Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Shad Kader

Shad Kader

Om mig

Med en gedigen erfarenhet inom försäljning, strävar jag alltid efter att erbjuda mina kunder den mest personliga och professionella servicen. Jag har höga ambitioner och vill alltid skapa den bästa affären för mina kunder genom att vara lyhörd och noggrann. Det är viktigt för mig att alla parter i en affär känner sig trygga och nöjda. Med min expertis och min personliga touch kan du lita på att du får en smidig och lyckad fastighetsaffär.
Mäklarens försäljningar
1,5 rum lägenhet på Broslättsgatan 29 Centrala Mölndal, Mölndals kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Broslättsgatan 29 Centrala Mölndal, Mölndals kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Broslättsgatan 29 Centrala Mölndal, Mölndals kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Broslättsgatan 29 Centrala Mölndal, Mölndals kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Broslättsgatan 29 Centrala Mölndal, Mölndals kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 18:30

Broslättsgatan 29

Lägenhet
Centrala Mölndal, Mölndals kommun
Fastighetsbyrån Mölndal
1 850 000 kr
35 m²
1,5 rum
vån 6/9
3 949 kr/mån
52 857 kr/m²

Välkommen till Broslättsgatan 29 och denna charmiga etta på 35 kvm med högt i tak och stilfulla materialval! Här bor du på våning 6 av 9 i en stabil förening med en mysig och bilfri innergård. Adressen har ett mycket centralt läge, och Mölndals nya galleria väntar endast en hissresa bort, här finns allt du kan önska dig när det gäller service. Vad sägs om bland annat shopping, restauranger och…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Mölndal
Fastighetsbyrån Mölndal
4 rum lägenhet på Blandsädesgatan 8B Bifrost, Mölndals kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Blandsädesgatan 8B Bifrost, Mölndals kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Blandsädesgatan 8B Bifrost, Mölndals kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Blandsädesgatan 8B Bifrost, Mölndals kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Blandsädesgatan 8B Bifrost, Mölndals kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 18:30

Blandsädesgatan 8B

Lägenhet
Bifrost, Mölndals kommun
Fastighetsbyrån Mölndal
2 695 000 kr
95 m²
4 rum
vån 1/3
7 297 kr/mån
28 368 kr/m²

Välkommen till Blandsädesgatan 8B och denna ljusa och välplanerade fyrarummare om 95 kvm. Här erbjuds ett rymligt vardagsrum med utgång till inglasad balkong, ett funktionellt kök med matplats samt en separat matsal som vid behov kan användas som sovrum. Bostaden kan därmed enkelt disponeras med tre sovrum. Bra förvaring i garderober och klädkammare samt badrum med badkar och separat wc. Ett…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Mölndal
Fastighetsbyrån Mölndal
3 rum lägenhet på Ponnygatan 8A Åby, Mölndals kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Ponnygatan 8A Åby, Mölndals kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Ponnygatan 8A Åby, Mölndals kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Ponnygatan 8A Åby, Mölndals kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Ponnygatan 8A Åby, Mölndals kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 12:00

Ponnygatan 8A

Lägenhet
Åby, Mölndals kommun
Fastighetsbyrån Mölndal
2 195 000 kr
78 m²
3 rum
vån 3/3
6 358 kr/mån
28 141 kr/m²

Välkommen till Ponnygatan 8A och denna rymliga genomgångstrea med balkong i söderläge. Bostaden erbjuder ett tidlöst kök, en rymlig balkong samt genomgående välhållna ytskikt. Det ljusa köket är utformat längs motsatta sidor vilket skapar hög yteffektivitet när kocken ska svänga ihop paradrätten. Köket har uppdaterats med nytt trägolv och är utrustat med induktionshäll, inbyggd ugn, LED…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Mölndal
Fastighetsbyrån Mölndal
2 rum lägenhet på Kvarnbyvallen 5 Kvarnbyvallen, Mölndals kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Kvarnbyvallen 5 Kvarnbyvallen, Mölndals kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Kvarnbyvallen 5 Kvarnbyvallen, Mölndals kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Kvarnbyvallen 5 Kvarnbyvallen, Mölndals kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Kvarnbyvallen 5 Kvarnbyvallen, Mölndals kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:30

