Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Anna Byman

Anna Byman

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Skepparkroken 3 Gåshaga, Lidingö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Skepparkroken 3 Gåshaga, Lidingö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Skepparkroken 3 Gåshaga, Lidingö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Skepparkroken 3 Gåshaga, Lidingö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Skepparkroken 3 Gåshaga, Lidingö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Skepparkroken 3

Lägenhet
Gåshaga, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö
6 995 000 kr
96 m²
2 rum
vån 1
6 924 kr/mån
72 865 kr/m²

Välkommen till denna vackra och smakfulla bostad med attraktivt läge nära havet i Gåshaga. Här erbjuds ett hem med stora sociala ytor - ljus och öppen planlösning mellan stilfullt, nyrenoverat (2024) kök med köksö och generöst vardagsrum med stora fönsterpartier och plats för många gäster. Stort inglasat uterum med access till trädgården med gräsmatta. Lägenhetens alla rum bjuder på härlig utsikt…

Premium
Uteplats
Hiss
Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Brevik, Lidingö kommun
Budgivning pågår

Väpnarstigen 10, 2tr

Lägenhet
Brevik, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö
3 095 000 kr
60,7 m²
2 rum
vån 2/4
4 208 kr/mån
50 988 kr/m²
Hiss
Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö

Visar alla 2