Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Lidingö

Fastighetsbyrån Lidingö

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 mar. 2026
profilfoto på mäklare
JakobJahkopson

Bodalsvägen 22

Lägenhet
Lidingö, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

91 m²

4 rum

Slutpris 5 375 000 kr

59 066 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Optikvägen 8B, Dalénum, Lidingö kommun
  • Såld 28 mar. 2026
profilfoto på mäklare
JonatanOldsberg

Optikvägen 8B

Lägenhet
Dalénum, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

72 m²

3 rum

5 180 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 750 000 kr+1 %

79 861 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Högsätravägen 15, Gångsätra, Lidingö kommun
  • Såld 27 mar. 2026
profilfoto på mäklare
JakobJahkopson

Högsätravägen 15

Lägenhet
Gångsätra, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

78,1 m²

3 rum

6 066 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 495 000 kr±0 %

44 750 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Bärbacken 1, Lidingö, Lidingö kommun
  • Såld 27 mar. 2026
profilfoto på mäklare
PetterNilsson

Bärbacken 1

Lägenhet
Lidingö, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

81 m²

3 rum

5 468 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 7 010 000 kr±0 %

86 543 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Norrstigen 23, Islinge, Lidingö kommun
  • Såld 25 mar. 2026
profilfoto på mäklare
AnnaByman

Norrstigen 23

Villa
Islinge, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

197+127 m²

8 rum

1 371 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 17 100 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Kyrkvägen 46 , Hersby, Lidingö kommun
  • Såld 25 mar. 2026
profilfoto på mäklare
JakobJahkopson

Kyrkvägen 46

Lägenhet
Hersby, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

83 m²

4 rum

5 773 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 7 650 000 kr+2 %

92 169 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Herserudsvägen 2A, Torsvik/ Herserud, Lidingö kommun
  • Såld 24 mar. 2026
profilfoto på mäklare
JakobJahkopson

Herserudsvägen 2A

Lägenhet
Torsvik/ Herserud, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

78,7 m²

3 rum

3 795 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 475 000 kr+1 %

56 861 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Bodalsvägen 3, Bodal/ Baggeby, Lidingö kommun
  • Såld 18 mar. 2026
profilfoto på mäklare
AnnaByman

Bodalsvägen 3

Lägenhet
Bodal/ Baggeby, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

39 m²

1 rum

1 706 kr/mån

Slutpris 2 625 000 kr+1 %

67 308 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Agavägen 25, Dalénum, Lidingö kommun
  • Såld 12 mar. 2026
profilfoto på mäklare
ChristofferPerenkranz

Agavägen 25

Lägenhet
Dalénum, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

110 m²

5 rum

2 638 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 10 200 000 kr-5 %

92 727 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Optikvägen 13, Dalénum, Lidingö kommun
  • Såld 5 mar. 2026
profilfoto på mäklare
JakobJahkopson

Optikvägen 13

Lägenhet
Dalénum, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

35 m²

1,5 rum

3 095 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 200 000 kr+2 %

91 429 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Pyrolavägen 22 , Skärsätra, Lidingö kommun
  • Såld 3 mar. 2026
profilfoto på mäklare
JakobJahkopson

Pyrolavägen 22

Lägenhet
Skärsätra, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

69,5 m²

3 rum

4 448 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 495 000 kr±0 %

50 288 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Optikvägen 11, Dalénum, Lidingö kommun
  • Såld 2 mar. 2026
profilfoto på mäklare
JakobJahkopson

Optikvägen 11

Lägenhet
Dalénum, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

99 m²

4 rum

6 422 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 000 000 kr-2 %

80 808 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Fregattvägen 8, Bodal, Lidingö kommun
  • Såld 2 mar. 2026
profilfoto på mäklare
JakobJahkopson

Fregattvägen 8

Lägenhet
Bodal, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

35,5 m²

2 rum

1 648 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr±0 %

70 423 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 feb. 2026
profilfoto på mäklare
JonatanOldsberg

Kolmårdsvägen 59

Lägenhet
Killinge, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

58 m²

2 rum

3 986 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 050 000 kr-7 %

35 345 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Källängsvägen 9 , Näset, Lidingö kommun
  • Såld 21 feb. 2026
profilfoto på mäklare
JakobJahkopson

Källängsvägen 9

Lägenhet
Näset, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

60 m²

2 rum

3 429 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 330 000 kr+4 %

55 500 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AnnaByman

Bergsvägen 61 A

Lägenhet
Hersby, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

122,6 m²

5 rum

7 197 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 10 700 000 kr-3 %

87 276 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Periskopvägen 4 , Dalénum, Lidingö kommun
  • Såld 16 feb. 2026
profilfoto på mäklare
JakobJahkopson

Periskopvägen 4

Lägenhet
Dalénum, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

34 m²

1,5 rum

3 049 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 150 000 kr+2 %

92 647 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 feb. 2026
profilfoto på mäklare
MoaEnglund

Kostervägen 3

Lägenhet
Baggeby, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

99 m²

5 rum

5 526 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 000 000 kr±0 %

50 505 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Prismastigen 2, Dalénum, Lidingö kommun
  • Såld 3 feb. 2026
profilfoto på mäklare
JakobJahkopson

Prismastigen 2

Lägenhet
Dalénum, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

56 m²

2 rum

4 333 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 700 000 kr

83 929 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Högnäsvägen 4 , Näset, Lidingö kommun
  • Såld 3 feb. 2026
profilfoto på mäklare
JakobJahkopson

Högnäsvägen 4

Lägenhet
Näset, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

57 m²

2 rum

3 133 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 965 000 kr±0 %

52 018 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Högsätravägen 25, Gångsätra, Lidingö kommun
  • Såld 31 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JakobJahkopson

Högsätravägen 25

Lägenhet
Gångsätra, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

64,6 m²

2 rum

5 176 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 150 000 kr±0 %

33 282 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Optikvägen 13 , Dalénum, Lidingö kommun
  • Såld 29 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JakobJahkopson

Optikvägen 13

Lägenhet
Dalénum, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

35 m²

1,5 rum

3 095 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 075 000 kr-2 %

87 857 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Källängsvägen 36, 7tr, Näset, Lidingö kommun
  • Såld 25 jan. 2026
profilfoto på mäklare
AnnaByman

Källängsvägen 36, 7tr

Lägenhet
Näset, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

87 m²

4 rum

5 944 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 5 675 000 kr+7 %

65 230 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Åkervägen 27D, Hersby, Lidingö kommun
  • Såld 24 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JakobJahkopson

Åkervägen 27D

Lägenhet
Hersby, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

40 m²

2 rum

3 083 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 650 000 kr-2 %

66 250 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Siggebovägen 7, 2tr, Torsvik/ Herserud, Lidingö kommun
  • Såld 16 jan. 2026
profilfoto på mäklare
AnnaByman

Siggebovägen 7, 2tr

Lägenhet
Torsvik/ Herserud, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

109 m²

4 rum

5 686 kr/mån

Slutpris 7 725 000 kr+2 %

70 872 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö

Visar 26 - 50 av 124