Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Nacka

Fastighetsbyrån Nacka

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
1,5 rum lägenhet på Augustendalsvägen 28 Nacka Strand, Nacka kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Augustendalsvägen 28 Nacka Strand, Nacka kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Augustendalsvägen 28 Nacka Strand, Nacka kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Augustendalsvägen 28 Nacka Strand, Nacka kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Augustendalsvägen 28 Nacka Strand, Nacka kommun - bild 5
Kommande

Augustendalsvägen 28

Lägenhet
Nacka Strand, Nacka kommun
Fastighetsbyrån Nacka
Pris på förfrågan
56 m²
1,5 rum
vån 4/7
3 398 kr/mån

Välkommen till en ytterst yteffektiv 1,5:a, i dagsläget disponerad som en mini-tvåa! Här njuter vi av morgonsolen på den insynsskyddade balkongen med sjöglimt - ett stenkast från båtlivet nere på kajen. Bostaden erbjuder ett nybyggt badrum med alla moderna bekvämligheter och ett mysigt kök i sobra kulörer. Det rofyllda sovrummet rymmer en dubbelsäng och har ogenerad utsikt mot den lummiga…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Nacka
Fastighetsbyrån Nacka
2 rum lägenhet på Enbacken 11F Eriksvik, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Enbacken 11F Eriksvik, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Enbacken 11F Eriksvik, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Enbacken 11F Eriksvik, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Enbacken 11F Eriksvik, Nacka kommun - bild 5
Kommande

Enbacken 11F

Lägenhet
Eriksvik, Nacka kommun
Fastighetsbyrån Nacka
2 500 000 kr
43 m²
2 rum
4 000 kr/mån
58 140 kr/m²

Privatvisning möjlig. Välkommen till ett exklusivt och charmigt studiohus som kombinerar modern elegans med naturnära livskvalitet. Här bor du bekvämt i ett stilrent hem med dubbla altaner, egen gräsmatta och odlingsmöjligheter – en perfekt plats för dig som vill njuta av lugnet men samtidigt ha city inom räckhåll. Vakna till fåglarnas kvitter och upplev rådjur och rävar som en naturlig del av…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Nacka
Fastighetsbyrån Nacka
2 rum lägenhet på Ugglevägen 34A Saltängen, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Ugglevägen 34A Saltängen, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Ugglevägen 34A Saltängen, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Ugglevägen 34A Saltängen, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Ugglevägen 34A Saltängen, Nacka kommun - bild 5
Kommande

Ugglevägen 34A

Lägenhet
Saltängen, Nacka kommun
Fastighetsbyrån Nacka
Pris på förfrågan
55 m²
2 rum
vån 2/2
4 079 kr/mån

2 540 000 ACCEPTERAT PRIS! Kontakta mäklaren för visning. Välplanerad 2:a högst upp i huset – med fri utsikt och härligt ljusinsläpp! Högst upp i huset, i hjärtat av omtyckta Saltängen, väntar denna välplanerade och stilrena tvåa – ett hem som kombinerar genomtänkt planlösning, ljusa ytor och en fantastisk känsla av lugn. Här bor du med vacker utsikt och helt utan insyn, i ett av områdets…

Premium
Fastighetsbyrån Nacka
Fastighetsbyrån Nacka
3 rum lägenhet på Stensövägen 9 Älta Centrum / Stensö, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Stensövägen 9 Älta Centrum / Stensö, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Stensövägen 9 Älta Centrum / Stensö, Nacka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Stensövägen 9 Älta Centrum / Stensö, Nacka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Stensövägen 9 Älta Centrum / Stensö, Nacka kommun - bild 5
Kommande

Stensövägen 9

Lägenhet
Älta Centrum / Stensö, Nacka kommun
Fastighetsbyrån Nacka
2 095 000 kr
59 m²
3 rum
vån 3/9
3 815 kr/mån
35 508 kr/m²

