Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Artemiz Eskafi

Artemiz Eskafi

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Kulladalsgatan 30B

Lägenhet
Kulladal, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

80,5 m²

3 rum

5 504 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 795 000 kr±0 %

22 298 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Tors Gränd 13

Lägenhet
Hyllie, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

71 m²

3 rum

5 033 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 880 000 kr-2 %

40 563 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 apr. 2026

Statistgatan 12

Lägenhet
Lindeborg, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

78,5 m²

3 rum

5 271 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr-4 %

28 025 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 apr. 2026

Thomsons väg 22

Lägenhet
Rosengård/apelgården, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

80 m²

3 rum

6 106 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 960 000 kr-12 %

12 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 apr. 2026

Lagmansgatan 3D

Lägenhet
Borgmästaregården, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

59 m²

2 rum

4 058 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 950 000 kr±0 %

33 051 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Aktrisgatan 20

Lägenhet
Lindeborg, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

64,5 m²

2 rum

4 545 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

20 078 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Duvhöksgatan 2A

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

60 m²

2 rum

3 860 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 245 000 kr±0 %

20 750 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 apr. 2026

Tulpangatan 8

Lägenhet
Fosiedal, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

70,5 m²

3 rum

5 070 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 960 000 kr-4 %

13 617 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 apr. 2026

Norrbäcksgatan 29

Lägenhet
Kroksbäck, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

87 m²

3,5 rum

6 170 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr-5 %

20 690 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Kvartettgatan 42

Lägenhet
Almvik, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

80 m²

3 rum

5 987 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 420 000 kr-5 %

17 750 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 mar. 2026

Serenadgatan 57

Lägenhet
Högaholm, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

64 m²

2 rum

4 332 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 895 000 kr±0 %

13 984 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 mar. 2026

Bomgatan 18

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

34 m²

1,5 rum

3 327 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 600 000 kr-3 %

47 059 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 feb. 2026

Dansörgatan 12

Lägenhet
Lindeborg, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

78,5 m²

2 rum

5 102 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 775 000 kr+5 %

22 611 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 feb. 2026

Aktrisgatan 20

Lägenhet
Lindeborg, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

65,5 m²

2 rum

4 472 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 300 000 kr+9 %

19 847 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 feb. 2026

Blekingsborgsgatan 1B

Lägenhet
Blekingsborg, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

23 m²

1 rum

1 893 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 730 000 kr-8 %

31 739 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 dec. 2025

Södra Gulsparvsgatan 54

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

60 m²

2 rum

4 672 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 285 000 kr-8 %

21 417 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 dec. 2025

Serenadgatan 53

Lägenhet
Högaholm, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

146 m²

5 rum

9 355 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr-7 %

17 123 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 nov. 2025

Lindeborgsgatan 97

Radhus
Lindeborg, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

117,5 m²

5 rum

7 599 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 150 000 kr-1 %

26 809 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 okt. 2025

Hyacintgatan 7

Lägenhet
Fosiedal, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

61 m²

2 rum

4 562 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 750 000 kr-12 %

12 295 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 okt. 2025

Tenorgatan 3

Lägenhet
Almvik, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

75 m²

3 rum

6 112 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 500 000 kr-6 %

20 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 sep. 2025

Aktrisgatan 18

Lägenhet
Lindeborg, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

62 m²

2 rum

4 232 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 600 000 kr+7 %

25 806 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 sep. 2025

Serenadgatan 68

Lägenhet
Högaholm, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

81,5 m²

3 rum

5 009 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 095 000 kr±0 %

13 436 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 sep. 2025

Eriksfältsgatan 61A

Lägenhet
Nydala, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

29,5 m²

1,5 rum

2 582 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 740 000 kr-7 %

25 085 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 jul. 2025

Per Albin Hanssons väg 50A

Lägenhet
Blekingsborg, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

23,5 m²

1 rum

2 552 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 730 000 kr-8 %

31 064 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 jul. 2025

Lektorsgången 5B

Lägenhet
Nydala, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

79 m²

3 rum

5 427 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 550 000 kr-3 %

19 620 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö

Visar 1 - 25 av 32