Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Johanna Lundell

Johanna Lundell

Om mig

Jag har lång erfarenhet som fastighetsmäklare i Lidköping. Jag har varit i branschen sen 2007, och är specialist på villor och bostadsrätter.
Mäklarens försäljningar
Lidköping Väster - Landsbygd, Lidköpings kommun
Tor 21 maj kl 16:15

Tranum Östrabo 1

Villa
Lidköping Väster - Landsbygd, Lidköpings kommun
Fastighetsbyrån Lidköping
650 000 kr
108 m²
5 rum
1 390 m² tomt
Fastighetsbyrån Lidköping
Fastighetsbyrån Lidköping
Råda, Lidköpings kommun
Mån 18 maj kl 16:30

Grävlingvägen 3

Villa
Råda, Lidköpings kommun
Fastighetsbyrån Lidköping
2 100 000 kr
100 + 52 m²
3 rum
860 m² tomt
Fastighetsbyrån Lidköping
Fastighetsbyrån Lidköping
Gamla Staden, Lidköpings kommun
Ons 20 maj kl 16:30

Prostgatan 10D

Lägenhet
Gamla Staden, Lidköpings kommun
Fastighetsbyrån Lidköping
640 000 kr
56 m²
2 rum
vån 1/3
4 264 kr/mån
11 429 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Lidköping
Fastighetsbyrån Lidköping
Margretelund, Lidköpings kommun
Ons 20 maj

Birgittagatan 24

Lägenhet
Margretelund, Lidköpings kommun
Fastighetsbyrån Lidköping
1 100 000 kr
93 m²
4 rum
vån 1/1
7 127 kr/mån
11 828 kr/m²
Uteplats
Fastighetsbyrån Lidköping
Fastighetsbyrån Lidköping
Gamla Staden, Lidköpings kommun
Ons 20 maj kl 17:15

Majorsallen 23C

Lägenhet
Gamla Staden, Lidköpings kommun
Fastighetsbyrån Lidköping
550 000 kr
50 m²
2 rum
vån 2/3
4 451 kr/mån
11 000 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Lidköping
Fastighetsbyrån Lidköping
Nya Staden, Lidköpings kommun
Tis 19 maj

Esplanaden 26A

Lägenhet
Nya Staden, Lidköpings kommun
Fastighetsbyrån Lidköping
790 000 kr
52 m²
2 rum
vån 3/3
4 259 kr/mån
15 192 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Lidköping
Fastighetsbyrån Lidköping
Gamla Staden, Lidköpings kommun

Vändgatan 5C

Lägenhet
Gamla Staden, Lidköpings kommun
Fastighetsbyrån Lidköping
400 000 kr
44,5 m²
1 rum
vån 2/3
3 459 kr/mån
8 989 kr/m²
Fastighetsbyrån Lidköping
Fastighetsbyrån Lidköping

Visar alla 7