Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Gea Sudin

Gea Sudin

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 nov. 2025

Lönnebergagatan 61

Lägenhet
Gyllins Trädgård, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

75 m²

3 rum

5 533 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 400 000 kr-6 %

32 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 nov. 2025

Föreningsgatan 54B

Övrigt
Rörsjöstaden, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

157,5 m²

23 382 kr/mån

Slutpris 700 000 kr-30 %
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 nov. 2025

Serenadgatan 63

Lägenhet
Högaholm, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

64,5 m²

2 rum

4 225 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 050 000 kr-4 %

16 279 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 okt. 2025

Packhusgatan 31A

Lägenhet
Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

75 m²

3 rum

4 747 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 600 000 kr-1 %

48 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 okt. 2025

Neptunigatan 48

Lägenhet
Citadellskajen, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

64 m²

2,5 rum

3 774 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 730 000 kr-3 %

58 281 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 okt. 2025

Rödkullastigen 11 A

Lägenhet
Almhög, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

69 m²

3 rum

5 488 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 900 000 kr-10 %

13 043 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 okt. 2025

Sjöblads väg 1

Lägenhet
Rosengård/apelgården, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

59,5 m²

2 rum

4 984 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 765 000 kr-9 %

12 857 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 okt. 2025

Ahrenbergsgatan 10

Lägenhet
Bulltofta, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

73 m²

3 rum

5 935 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr-4 %

31 507 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 okt. 2025

Jägersrovägen 188, Jägershill Sommarstad 1

Övrigt
Jägershill Sommarstad, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

200 m²

6 rum

400 m²
  • Uteplats

Slutpris 900 000 kr-31 %
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 okt. 2025

Ormvråksgatan 21

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

89,5 m²

3 rum

6 927 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 350 000 kr-13 %

15 084 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 okt. 2025

Nobelvägen 87

Lägenhet
Nobeltorget, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

41,4 m²

1,5 rum

3 273 kr/mån

Slutpris 1 250 000 kr-3 %

30 193 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 okt. 2025

Anders Pålssons väg 25

Villa
Klågerup, Svedala kommun
Fastighetsbyrån Svedala

224+139 m²

6 rum

729 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 100 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Svedala
Fastighetsbyrån Svedala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 sep. 2025

Västra Skrävlingevägen 129

Lägenhet
Gula Höja, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

102 m²

4 rum

5 440 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 900 000 kr-5 %

18 627 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

Glimtvägen 5

Villa
Kristineberg, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

157+40 m²

4 rum

928 m²
  • Uteplats

Slutpris 7 995 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 sep. 2025

Glimtvägen 12

Villa
Kristineberg, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

136+8 m²

5 rum

288 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 000 000 kr-11 %
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025

Kulladalsgatan 10B

Lägenhet
Kulladal, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

86,5 m²

3 rum

5 764 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 700 000 kr-3 %

19 653 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025

Disponentgatan 5

Lägenhet
S:t Knut, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

61 m²

2 rum

3 772 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr-2 %

31 148 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 sep. 2025

Mossegatan 17

Villa
Gullvik, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

131+10 m²

5 rum

484 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 995 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 sep. 2025

Västra Skrävlingevägen 139

Lägenhet
Gula Höja, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

59 m²

2 rum

3 621 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 100 000 kr-4 %

18 644 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Serenadgatan 17, Högaholm, Malmö kommun
  • Såld 11 sep. 2025

Serenadgatan 17

Lägenhet
Högaholm, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

97 m²

4 rum

7 212 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 450 000 kr-3 %

14 948 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 sep. 2025

Karlshamnsgatan 6

Lägenhet
Folkets Park, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

64 m²

2 rum

4 228 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 000 000 kr-9 %

31 250 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 sep. 2025

Skrivaregatan 36

Lägenhet
Hyllie, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

90 m²

3 rum

6 758 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 900 000 kr-11 %

54 444 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 aug. 2025

Serenadgatan 30

Lägenhet
Almvik, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

64 m²

2 rum

5 269 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 995 000 kr±0 %

15 547 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 aug. 2025

Poppelgatan 18B

Lägenhet
Västra Kattarp, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

52,5 m²

2 rum

4 036 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 920 000 kr-3 %

17 524 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 aug. 2025

Prunusgatan 8

Villa
Husie, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

80+48 m²

3 rum

1 042 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 000 000 kr-15 %
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö

Visar 1 - 25 av 46