- Sök mäklare
- Fastighetsbyrån Lysekil
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Mäklare
Mäklarkontorets försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Brastads-Öna 260 och 261
Brastad, Lysekils kommun
115+30 m²
4 rum
- Uteplats
Slutpris 3 100 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Lysekil

Slånbärsvägen 10 B
Lysekil, Lysekils kommun
86 m²
3 rum
- Uteplats
Slutpris 2 000 000 kr+3 %
23 256 kr/m²
Fastighetsbyrån Lysekil

Hamnastigen 4
Skaftö, Lysekils kommun
165 m²
6 rum
- Balkong
- Uteplats
Slutpris 5 325 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Lysekil

Häggvall 152
Brastad, Lysekils kommun
25 m²
2 rum
Slutpris 1 350 000 kr+8 %
Fastighetsbyrån Lysekil

Sköllungen 372
Brastad, Lysekils kommun
63+15 m²
3 rum
- Uteplats
Slutpris 2 750 000 kr+22 %
Fastighetsbyrån Lysekil

Odinsgatan 1C
Lysekil, Lysekils kommun
57,6 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 1 600 000 kr+2 %
27 763 kr/m²
Fastighetsbyrån Lysekil

Sjöbod A26, Östra Kajen
Skaftö, Lysekils kommun
55 m²
3 rum
Slutpris 1 600 000 kr-20 %
Fastighetsbyrån Lysekil
Visar 51 - 57 av 57