Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Jack Ovallius

Jack Ovallius

Om mig

Som född och uppvuxen i Malmö samt flera år som mäklare byggt upp ett stort kontaktnät och kunskap om olika scenarion. En försäljning med mig kommer därför att bli trygg samt att du kommer att ha en påläst, engagerad och lyhörd fastighetsmäklare. En stor del av att Ni ska få en lyckad bostadsaffär innebär att välja en mäklare som kan uppfylla era önskemål som säljare.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 apr. 2026

Sagas gränd 3 F

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

100 m²

4 rum

Slutpris 3 775 000 kr

37 750 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Krankajen 14, Dockan, Malmö kommun
  • Såld 2 apr. 2026

Krankajen 14

Lägenhet
Dockan, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

79,1 m²

2 rum

4 780 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 545 000 kr+1 %

70 101 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Blåsebergavägen 41

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

49,5 m²

2 rum

Slutpris 2 147 500 kr

43 384 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Glasbruksgatan 2b, Limhamn, Malmö kommun
  • Såld 26 mar. 2026

Glasbruksgatan 2b

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

51 m²

2 rum

4 788 kr/mån

Slutpris 1 495 000 kr-12 %

29 314 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Hammars Parkväg 28 C, Sibbarp, Malmö kommun
  • Såld 12 mar. 2026

Hammars Parkväg 28 C

Lägenhet
Sibbarp, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

88 m²

4 rum

5 934 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 440 000 kr-4 %

39 091 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Nannas gata 10, Hyllie, Malmö kommun
  • Såld 7 okt. 2025

Nannas gata 10

Lägenhet
Hyllie, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

77 m²

3 rum

5 630 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 780 000 kr-7 %

36 104 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Kilian Zollsgatan 28B, Ribersborg, Malmö kommun
  • Såld 25 sep. 2025

Kilian Zollsgatan 28B

Lägenhet
Ribersborg, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

73 m²

3 rum

4 904 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 650 000 kr-4 %

50 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Skomakarebyn 1A, Bunkeflostrand, Malmö kommun
  • Såld 15 sep. 2025

Skomakarebyn 1A

Lägenhet
Bunkeflostrand, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

82,3 m²

3 rum

7 433 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 620 000 kr-10 %

19 684 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Älggatan 36A, Limhamn, Malmö kommun
  • Såld 5 sep. 2025

Älggatan 36A

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

64,5 m²

2 rum

4 857 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

30 930 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Fylkinggatan 25c, Håkanstorp, Malmö kommun
  • Såld 5 sep. 2025

Fylkinggatan 25c

Lägenhet
Håkanstorp, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

58 m²

2 rum

3 617 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 250 000 kr±0 %

21 552 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Norrbäcksgatan 15, Kroksbäck, Malmö kommun
  • Såld 17 jul. 2025

Norrbäcksgatan 15

Lägenhet
Kroksbäck, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

87 m²

3,5 rum

6 074 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 580 000 kr-1 %

18 161 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Tornfalksgatan 18, Söderkulla, Malmö kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Tornfalksgatan 18

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

83,5 m²

3 rum

5 926 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 530 000 kr-4 %

18 323 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö

Visar alla 12