Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Ljungby

Fastighetsbyrån Ljungby

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
Ljungby, Ljungby kommun
Tor 21 maj kl 16:30

Gästgivaregatan 27

Villa
Ljungby, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
2 695 000 kr
153 + 70 m²
5 rum
930 m² tomt
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby
3 rum lägenhet på Ågårdsvägen 47 Ljungby, Ljungby kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Ågårdsvägen 47 Ljungby, Ljungby kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Ågårdsvägen 47 Ljungby, Ljungby kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Ågårdsvägen 47 Ljungby, Ljungby kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Ågårdsvägen 47 Ljungby, Ljungby kommun - bild 5

Ågårdsvägen 47

Lägenhet
Ljungby, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
1 195 000 kr
75 m²
3 rum
vån 2/3
4 740 kr/mån
15 933 kr/m²

Nu har du chansen att förvärva denna mycket fina och ljusa gavelägenhet. Här kan du njuta av en inglasad balkong som ger ett underbart extrarum! Lägenheten har genomgått smakfulla uppdateringar med ett modernt kök från 2017 och nya golv samt renoverade väggar, tak samt att även köket fräschades upp 2021. Ett bekymmersfritt boende med allt du behöver precis runt hörnet. Välkommen till ditt nya…

Premium
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby
2 rum lägenhet på Ågårdsvägen 37 Ljungby, Ljungby kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Ågårdsvägen 37 Ljungby, Ljungby kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Ågårdsvägen 37 Ljungby, Ljungby kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Ågårdsvägen 37 Ljungby, Ljungby kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Ågårdsvägen 37 Ljungby, Ljungby kommun - bild 5
Budgivning pågår

Ågårdsvägen 37

Lägenhet
Ljungby, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
515 000 kr
66,5 m²
2 rum
vån 2/3
4 253 kr/mån
7 744 kr/m²

Här erbjuder vi en tvårumslägenhet på andra våning med stor inglasad balkong och helkaklat badrum. Bra läge med närhet till ICA Maxi, Hjortsbergskolan, Sunnerbogymnasiet samt fina gång- och cykelvägar utmed ån Lagan. Föreningen har god ekonomi och både byggnader och området är mycket välvårdade. Välkommen på visning!

Premium
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby
6 rum villa på Solbackavägen 18 Angelstad, Ljungby kommun - bild 1
6 rum villa på Solbackavägen 18 Angelstad, Ljungby kommun - bild 2
6 rum villa på Solbackavägen 18 Angelstad, Ljungby kommun - bild 3
6 rum villa på Solbackavägen 18 Angelstad, Ljungby kommun - bild 4
6 rum villa på Solbackavägen 18 Angelstad, Ljungby kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 16:30

Solbackavägen 18

Villa
Angelstad, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
1 295 000 kr
169,5 m²
6 rum
1 108 m² tomt

Ljus, trivsam och välskött 1½-plansvilla med 3-4 sovrum och rejäla sällskapsytor på bägge planen samt altan på baksidan. Praktisk villa byggd för barnfamiljen i ett område som gränsar till allmänning och lekplats inom synhåll och närhet till förskola, skola, idrottsplats, bad och fiske. Varmt välkomna att boka tid för visning!

Premium
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby
3 rum lägenhet på Högarörsgatan 3 Ljungby, Ljungby kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Högarörsgatan 3 Ljungby, Ljungby kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Högarörsgatan 3 Ljungby, Ljungby kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Högarörsgatan 3 Ljungby, Ljungby kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Högarörsgatan 3 Ljungby, Ljungby kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 12:00

Högarörsgatan 3

Lägenhet
Ljungby, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
995 000 kr
77,5 m²
3 rum
vån 2/3
4 927 kr/mån
12 839 kr/m²

Välkommen till denna genomgående ljusa trerumslägenhet om 77,5 kvm belägen på andra våningen i en populär och välskött förening med god ekonomi. Här erbjuds en välplanerad bostad med två rymliga sovrum, ett fräscht kök med plats för matbord, ett ljust vardagsrum, samt praktisk klädkammare, gästtoalett, ett helkaklat badrum samt en inglasad balkong i sydost. Du bor bekvämt med närhet till allt…