Kvarnbyvallen 5

Lägenhet
Kvarnbyvallen, Mölndals kommun
Fastighetsbyrån Mölndal
2 395 000 kr
60 m²
2 rum
4 804 kr/mån
39 917 kr/m²

Modern och välplanerad tvåa om 60 kvm i populära Kvarnbyvallen 5 i Mölndal. Här erbjuds öppen planlösning mellan kök och vardagsrum, stilrent helkaklat badrum med egen tvättavdelning samt ett rofyllt sovrum med god förvaring. Från vardagsrummet nås den stora uteplatsen som ger generösa ytor för både matgrupp och lounge. Ett ljust och inflyttningsklart hem i ett attraktivt område med närhet till…

Premium
Uteplats
Hiss
Fastighetsbyrån Mölndal
Fastighetsbyrån Mölndal
2 rum lägenhet på Blandsädesgatan 2B Bifrost, Mölndals kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Blandsädesgatan 2B Bifrost, Mölndals kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Blandsädesgatan 2B Bifrost, Mölndals kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Blandsädesgatan 2B Bifrost, Mölndals kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Blandsädesgatan 2B Bifrost, Mölndals kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 17:30

Blandsädesgatan 2B

Lägenhet
Bifrost, Mölndals kommun
Fastighetsbyrån Mölndal
2 095 000 kr
67 m²
2 rum
5 431 kr/mån
31 269 kr/m²

Ljus och välplanerad tvåa om 67 kvm med härlig altan mot lugn innergård. Bostaden erbjuder generösa sällskapsytor, stilrent kök, rofyllt sovrum samt ett fräscht badrum med tvättmöjligheter. Stora fönster ger ett fint ljusinsläpp och skapar en luftig känsla. Här bor du i ett trivsamt område i Mölndal med närhet till både service, natur och goda kommunikationer.

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Mölndal
Fastighetsbyrån Mölndal
3 rum lägenhet på Samuel Norbergsgatan 6 Kvarnbyn, Mölndals kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Samuel Norbergsgatan 6 Kvarnbyn, Mölndals kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Samuel Norbergsgatan 6 Kvarnbyn, Mölndals kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Samuel Norbergsgatan 6 Kvarnbyn, Mölndals kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Samuel Norbergsgatan 6 Kvarnbyn, Mölndals kommun - bild 5

Samuel Norbergsgatan 6

Lägenhet
Kvarnbyn, Mölndals kommun
Fastighetsbyrån Mölndal
4 695 000 kr
99 m²
3 rum
vån 4/6
6 877 kr/mån
47 424 kr/m²

Välplanerad och ljus trerumslägenhet om 99 kvm på Samuel Norbergsgatan 6 med generösa sällskapsytor och genomtänkt planlösning. Köket är modernt och öppet mot vardagsrummet vilket skapar en social och inbjudande miljö med gott om plats för både matbord och soffgrupp. Stora fönster ger ett fint ljusinsläpp och från vardagsrummet nås den rymliga balkongen som blir ett naturligt extra rum under…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Mölndal
Fastighetsbyrån Mölndal
3 rum lägenhet på Stenbrogatan 2D Jungfruplatsen, Mölndals kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Stenbrogatan 2D Jungfruplatsen, Mölndals kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Stenbrogatan 2D Jungfruplatsen, Mölndals kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Stenbrogatan 2D Jungfruplatsen, Mölndals kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Stenbrogatan 2D Jungfruplatsen, Mölndals kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 13:00

Stenbrogatan 2D

Lägenhet
Jungfruplatsen, Mölndals kommun
Fastighetsbyrån Mölndal
2 595 000 kr
70 m²
3 rum
vån 2/3
4 300 kr/mån
37 071 kr/m²

Nu har vi förmånen att presentera denna välplanerade genomgångslägenhet med inglasad balkong i västerläge. Belägen på Stenbrogatan 2D har lägenheten lugnt och barnvänligt läge med utsikt över innergården. Interiört erbjuds ett rymligt kök, helkaklat badrum, stor klädkammare samt 2 bra sovrum i var sin sida av lägenheten. Här bor ni med gångavstånd till matbutik, skola förskola och med naturen i…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Mölndal
Fastighetsbyrån Mölndal

Visar alla 7