Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Nina Hjelm

Nina Hjelm

Om mig

Jag är en engagerad mäklare som jobbar för att hålla en hög servicenivå och ha full förståelse för kundernas situation i varje affär. Min förhoppning är att de som jobbar med mig känner ett stort förtroende för mitt hårda arbete och att jag leder dem till en lyckad bostadsaffär. Hög servicekänsla och genuint engagemang är det som karakteriserar mig. Med hjälp av Fastighetsbyråns storlek kan jag erbjuda ett stort kundregister över hela Sverige för att enkelt matcha köpare och säljare.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Tulpangatan 15, Fosiedal, Malmö kommun
  • Såld 26 aug. 2025

Tulpangatan 15

Lägenhet
Fosiedal, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

81 m²

3 rum

5 387 kr/mån

Slutpris 1 095 000 kr-8 %

13 519 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Rödkullastigen 5A, Almhög, Malmö kommun
  • Såld 15 aug. 2025

Rödkullastigen 5A

Lägenhet
Almhög, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

54,5 m²

2 rum

4 131 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 790 000 kr-7 %

14 495 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Kronetorpsgatan 60 A, Segevång, Malmö kommun
  • Såld 5 aug. 2025

Kronetorpsgatan 60 A

Lägenhet
Segevång, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

24,5 m²

1 rum

1 965 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 595 000 kr-8 %

24 286 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Ormvråksgatan 19, Söderkulla, Malmö kommun
  • Såld 11 jul. 2025

Ormvråksgatan 19

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

69,5 m²

2 rum

5 063 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 150 000 kr±0 %

16 547 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Hyacintgatan 27, Fosiedal, Malmö kommun
  • Såld 5 jun. 2025

Hyacintgatan 27

Lägenhet
Fosiedal, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

61 m²

2 rum

4 501 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 035 000 kr+4 %

16 967 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Berguvsgatan 22C, Söderkulla, Malmö kommun
  • Såld 5 jun. 2025

Berguvsgatan 22C

Radhus
Söderkulla, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

100,5 m²

3 rum

6 566 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 925 000 kr-2 %

29 104 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Tågebjersvägen 1, Käglinge, Malmö kommun
  • Såld 30 maj. 2025

Tågebjersvägen 1

Villa
Käglinge, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

114+114 m²

4 rum

813 m²

Slutpris 4 100 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Kungsörnsgatan 40, Söderkulla, Malmö kommun
  • Såld 21 maj. 2025

Kungsörnsgatan 40

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

89,5 m²

3,5 rum

6 287 kr/mån

Slutpris 1 550 000 kr-6 %

17 318 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö

Visar 26 - 33 av 33