Premium
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby
4 rum gård/skog på Agundavägen 4 Ljungby, Ljungby kommun - bild 1
4 rum gård/skog på Agundavägen 4 Ljungby, Ljungby kommun - bild 2
4 rum gård/skog på Agundavägen 4 Ljungby, Ljungby kommun - bild 3
4 rum gård/skog på Agundavägen 4 Ljungby, Ljungby kommun - bild 4
4 rum gård/skog på Agundavägen 4 Ljungby, Ljungby kommun - bild 5
Idag kl 16:30

Agundavägen 4

Gård/Skog
Ljungby, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
2 150 000 kr
127 + 50 m²
4 rum
3,5 ha tomt

Välkommen till en charmig 1800-talsvilla beläget i utkanten till Agunnaryd. Passagen in till fastigheten är igenom en vacker lund innan du når fram till den rymliga gårdsplanen med gott om plats för fordon. Denna fastighet inrymmer inte bara ett trevligt hus med fyra rum, den erbjuder också en unik möjlighet med ett separat annex på cirka 50 kvm. Denna del är idealisk för generationsboende eller…

Premium
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby
Lagan, Ljungby kommun
Budgivning pågår

Ringvägen 15

Villa
Lagan, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
1 095 000 kr
102 + 61 m²
4 rum
1 500 m² tomt
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby
5 rum fritidshus på Bolmstad Aspvägen 3 Ljungby, Ljungby kommun - bild 1
5 rum fritidshus på Bolmstad Aspvägen 3 Ljungby, Ljungby kommun - bild 2
5 rum fritidshus på Bolmstad Aspvägen 3 Ljungby, Ljungby kommun - bild 3
5 rum fritidshus på Bolmstad Aspvägen 3 Ljungby, Ljungby kommun - bild 4
5 rum fritidshus på Bolmstad Aspvägen 3 Ljungby, Ljungby kommun - bild 5

Bolmstad Aspvägen 3

Fritidshus
Ljungby, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
1 495 000 kr
115 m²
5 rum
1 247 m² tomt

Denna högt belägna pärla bjuder på ett privat läge med vy över kohagar och Bolmens glittrande vatten som vacker kuliss. Njut av avskilda stunder på den lummiga och insynsskyddade tomten där en fascinerande ruin från 1700-talet viskar om svunna tider. Med en praktisk gäststuga om två rum finns gott om plats för nära och kära. En unik möjlighet att förvärva ett stycke svensk sommarhistoria – i…

Premium
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby
5 rum villa på Prästgårdsvägen 10 Ryssby, Ljungby kommun - bild 1
5 rum villa på Prästgårdsvägen 10 Ryssby, Ljungby kommun - bild 2
5 rum villa på Prästgårdsvägen 10 Ryssby, Ljungby kommun - bild 3
5 rum villa på Prästgårdsvägen 10 Ryssby, Ljungby kommun - bild 4
5 rum villa på Prästgårdsvägen 10 Ryssby, Ljungby kommun - bild 5
Budgivning pågår

Prästgårdsvägen 10

Villa
Ryssby, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
845 000 kr
104 + 62 m²
5 rum
1 603 m² tomt

Välkommen till ett välskött och hemtrevligt hus med ett utmärkt läge i Ryssby. Här njuter du av en välplanerad interiör och en generös tomt med plats för både lek och odling. Ryssby är ett levande samhälle känd för sin vackra natur och närheten till Ryssbysjön. Med både skola, service och natursköna vandringsleder runt hörnet är detta det perfekta hemmet för dig som söker ett tryggt och bekvämt…

Premium
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby
1 rum lägenhet på Elfströmsgatan 26 Ljungby, Ljungby kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Elfströmsgatan 26 Ljungby, Ljungby kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Elfströmsgatan 26 Ljungby, Ljungby kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Elfströmsgatan 26 Ljungby, Ljungby kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Elfströmsgatan 26 Ljungby, Ljungby kommun - bild 5
Idag kl 12:15

Elfströmsgatan 26

Lägenhet
Ljungby, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
425 000 kr
43,5 m²
1 rum
vån 3/3
2 659 kr/mån
9 770 kr/m²

Prisvärt boende för dig som söker en bostadsrätt! Här erbjuds en smart planerad etta om 43,5 kvm belägen på tredje våningen i en omtyckt och välskött förening. Föreningen har en trivsam innergård med lekplatser, grönytor, flera sittplatser och gemensamma grillplatser, perfekt för umgänge och avkoppling. Läget är idealiskt med närhet till Lagavallens idrottsanläggning, centrum och de vackra…

