Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Jimmy Lang

Jimmy Lang

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Tranbärsvägen 23

Radhus
Floda, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

107 m²

5 rum

Slutpris 3 900 000 kr
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 apr. 2026

Bygrindsvägen 36

Villa
Lerum, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

133 m²

7 rum

Slutpris 6 000 000 kr
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Hagvägen 10

Villa
Lerum, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

173 m²

5 rum

Slutpris 8 500 000 kr
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 jan. 2026

Drängseredsvägen 36A (två villor på en fastighet)

Villa
Floda, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

186+29 m²

5 rum

1 704 m²

Slutpris 10 100 000 kr+1 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 dec. 2025

Lerum Andersvägen 118

Lägenhet
Lerum, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

75 m²

3 rum

6 448 kr/mån

Slutpris 1 450 000 kr-6 %

19 333 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 okt. 2025

Lagman Eskils Väg 7

Lägenhet
Lerum, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

56 m²

2 rum

4 462 kr/mån

Slutpris 1 800 000 kr-3 %

32 143 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 sep. 2025

Klövervägen 6

Radhus
Floda - Hästhagen, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

132+38 m²

5 rum

441 m²

Slutpris 4 050 000 kr+1 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 sep. 2025

Bergsslingan 63

Radhus
Lerum - Norra Hallsås, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

125+6 m²

4 rum

320 m²

Slutpris 5 800 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 aug. 2025

Frödings Allé 48d

Lägenhet
Lerum, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

66 m²

2 rum

4 892 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 850 000 kr-6 %

28 030 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jun. 2025

Ekvägen 7D

Radhus
Floda - Kyrkmossen, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

124+8,7 m²

4 rum

179 m²

Slutpris 3 100 000 kr+1 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 jun. 2025

Floda strandväg 12

Villa
Floda, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

115+38 m²

4 rum

1 690 m²

Slutpris 7 500 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 maj. 2025

Gottfrids väg 9 c

Lägenhet
Floda, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

96 m²

4 rum

7 227 kr/mån

Slutpris 2 750 000 kr+11 %

28 646 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 maj. 2025

Husalyckan 6

Villa
Lerum - Hallsås, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

232+21 m²

6 rum

904 m²

Slutpris 7 860 000 kr+5 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum

Visar alla 13