Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Fredrik Westesson

Fredrik Westesson

Om mig

Fredrik har arbetat som fastighetsmäklare sedan 2005 och har stor erfarenhet av vad som krävs för en lyckad bostadsaffär. Noggranna förberedelser, personligt engagemang och hög tillgänglighet är några av ledorden. Hans mål är att varje försäljning blir framgångsrik och att du som köpare eller säljare blir utomordentligt nöjd. Detta gör Fredrik till en eftertraktad och uppskattad fastighetsmäklare med många kvaliteter. Fredrik är född och uppvuxen i Lomma kommun.
Mäklarens försäljningar
1 rum lägenhet på Industrigatan 8 Lomma Tätort, Lomma kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Industrigatan 8 Lomma Tätort, Lomma kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Industrigatan 8 Lomma Tätort, Lomma kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Industrigatan 8 Lomma Tätort, Lomma kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Industrigatan 8 Lomma Tätort, Lomma kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:00

Industrigatan 8

Lägenhet
Lomma Tätort, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma
995 000 kr
20,5 m²
1 rum
vån 2/3
1 848 kr/mån
48 537 kr/m²

I mysiga Lomma med närhet till hav, strand och natur finner du denna yteffektiva etta med låg avgift. Lägenheten om ca 20,5 kvadrat är renoverad av tidigare ägare med stilrena och ljusa materialval som vitmålade väggar, laminatgolv, ljus skåpsinredning och badrum med vitt kakel och grått klinkergolv. Precis utanför finns stora grönytor och en härlig gård med grillplats. Centrumnära läge med…

Premium
Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Strandstaden, Lomma kommun
Sön 17 maj kl 13:00

Sjögatan 16

Lägenhet
Strandstaden, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma
3 250 000 kr
66 m²
2 rum
vån 2/4
4 583 kr/mån
49 242 kr/m²
Hiss
Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
4 rum lägenhet på Strandängsgatan 11 Lomma Tätort, Lomma kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Strandängsgatan 11 Lomma Tätort, Lomma kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Strandängsgatan 11 Lomma Tätort, Lomma kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Strandängsgatan 11 Lomma Tätort, Lomma kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Strandängsgatan 11 Lomma Tätort, Lomma kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:00

Strandängsgatan 11

Lägenhet
Lomma Tätort, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma
2 995 000 kr
117,5 m²
4 rum
10 084 kr/mån
25 489 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och välplanerade etagelägenhet om 117,5 kvm, belägen på våning 1 och 2 av 7. Lägenheten ligger helt insynsskyddat från andra hus med fönster i sydvästläge och fri vy över fina, kuperade grönområden. Från den stora inglasade balkongen har man till och med liten havsglimt. Här bor du på ett utmärkt läge nära både stranden och Lomma centrum med dess utbud av affärer,…

Premium
Hiss
Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
2 rum lägenhet på Salviavägen 9 Bjärred, Lomma kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Salviavägen 9 Bjärred, Lomma kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Salviavägen 9 Bjärred, Lomma kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Salviavägen 9 Bjärred, Lomma kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Salviavägen 9 Bjärred, Lomma kommun - bild 5

Salviavägen 9

Lägenhet
Bjärred, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma
1 895 000 kr
64,5 m²
2 rum
vån 2/2
5 608 kr/mån
29 380 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma och välplanerade 2:a på andra våningen – ett hem som erbjuder både komfort och funktion. Här möts du av ett rymligt kök med gott om plats för både matlagning och umgänge, samt en praktisk egen tvättstuga i lägenheten. Det stora sovrummet har en generös klädkammare som underlättar vardagen. Balkongen i väster bjuder på härlig eftermiddags- och kvällssol – perfekt…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Flädie - Fjelie, Lomma kommun

Flädie kyrkväg 31B

Villa
Flädie - Fjelie, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma
1 565 000 kr
40 + 28 m²
4 rum
463 m² tomt
Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma

Visar alla 5