Premium
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby
7 rum villa på Romborna Skattegård 1 Ljungby, Ljungby kommun - bild 1
7 rum villa på Romborna Skattegård 1 Ljungby, Ljungby kommun - bild 2
7 rum villa på Romborna Skattegård 1 Ljungby, Ljungby kommun - bild 3
7 rum villa på Romborna Skattegård 1 Ljungby, Ljungby kommun - bild 4
7 rum villa på Romborna Skattegård 1 Ljungby, Ljungby kommun - bild 5

Romborna Skattegård 1

Villa
Ljungby, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
2 995 000 kr
160 + 85 m²
7 rum
1 939 m² tomt

Nu har du möjlighet att förvärva denna mycket fina tegelklädda enplansvilla! Fastigheten ligger i en fridfull, lantlig miljö med en karaktärsfull stengärdesgård som naturlig gräns till skogen. Trots det ostörda läget är du i Ljungby centrum på mindre än tio minuter med bil. Huset bjuder på en exceptionell planlösning med två imponerande sällskapsrum och möjlighet till upp till 5 sovrum. Hela…

Premium
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby
Vittaryd, Ljungby kommun

Rosendalsvägen 18

Villa
Vittaryd, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
795 000 kr
79 + 79 m²
4 rum
1 197 m² tomt
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby
5 rum villa på Össlöv Norregård 6 Lagan, Ljungby kommun - bild 1
5 rum villa på Össlöv Norregård 6 Lagan, Ljungby kommun - bild 2
5 rum villa på Össlöv Norregård 6 Lagan, Ljungby kommun - bild 3
5 rum villa på Össlöv Norregård 6 Lagan, Ljungby kommun - bild 4
5 rum villa på Össlöv Norregård 6 Lagan, Ljungby kommun - bild 5

Össlöv Norregård 6

Villa
Lagan, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
2 895 000 kr
140 + 85 m²
5 rum
1,4 ha tomt

Här finner ni en välhållen bostad omgiven av fina byggnader som erbjuder stor flexibilitet. Med den intilliggande åkern finns nu den perfekta möjligheten att förverkliga drömmen om egna djur, hästverksamhet eller odling. För dig med behov av stora ytor finns här en rymlig ladugård och flera kallgarage, perfekt för fordon, maskiner eller verksamhet. Ett komplett och trivsamt boende där…

Premium
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby
Ljungby, Ljungby kommun
25 lediga bostäder

BRF Månen i Ljungby

Lägenhet
Ljungby, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
fr. 1 400 000 kr
56-118 m²
2-5 rum
fr. 3 313 kr/mån
fr. 25 000 kr/m²
Nybyggnadsprojekt
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby
5 rum villa på Villavägen 5 Ryssby, Ljungby kommun - bild 1
5 rum villa på Villavägen 5 Ryssby, Ljungby kommun - bild 2
5 rum villa på Villavägen 5 Ryssby, Ljungby kommun - bild 3
5 rum villa på Villavägen 5 Ryssby, Ljungby kommun - bild 4
5 rum villa på Villavägen 5 Ryssby, Ljungby kommun - bild 5
Tor 21 maj kl 16:30

Villavägen 5

Villa
Ryssby, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
1 645 000 kr
120 + 62 m²
5 rum
1 112 m² tomt

I Ryssby ligger detta välskötta hus längsmed den gamla banvallen, med en cykelväg precis utanför dörren. Med fyra sovrum och en uteplats med jacuzzi är detta hemmet för er som vill ha det lite extra bekvämt. Den stora tomtytan erbjuder gott om utrymme för lek och avkoppling. Omgivningen präglas av lugn och vacker natur, perfekt för promenader och utflykter. Passa på att förvärva detta charmiga…

Premium
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby
3 rum villa på Finnatorpsvägen 8 Ljungby, Ljungby kommun - bild 1
3 rum villa på Finnatorpsvägen 8 Ljungby, Ljungby kommun - bild 2
3 rum villa på Finnatorpsvägen 8 Ljungby, Ljungby kommun - bild 3
3 rum villa på Finnatorpsvägen 8 Ljungby, Ljungby kommun - bild 4
3 rum villa på Finnatorpsvägen 8 Ljungby, Ljungby kommun - bild 5

Finnatorpsvägen 8

Villa
Ljungby, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
3 375 000 kr
76 + 57 m²
3 rum
1 605 m² tomt

