villagatan 20

Villa
Grimstorp, Nässjö kommun
Fastighetsbyrån Nässjö

146 m²

7 rum

Slutpris 1 300 000 kr
Fastighetsbyrån Nässjö
Fastighetsbyrån Nässjö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Bygget 1

Fritidshus
Flisby, Nässjö kommun
Fastighetsbyrån Nässjö

95 m²

4 rum

Slutpris 775 000 kr
Fastighetsbyrån Nässjö
Fastighetsbyrån Nässjö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026

Sjögärdsgatan 83

Radhus
Nässjö, Nässjö kommun
Fastighetsbyrån Nässjö

113 m²

7 rum

Slutpris 2 300 000 kr
Fastighetsbyrån Nässjö
Fastighetsbyrån Nässjö
Västanbogatan 6B, Centralt, Nässjö kommun
  • Såld 12 apr. 2026

Västanbogatan 6B

Lägenhet
Centralt, Nässjö kommun
Fastighetsbyrån Nässjö

65,5 m²

2 rum

4 558 kr/mån

Slutpris 900 000 kr-10 %

13 740 kr/m²

Fastighetsbyrån Nässjö
Fastighetsbyrån Nässjö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 apr. 2026

Löparegränd 12

Villa
Nässjö, Nässjö kommun
Fastighetsbyrån Nässjö

94 m²

3 rum

Slutpris 2 400 000 kr
Fastighetsbyrån Nässjö
Fastighetsbyrån Nässjö
Astrakangatan 5C, Norra Alsberg, Nässjö kommun
  • Såld 30 mar. 2026

Astrakangatan 5C

Lägenhet
Norra Alsberg, Nässjö kommun
Fastighetsbyrån Nässjö

66,8 m²

3 rum

4 434 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 300 000 kr±0 %

19 461 kr/m²

Fastighetsbyrån Nässjö
Fastighetsbyrån Nässjö
Annebergsvägen 7, Solberga, Nässjö kommun
  • Såld 2 mar. 2026

Annebergsvägen 7

Villa
Solberga, Nässjö kommun
Fastighetsbyrån Nässjö

184+15 m²

7 rum

1 741 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 595 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Nässjö
Fastighetsbyrån Nässjö
Storgatan 61C, Centralt, Nässjö kommun
  • Såld 9 feb. 2026

Storgatan 61C

Lägenhet
Centralt, Nässjö kommun
Fastighetsbyrån Nässjö

62 m²

2 rum

2 294 kr/mån

Slutpris 600 000 kr+3 %

9 677 kr/m²

Fastighetsbyrån Nässjö
Fastighetsbyrån Nässjö
Västerstig 19, Bodafors, Nässjö kommun
  • Såld 6 feb. 2026

Västerstig 19

Villa
Bodafors, Nässjö kommun
Fastighetsbyrån Nässjö

175+85 m²

7 rum

760 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 300 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Nässjö
Fastighetsbyrån Nässjö
Skolgatan 10C, Centralt, Nässjö kommun
  • Såld 12 jan. 2026

Skolgatan 10C

Lägenhet
Centralt, Nässjö kommun
Fastighetsbyrån Nässjö

101,5 m²

3,5 rum

9 051 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 200 000 kr-8 %

11 823 kr/m²

Fastighetsbyrån Nässjö
Fastighetsbyrån Nässjö
Centralgatan 26D, Åker, Nässjö kommun
  • Såld 30 dec. 2025

Centralgatan 26D

Lägenhet
Åker, Nässjö kommun
Fastighetsbyrån Nässjö

39 m²

1 rum

2 324 kr/mån

Slutpris 355 000 kr-24 %

9 103 kr/m²

Fastighetsbyrån Nässjö
Fastighetsbyrån Nässjö
Industrigatan 27D, Centralt, Nässjö kommun
  • Såld 27 nov. 2025

Industrigatan 27D

Lägenhet
Centralt, Nässjö kommun
Fastighetsbyrån Nässjö

108 m²

4 rum

5 900 kr/mån

Slutpris 1 200 000 kr-8 %

11 111 kr/m²

Fastighetsbyrån Nässjö
Fastighetsbyrån Nässjö
Skolgatan 10C, Centralt, Nässjö kommun
  • Såld 12 sep. 2025

Skolgatan 10C

Lägenhet
Centralt, Nässjö kommun
Fastighetsbyrån Nässjö

78 m²

3 rum

7 124 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 875 000 kr-13 %

11 218 kr/m²

Fastighetsbyrån Nässjö
Fastighetsbyrån Nässjö
Bodavägen 22A, Åker, Nässjö kommun
  • Såld 1 sep. 2025

Bodavägen 22A

Villa
Åker, Nässjö kommun
Fastighetsbyrån Nässjö

103+129 m²

4 rum

925 m²

Slutpris 1 800 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Nässjö
Fastighetsbyrån Nässjö
Smålandsgatan 1, Handskeryd, Nässjö kommun
  • Såld 22 aug. 2025

Smålandsgatan 1

Villa
Handskeryd, Nässjö kommun
Fastighetsbyrån Nässjö

130+53 m²

5 rum

743 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 000 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Nässjö
Fastighetsbyrån Nässjö
Isåsavägen 13, Handskeryd, Nässjö kommun
  • Såld 15 jul. 2025

Isåsavägen 13

Villa
Handskeryd, Nässjö kommun
Fastighetsbyrån Nässjö

132+75 m²

5 rum

1 204 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 400 000 kr-18 %
Fastighetsbyrån Nässjö
Fastighetsbyrån Nässjö
Idvägen 45, Spexhult, Nässjö kommun
  • Såld 8 jul. 2025

Idvägen 45

Fritidshus
Spexhult, Nässjö kommun
Fastighetsbyrån Nässjö

60 m²

4 rum

1 915 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 200 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Nässjö
Fastighetsbyrån Nässjö
Parkgatan 17B, Bodafors, Nässjö kommun
  • Såld 5 jun. 2025

Parkgatan 17B

Lägenhet
Bodafors, Nässjö kommun
Fastighetsbyrån Nässjö

75 m²

3 rum

5 012 kr/mån

Slutpris 290 000 kr±0 %

3 867 kr/m²

Fastighetsbyrån Nässjö
Fastighetsbyrån Nässjö
Stolmakaregatan 6A , Åker, Nässjö kommun
  • Såld 5 jun. 2025

Stolmakaregatan 6A

Lägenhet
Åker, Nässjö kommun
Fastighetsbyrån Nässjö

39 m²

1 rum

2 324 kr/mån

Slutpris 475 000 kr-4 %

12 179 kr/m²

Fastighetsbyrån Nässjö
Fastighetsbyrån Nässjö
Centralgatan 29F, Åker, Nässjö kommun
  • Såld 15 maj. 2025

Centralgatan 29F

Lägenhet
Åker, Nässjö kommun
Fastighetsbyrån Nässjö

76 m²

3 rum

5 909 kr/mån

Slutpris 700 000 kr±0 %

9 211 kr/m²

Fastighetsbyrån Nässjö
Fastighetsbyrån Nässjö

Visar alla 20