Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Robin Kohlmeier

Robin Kohlmeier

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Ryddalsgatan 8A, Gottfridsberg, Linköpings kommun
  • Såld 18 jul. 2025

Ryddalsgatan 8A

Lägenhet
Gottfridsberg, Linköpings kommun
Fastighetsbyrån Linköping

58,5 m²

2 rum

3 778 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 170 000 kr-1 %

37 094 kr/m²

Fastighetsbyrån Linköping
Fastighetsbyrån Linköping
Munkhagsgatan 126, Johannelund, Linköpings kommun
  • Såld 18 jul. 2025

Munkhagsgatan 126

Lägenhet
Johannelund, Linköpings kommun
Fastighetsbyrån Linköping

56,5 m²

2 rum

3 462 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 470 000 kr-2 %

26 018 kr/m²

Fastighetsbyrån Linköping
Fastighetsbyrån Linköping
Forshemsgatan 1, Hejdegården, Linköpings kommun
  • Såld 25 jun. 2025

Forshemsgatan 1

Lägenhet
Hejdegården, Linköpings kommun
Fastighetsbyrån Linköping

79,5 m²

3 rum

4 855 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 795 000 kr±0 %

35 157 kr/m²

Fastighetsbyrån Linköping
Fastighetsbyrån Linköping
Valhallagatan 39A, Hejdegården, Linköpings kommun
  • Såld 23 jun. 2025

Valhallagatan 39A

Lägenhet
Hejdegården, Linköpings kommun
Fastighetsbyrån Linköping

35 m²

1 rum

2 878 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

37 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Linköping
Fastighetsbyrån Linköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jun. 2025

Munkhagsgatan 60A

Lägenhet
Johannelund, Linköpings kommun
Fastighetsbyrån Linköping

35 m²

1 rum

2 196 kr/mån

Slutpris 795 000 kr±0 %

22 714 kr/m²

Fastighetsbyrån Linköping
Fastighetsbyrån Linköping
Kungsberget 3, Tannefors, Linköpings kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Kungsberget 3

Lägenhet
Tannefors, Linköpings kommun
Fastighetsbyrån Linköping

44 m²

2 rum

2 962 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 650 000 kr-3 %

37 500 kr/m²

Fastighetsbyrån Linköping
Fastighetsbyrån Linköping
Fredrik Hasselqvists gata 3, Vallastaden, Linköpings kommun
  • Såld 20 maj. 2025

Fredrik Hasselqvists gata 3

Lägenhet
Vallastaden, Linköpings kommun
Fastighetsbyrån Linköping

33,5 m²

2 rum

2 770 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 670 000 kr-1 %

49 851 kr/m²

Fastighetsbyrån Linköping
Fastighetsbyrån Linköping
Skäggetorps centrum 32, Skäggetorp, Linköpings kommun
  • Såld 9 maj. 2025

Skäggetorps centrum 32

Lägenhet
Skäggetorp, Linköpings kommun
Fastighetsbyrån Linköping

66,5 m²

2 rum

4 596 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 690 000 kr+16 %

10 376 kr/m²

Fastighetsbyrån Linköping
Fastighetsbyrån Linköping

Visar 26 - 33 av 33