Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Anna Eriksson Hylander

Anna Eriksson Hylander

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Jonpersvägen 8A, Järvsö, Ljusdals kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Jonpersvägen 8A

Lägenhet
Järvsö, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

62,7 m²

2 rum

4 212 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 772 500 kr-1 %

28 270 kr/m²

Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Centralskolevägen 3, Ramsjö, Ljusdals kommun
  • Såld 6 maj. 2026

Centralskolevägen 3

Villa
Ramsjö, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

100+63 m²

4 rum

995 m²

Slutpris 210 000 kr-16 %
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Lilla Järnvägsgatan 7, Ljusdal, Ljusdals kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Lilla Järnvägsgatan 7

Lägenhet
Ljusdal, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

57 m²

2 rum

3 868 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 695 000 kr±0 %

12 193 kr/m²

Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Borgsvägen 10, Färila, Ljusdals kommun
  • Såld 15 apr. 2026

Borgsvägen 10

Gård/Skog
Färila, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

79+20 m²

3 rum

4,3 ha

Slutpris 1 100 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Hotellgatan 56B, Ljusdal, Ljusdals kommun
  • Såld 7 apr. 2026

Hotellgatan 56B

Lägenhet
Ljusdal, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

59,5 m²

2 rum

3 261 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 750 000 kr-6 %

12 605 kr/m²

Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Valsjön 20, Bjuråker, Ljusdals kommun
  • Såld 2 apr. 2026

Valsjön 20

Fritidshus
Bjuråker, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

70+58 m²

2 rum

2 770 m²

Slutpris 700 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Långgatan 3, Ljusdal, Ljusdals kommun
  • Såld 30 mar. 2026

Långgatan 3

Villa
Ljusdal, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

360+100 m²

8 rum

3 745 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 500 000 kr-15 %
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Morvall Färilavägen 98, Färila, Ljusdals kommun
  • Såld 27 mar. 2026

Morvall Färilavägen 98

Villa
Färila, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

105 m²

5 rum

2 600 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 230 000 kr+23 %
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Pell-Persvägen 5, Järvsö, Ljusdals kommun
  • Såld 10 mar. 2026

Pell-Persvägen 5

Villa
Järvsö, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

140+23 m²

5 rum

2 020 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 990 000 kr+1 %
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Letsbo Idabacken 7, Tallåsen, Ljusdals kommun
  • Såld 18 dec. 2025

Letsbo Idabacken 7

Villa
Tallåsen, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

81+52 m²

3 rum

1 075 m²
  • Uteplats

Slutpris 495 000 kr+25 %
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Mårtensgatan 4A, Ljusdal, Ljusdals kommun
  • Såld 12 dec. 2025

Mårtensgatan 4A

Lägenhet
Ljusdal, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

75,5 m²

3 rum

3 943 kr/mån

Slutpris 880 000 kr-12 %

11 656 kr/m²

Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Älvvägen 16, Färila, Ljusdals kommun
  • Såld 9 dec. 2025

Älvvägen 16

Villa
Färila, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

72+72 m²

3 rum

818 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 450 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Åsgatan 9, Ljusdal, Ljusdals kommun
  • Såld 5 dec. 2025

Åsgatan 9

Villa
Ljusdal, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

72+72 m²

3 rum

924 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 300 000 kr-13 %
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Norrväljevägen 25, Ljusdal, Ljusdals kommun
  • Såld 24 nov. 2025

Norrväljevägen 25

Villa
Ljusdal, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

130+35 m²

6 rum

3 472 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 070 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Gunnarsbo 601-7, Ljusdal, Ljusdals kommun
  • Såld 7 nov. 2025

Gunnarsbo 601-7

Villa
Ljusdal, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

170 m²

4 rum

1 505 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 000 000 kr+12 %
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Härjedalsvägen 236, Färila, Ljusdals kommun
  • Såld 7 nov. 2025

Härjedalsvägen 236

Villa
Färila, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

116+58 m²

5 rum

4 600 m²

Slutpris 300 000 kr-25 %
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Hammarsvägen 4, Järvsö, Ljusdals kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Hammarsvägen 4

Villa
Järvsö, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

179+63 m²

7 rum

1 304 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 885 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Aspgatan 4, Ljusdal, Ljusdals kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Aspgatan 4

Villa
Ljusdal, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

164+52 m²

5 rum

926 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 300 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Föränge Norvägen 53, Järvsö, Ljusdals kommun
  • Såld 22 okt. 2025

Föränge Norvägen 53

Villa
Järvsö, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

122+29 m²

4 rum

3 252 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 050 000 kr+22 %
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Gamla Ygsbovägen 1, Ljusdal, Ljusdals kommun
  • Såld 10 okt. 2025

Gamla Ygsbovägen 1

Villa
Ljusdal, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

145+136 m²

5 rum

2 719 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 025 000 kr+4 %
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Per Jensgatan 5, Ljusdal, Ljusdals kommun
  • Såld 16 sep. 2025

Per Jensgatan 5

Villa
Ljusdal, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

92+92 m²

4 rum

834 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 420 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Opplivägen 76, Ljusdal, Ljusdals kommun
  • Såld 9 sep. 2025

Opplivägen 76

Fritidshus
Ljusdal, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

67 m²

3 rum

906 m²
  • Uteplats

Slutpris 430 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Stråsjö, Järvsö, Ljusdals kommun
  • Såld 15 aug. 2025

Stråsjö

Fritidshus
Järvsö, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

60 m²

2 rum

1 520 m²

Slutpris 960 000 kr+75 %
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Serpentinvägen 9, Järvsö, Ljusdals kommun
  • Såld 15 aug. 2025

Serpentinvägen 9

Villa
Järvsö, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

142 m²

6 rum

770 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 000 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Bjuråkersvägen 5A, Ljusdal, Ljusdals kommun
  • Såld 6 aug. 2025

Bjuråkersvägen 5A

Lägenhet
Ljusdal, Ljusdals kommun
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

58 m²

2 rum

3 691 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 750 000 kr-6 %

12 931 kr/m²

Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö

Visar 1 - 25 av 34