Charmigt hus om ca 76 kvm (3-4 rum) med naturen som granne och gångavstånd till Bolmen (badplats/småbåtshamn). Här erbjuds ett privat läge med öppen planlösning mellan kök och vardagsrum, komplett med en trivsam kamin. Två sovrum, helkaklat badrum/tvättstuga med golvvärme och moderna maskiner. Njut av solen på två uteplatser varav en taköverbyggd altan. Generösa förvaringsmöjligheter med garage…

Premium
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby
4 rum villa på Bäck Skattegård 18 Ljungby, Ljungby kommun - bild 1
4 rum villa på Bäck Skattegård 18 Ljungby, Ljungby kommun - bild 2
4 rum villa på Bäck Skattegård 18 Ljungby, Ljungby kommun - bild 3
4 rum villa på Bäck Skattegård 18 Ljungby, Ljungby kommun - bild 4
4 rum villa på Bäck Skattegård 18 Ljungby, Ljungby kommun - bild 5

Bäck Skattegård 18

Villa
Ljungby, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
895 000 kr
83 + 19 m²
4 rum
1 236 m² tomt

Här möts småländsk charm och ett aktivt friluftsliv. Precis bakom stengärdsgården löper den gamla banvallen, en bilfria väg för cykling och löpning. Trampa plant och tryggt norrut mot Kånna och Ljungby eller njut av naturen söderut mot Hamneda. Fastigheten bjuder på klassisk stil med vita knutar, uthus och vid utsikt över öppna fält. Ett unikt tillfälle för dig som söker lugnet men vill ha…

Premium
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby
7 rum villa på Stråkvägen 7 Ljungby, Ljungby kommun - bild 1
7 rum villa på Stråkvägen 7 Ljungby, Ljungby kommun - bild 2
7 rum villa på Stråkvägen 7 Ljungby, Ljungby kommun - bild 3
7 rum villa på Stråkvägen 7 Ljungby, Ljungby kommun - bild 4
7 rum villa på Stråkvägen 7 Ljungby, Ljungby kommun - bild 5

Stråkvägen 7

Villa
Ljungby, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
3 150 000 kr
172 m²
7 rum
1 001 m² tomt

På en lugn gata, bara en promenad bort från stan, väntar denna rymliga 1½-plansvilla med gott om plats för hela familjen. Här samsas stora sällskapsytor med fyra möjliga sovrum vilket skapar en bra balans mellan gemenskap och avskildhet. Det här är ett hem där du kan njuta av familjeliv, avkoppling och sociala stunder. Läget kombinerar stillheten i ett lugnt område med närheten till stadens…

Premium
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby
Ljungby, Ljungby kommun
Idag kl 12:15

Elfströmsgatan 32

Lägenhet
Ljungby, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
545 000 kr
43,5 m²
1 rum
vån 1/3
2 640 kr/mån
12 529 kr/m²
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby
3 rum lägenhet på Högarörsgatan 9 Ljungby, Ljungby kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Högarörsgatan 9 Ljungby, Ljungby kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Högarörsgatan 9 Ljungby, Ljungby kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Högarörsgatan 9 Ljungby, Ljungby kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Högarörsgatan 9 Ljungby, Ljungby kommun - bild 5
Budgivning pågår
Ons 20 maj kl 12:00

Högarörsgatan 9

Lägenhet
Ljungby, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
595 000 kr
78 m²
3 rum
vån 3/3
4 834 kr/mån
7 628 kr/m²

Ljus trerumslägenhet om 78 kvm med inglasad balkong, belägen på tredje våning i populär och välskött förening. Välplanerad bostad som erbjuder två sovrum, kök, vardagsrum, klädkammare, gästtoalett och helkaklat badrum. Här bor du bekvämt med närhet till bland annat skola, idrottsanläggning, centrum och vackra promenadstråk längs Lagaån!

Premium
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby
6 rum villa på Semestervägen 15 Ljungby, Ljungby kommun - bild 1
6 rum villa på Semestervägen 15 Ljungby, Ljungby kommun - bild 2
6 rum villa på Semestervägen 15 Ljungby, Ljungby kommun - bild 3
6 rum villa på Semestervägen 15 Ljungby, Ljungby kommun - bild 4
6 rum villa på Semestervägen 15 Ljungby, Ljungby kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 16:15

Semestervägen 15

Villa
Ljungby, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
5 315 000 kr
137 m²
6 rum
1 262 m² tomt

Ett klassisk och gediget stenhus ifrån Lindénvillan. Byggt med omsorg om detaljerna och med högsta kvalitet och boendekomfort. Ett välutrustat hus med öppen planlösning passande alla åldersgrupper. Välkomna på visning!

