- Sök mäklare
- Fastighetsbyrån Mölnlycke – Härryda
- Maria Stenlund
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Om mig
Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.
Maps Data: Google © 2026
Hasselvägen 44
Mölnlycke, Härryda kommun
128+21 m²
5 rum
Slutpris 4 100 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Mölnlycke – Härryda
Maps Data: Google © 2026
Legendvägen 26
Härryda, Härryda kommun
85 m²
4 rum
Slutpris 3 450 000 kr
Fastighetsbyrån Mölnlycke – Härryda
Maps Data: Google © 2026
Ekspinnarevägen 9
Mölnlycke, Härryda kommun
116 m²
5 rum
- Uteplats
Slutpris 4 995 000 kr-3 %
43 060 kr/m²
Fastighetsbyrån Mölnlycke – Härryda
Maps Data: Google © 2026
Mystvägen 5
Hällingsjö, Härryda kommun
123+26 m²
5 rum
Slutpris 3 800 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Mölnlycke – Härryda
Maps Data: Google © 2026
Bläcksvampen 1
Mölnlycke, Härryda kommun
75,3 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 350 000 kr-6 %
31 208 kr/m²
Fastighetsbyrån Mölnlycke – Härryda
Visar alla 5