Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Marina Matic

Marina Matic

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på Kulladalsgatan 10 B Kulladal, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Kulladalsgatan 10 B Kulladal, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Kulladalsgatan 10 B Kulladal, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Kulladalsgatan 10 B Kulladal, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Kulladalsgatan 10 B Kulladal, Malmö kommun - bild 5
Budgivning pågår

Kulladalsgatan 10 B

Lägenhet
Kulladal, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
2 195 000 kr
86,5 m²
3 rum
vån 4/8
6 052 kr/mån
25 376 kr/m²

Välkommen till en rymlig och nyligen renoverad trea om 86,5 kvm i populära Kulladal. Här bor vi på fjärde våningen med hiss i huset, i en stabil HSB-förening, och möts av ett hem där varje detalj är genomtänkt. Det är bara att flytta in och börja trivas från dag ett. Det stilrena köket är en naturlig samlingsplats med generösa arbetsytor och gott om förvaring. Ljusa luckor kombineras med…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
3 rum lägenhet på Östra Farmvägen 19 AA Norra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Östra Farmvägen 19 AA Norra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Östra Farmvägen 19 AA Norra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Östra Farmvägen 19 AA Norra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Östra Farmvägen 19 AA Norra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:15

Östra Farmvägen 19 AA

Lägenhet
Norra Sorgenfri, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 445 000 kr
65 m²
3 rum
vån 4/4
12 453 kr/mån
22 231 kr/m²

Välkommen till denna unika trerumslägenhet högst upp i huset – mitt i centrala Malmö. Här erbjuds nu en sällsynt möjlighet att förvärva en bostadsrätt där modern bekvämlighet kombineras med en imponerande utsikt. Lägenheten är ljus och smart planerad och passar perfekt för dig som vill bo nära stadens puls men ändå ha ett lugnt och harmoniskt hem. Hiss finns hela vägen upp till våningsplanet,…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
2 rum lägenhet på Sallerupsvägen 30 Ellstorp, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Sallerupsvägen 30 Ellstorp, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Sallerupsvägen 30 Ellstorp, Malmö kommun - bild 3
Idag

Sallerupsvägen 30

Lägenhet
Ellstorp, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 295 000 kr
43,5 m²
2 rum
vån 4/5
3 959 kr/mån
29 770 kr/m²
Plus
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
5 rum villa på Vintertingsvägen 12 Kristineberg, Malmö kommun - bild 1
5 rum villa på Vintertingsvägen 12 Kristineberg, Malmö kommun - bild 2
5 rum villa på Vintertingsvägen 12 Kristineberg, Malmö kommun - bild 3
5 rum villa på Vintertingsvägen 12 Kristineberg, Malmö kommun - bild 4
5 rum villa på Vintertingsvägen 12 Kristineberg, Malmö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:30

Vintertingsvägen 12

Villa
Kristineberg, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
5 995 000 kr
162 + 10 m²
5 rum
538 m² tomt

Välkommen till ditt nya hem i populära och familjevänliga Kristineberg i Oxie! Här erbjuds en bostad som kombinerar charm, rymd och bekvämlighet på bästa sätt – ett hem att trivas i från första stund. Huset, byggt 1991, omfattar generösa 162 kvadratmeter som fördelar sig över fem välplanerade rum. Planlösningen är både social och funktionell med gott om utrymme för hela familjen. Hemmets hjärta…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
4 rum lägenhet på Vagnmakarebyn 4a Bunkeflostrand, Malmö kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Vagnmakarebyn 4a Bunkeflostrand, Malmö kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Vagnmakarebyn 4a Bunkeflostrand, Malmö kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Vagnmakarebyn 4a Bunkeflostrand, Malmö kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Vagnmakarebyn 4a Bunkeflostrand, Malmö kommun - bild 5

Vagnmakarebyn 4a

Lägenhet
Bunkeflostrand, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 995 000 kr
111 m²
4 rum
vån 3/4
9 842 kr/mån
17 973 kr/m²

Välkommen till denna rymliga och mysiga fyrarummare i populära Bunkeflostrand! Med sina 111 kvm erbjuder denna bostad ett generöst ljusinsläpp luftiga ytor samt en rymlig balkong där du kan njuta av lugnet omkring.

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Rosengård/apelgården, Malmö kommun

Thomsons väg 6

Lägenhet
Rosengård/apelgården, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 195 000 kr
80 m²
3 rum
vån 6
6 144 kr/mån
14 938 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
2 rum lägenhet på Kollegiegatan 1D Nydala, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Kollegiegatan 1D Nydala, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Kollegiegatan 1D Nydala, Malmö kommun - bild 3

Kollegiegatan 1D

Lägenhet
Nydala, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 095 000 kr
57,5 m²
2 rum
vån 1/4
3 203 kr/mån
19 043 kr/m²
Plus
Balkong
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö

Visar alla 7