Premium
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby
3 rum fritidshus på Håringe 28 Bolmsö, Ljungby kommun - bild 1
3 rum fritidshus på Håringe 28 Bolmsö, Ljungby kommun - bild 2
3 rum fritidshus på Håringe 28 Bolmsö, Ljungby kommun - bild 3
3 rum fritidshus på Håringe 28 Bolmsö, Ljungby kommun - bild 4
3 rum fritidshus på Håringe 28 Bolmsö, Ljungby kommun - bild 5

Håringe 28

Fritidshus
Bolmsö, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
1 545 000 kr
84 m²
3 rum
780 m² tomt

Välkommen till denna inbjudande och välskötta fritidsbostad som är belägen ca 500 meter sjön Bolmen. Här bor du med naturen närmsta som granne, lugnt och avskilt vid skogsbrynet med två fria sidor mot söder och väster, i en liten gemenskap om fyra hus. Fastigheten erbjuder en fristående carport med tillhörande förråd samt ett gästrum, perfekt för sommargäster!

Premium
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby
6 rum villa på Skogsvägen 16 Ljungby, Ljungby kommun - bild 1
6 rum villa på Skogsvägen 16 Ljungby, Ljungby kommun - bild 2
6 rum villa på Skogsvägen 16 Ljungby, Ljungby kommun - bild 3
6 rum villa på Skogsvägen 16 Ljungby, Ljungby kommun - bild 4
6 rum villa på Skogsvägen 16 Ljungby, Ljungby kommun - bild 5

Skogsvägen 16

Villa
Ljungby, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
2 245 000 kr
91 + 91 m²
6 rum
818 m² tomt

Söker du ett charmigt och välskött hem med ett fantastiskt läge? Ta då en närmare titt på detta tegelklädda hus i det eftertraktade området vid vattentornet. Trots sin behändiga storlek känns huset rymligt inte minst tack vare den flexibla källaren med två rum som du kan inreda precis som du vill, kanske ett extra sovrum, en gillestuga eller ett hobbyrum? Med närhet till både centrum och skola…

Premium
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby
3 rum lägenhet på Elfströmsgatan 18 Ljungby, Ljungby kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Elfströmsgatan 18 Ljungby, Ljungby kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Elfströmsgatan 18 Ljungby, Ljungby kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Elfströmsgatan 18 Ljungby, Ljungby kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Elfströmsgatan 18 Ljungby, Ljungby kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 12:00

Elfströmsgatan 18

Lägenhet
Ljungby, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
895 000 kr
77,5 m²
3 rum
vån 3/3
4 917 kr/mån
11 548 kr/m²

Välkommen till en ljus och välplanerad gavellägenhet på 77,5 kvm med 3 rum och kök. Här får du en härlig inglasad balkong i soligt sydostläge och ett läge på tredje våningen i en populär och omtyckt förening. Ett bekvämt boende med närhet till skola, idrott, shopping och de vackra promenadstråken längs Lagaån!

Premium
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby
7 rum villa på Järnvägsgatan 9 Lidhult, Ljungby kommun - bild 1
7 rum villa på Järnvägsgatan 9 Lidhult, Ljungby kommun - bild 2
7 rum villa på Järnvägsgatan 9 Lidhult, Ljungby kommun - bild 3
7 rum villa på Järnvägsgatan 9 Lidhult, Ljungby kommun - bild 4
7 rum villa på Järnvägsgatan 9 Lidhult, Ljungby kommun - bild 5

Järnvägsgatan 9

Villa
Lidhult, Ljungby kommun
Fastighetsbyrån Ljungby
795 000 kr
147 + 84 m²
7 rum
926 m² tomt

Välkommen till denna karaktärsfulla bostad med goda möjligheter! Byggd 1939 och med en generös boyta på 147 kvm, erbjuder detta hem gott om utrymme för både umgänge och familjeliv. Tomt om 926 kvm ger en perfekt balans mellan grönska och användbar yta. Trivsamt område med närhet till natur, skola och närbutik. Här finns chansen att skapa ditt drömboende som du kan anpassa, utveckla och forma…

Premium
Fastighetsbyrån Ljungby
Fastighetsbyrån Ljungby

Visar 1 - 25 av 37