Välkommen till denna stilrena och välplanerade lägenhet om 59 kvadratmeter – ett hem som erbjuder både komfort, funktion och ett attraktivt läge. Bostaden renoverades 2025, vilket ger en modern och fräsch känsla i samtliga rum. Den smarta planlösningen skapar ett luftigt hem med fint ljusinsläpp. Vardagsrummet är rymligt och inbjudande, perfekt för både sociala tillställningar och lugna kvällar…

Premium
Hiss
Fastighetsbyrån Nacka
Fastighetsbyrån Nacka
4 rum lägenhet på Fidravägen 43 Saltsjöbaden Lännbohöjden, Nacka kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Fidravägen 43 Saltsjöbaden Lännbohöjden, Nacka kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Fidravägen 43 Saltsjöbaden Lännbohöjden, Nacka kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Fidravägen 43 Saltsjöbaden Lännbohöjden, Nacka kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Fidravägen 43 Saltsjöbaden Lännbohöjden, Nacka kommun - bild 5
Kommande

Fidravägen 43

Lägenhet
Saltsjöbaden Lännbohöjden, Nacka kommun
Fastighetsbyrån Nacka
Pris på förfrågan
85 m²
4 rum
vån 1/4
6 444 kr/mån

KONTAKTA MÄKLAREN FÖR VISNING! - Gavelläge - Radhuskänsla - Uteplats och balkong med sol genomgående hela dagen/ kvällen. - Barnvänligt område Varmt välkommen till denna ljusa och välplanerade 4:a i gavelläge där köket flyter ihop med vardagsrummet och skapar optimala sociala förutsättningar! Lägenheten bjuder på bra förvaring i två rymliga klädkammare, ett ljust och modernt kök samt en stor…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Nacka
Fastighetsbyrån Nacka
4 rum lägenhet på Birkavägen 1 Birka, Nacka kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Birkavägen 1 Birka, Nacka kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Birkavägen 1 Birka, Nacka kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Birkavägen 1 Birka, Nacka kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Birkavägen 1 Birka, Nacka kommun - bild 5
Kommande

Birkavägen 1

Lägenhet
Birka, Nacka kommun
Fastighetsbyrån Nacka
10 000 000 kr
145 m²
4 rum
vån 2/3
7 250 kr/mån
68 966 kr/m²

Charm och karaktär i harmonisk kombination – sekelskifteslägenhet med det lilla extra i hjärtat av Finntorp. Välkommen till ett hem som förför med sin själ – en fantastisk lägenhet där tidlös charm möter dagens bekvämligheter. Belägen i en vacker villa från förra sekelskiftet, bjuder detta boende på en unik karaktär, omsorgsfullt bevarade originaldetaljer och en varm, inbjudande atmosfär. Här…

Premium
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Nacka
Fastighetsbyrån Nacka
1 rum lägenhet på Viltstigen 2A Boo Gård, Nacka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Viltstigen 2A Boo Gård, Nacka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Viltstigen 2A Boo Gård, Nacka kommun - bild 3
Kommande

Viltstigen 2A

Lägenhet
Boo Gård, Nacka kommun
Fastighetsbyrån Nacka
1 795 000 kr
20,3 + 13 m²
1 rum
vån 1/1
1 328 kr/mån
88 424 kr/m²

Kontakta mäklaren för visning redan nu! Modernt minihus med tillgång till stor trädgård, lättillgänglig parkering precis intill huset. Välkommen till ett stilrent och energieffektivt Attefallshus beläget i populära, lugna och naturnära Lännersta, Saltsjö-Boo. Här bor du med närhet till både vacker natur, hav och goda kommunikationer – perfekt för dig som söker ett smart och bekvämt boende med…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Nacka
Fastighetsbyrån Nacka
5 rum parhus på Björnbergsvägen 15D Kummelnäs, Nacka kommun - bild 1
5 rum parhus på Björnbergsvägen 15D Kummelnäs, Nacka kommun - bild 2
5 rum parhus på Björnbergsvägen 15D Kummelnäs, Nacka kommun - bild 3
5 rum parhus på Björnbergsvägen 15D Kummelnäs, Nacka kommun - bild 4