Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Daniel Tillstam

Daniel Tillstam

Om mig

Jag har varit verksam som fastighetsmäklare sedan 2004, de första åren i Stockholm och sedan 2009 som franchisetagare, kontorschef och nyproduktionsansvarig i min hemstad Luleå. Mina kunder brukar beskriva mig som engagerad, tydlig och hjälpsam. Vi på Fastighetsbyrån arbetar mycket aktivt med att erbjuda den bästa mäklartjänsten och mitt främsta mål är att alla som kommer i kontakt med oss som kontor ska känna att det är en trygg och professionell kontakt från första möte till avslutad affär.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Vallvägen 12, Gammelstad, Luleå kommun
  • Såld 6 nov. 2025

Vallvägen 12

Villa
Gammelstad, Luleå kommun
Fastighetsbyrån Luleå

153+2 m²

7 rum

991 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 400 000 kr+3 %
Fastighetsbyrån Luleå
Fastighetsbyrån Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jun. 2025

Småbåtsgatan 6J

Lägenhet
Centrum, Luleå kommun
Fastighetsbyrån Luleå

162,5 m²

3 rum

9 999 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 9 650 000 kr-3 %

59 385 kr/m²

Fastighetsbyrån Luleå
Fastighetsbyrån Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 maj. 2025

Dundret 34

Fritidshus
Dundret, Gällivare kommun
Fastighetsbyrån Kalix

81 m²

5 rum

138 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 850 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Kalix
Fastighetsbyrån Kalix

Visar alla 3