Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Elenor Fehrm

Elenor Fehrm

Om mig

Mitt namn är Elenor Fehrm och jag arbetar som fastighetsmäklare i Lerum. Att arbeta på hemmaplan ser jag som en otrolig fördel i mitt yrke då jag känner till kommunen mycket väl. Med mitt personliga engagemang, lyhördhet och höga känsla för service i hand med Fastighetsbyråns starka varumärke har jag de verktyg som krävs för att förverkliga husdrömmar för mina kunder.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Bergendals väg 81, Lerum - Hulan, Lerums kommun
  • Såld 20 apr. 2026

Bergendals väg 81

Radhus
Lerum - Hulan, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

100+15 m²

4 rum

129 m²

Slutpris 2 945 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Lekstorpsvägen 9, Gråbo - Lekstorp, Lerums kommun
  • Såld 18 apr. 2026

Lekstorpsvägen 9

Villa
Gråbo - Lekstorp, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

113+6 m²

4 rum

814 m²

Slutpris 3 300 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Leires väg 56

Radhus
Lerum, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

127 m²

5 rum

Slutpris 3 475 000 kr
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Monvägen 158, Gråbo, Lerums kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Monvägen 158

Villa
Gråbo, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

174+48 m²

6 rum

1 405 m²

Slutpris 4 900 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Leires väg 31

Radhus
Lerum - Hulan, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

132 m²

5 rum

166 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 100 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Beatelundvägen 8, Lerum - Aspenäs, Lerums kommun
  • Såld 2 apr. 2026

Beatelundvägen 8

Villa
Lerum - Aspenäs, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

144 m²

4 rum

1 156 m²

Slutpris 6 600 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Lekstorpsvägen 22E, Gråbo - Lekstorp, Lerums kommun
  • Såld 2 apr. 2026

Lekstorpsvägen 22E

Radhus
Gråbo - Lekstorp, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

117 m²

4 rum

135 m²

Slutpris 2 800 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Sävegårdsvägen 13, Floda - Drängsered, Lerums kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Sävegårdsvägen 13

Villa
Floda - Drängsered, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

76+76 m²

4 rum

903 m²

Slutpris 4 250 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Brattås Höjd 3, Gråbo - Centralt, Lerums kommun
  • Såld 31 mar. 2026

Brattås Höjd 3

Tomt
Gråbo - Centralt, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

1 242 m²

Slutpris 1 175 000 kr-22 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Dalstigen 6, Lerum - Aspenäs, Lerums kommun
  • Såld 8 mar. 2026

Dalstigen 6

Villa
Lerum - Aspenäs, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

122 m²

4 rum

1 665 m²

Slutpris 6 550 000 kr+1 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Lilla Stycket 12, Gråbo, Lerums kommun
  • Såld 26 feb. 2026

Lilla Stycket 12

Villa
Gråbo, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

111+7 m²

4 rum

784 m²

Slutpris 3 700 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 feb. 2026

Bergendals väg 39

Radhus
Lerum - Hulan, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

100 m²

4 rum

125 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 125 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Valters väg 6, Gråbo - Olstorp/stannum, Lerums kommun
  • Såld 22 dec. 2025

Valters väg 6

Tomt
Gråbo - Olstorp/stannum, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

1 350 m²

Slutpris 1 180 000 kr-26 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Ekollonvägen 70, Lerum - Rydsberg, Lerums kommun
  • Såld 18 nov. 2025

Ekollonvägen 70

Radhus
Lerum - Rydsberg, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

115+16 m²

5 rum

177 m²

Slutpris 4 000 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Hallonvägen 59, Floda - Uddared, Lerums kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Hallonvägen 59

Radhus
Floda - Uddared, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

115 m²

5 rum

143 m²

Slutpris 3 100 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Tranbärsvägen 86, Floda - Uddared, Lerums kommun
  • Såld 14 okt. 2025

Tranbärsvägen 86

Villa
Floda - Uddared, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

132 m²

5 rum

423 m²

Slutpris 2 840 000 kr+26 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 sep. 2025

Länsmansvägen 15

Villa
Lerum - Aspenäs, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

161+69 m²

7 rum

1 162 m²
  • Uteplats

Slutpris 7 050 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Lekstorpsvägen 26C, Gråbo - Lekstorp, Lerums kommun
  • Såld 19 sep. 2025

Lekstorpsvägen 26C

Radhus
Gråbo - Lekstorp, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

109 m²

5 rum

134 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 500 000 kr-11 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Aggetorpsvägen 24, Gråbo, Lerums kommun
  • Såld 12 sep. 2025

Aggetorpsvägen 24

Villa
Gråbo, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

93+32 m²

4 rum

1 165 m²

Slutpris 4 300 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Sjöviksvägen 74, Lerum, Lerums kommun
  • Såld 11 sep. 2025

Sjöviksvägen 74

Villa
Lerum, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

120 m²

5 rum

583 m²

Slutpris 2 900 000 kr-17 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Torpadalskroken 6, Lerum, Lerums kommun
  • Såld 18 jun. 2025

Torpadalskroken 6

Villa
Lerum, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

178+35 m²

6 rum

1 755 m²

Slutpris 7 600 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Tomtebergsvägen 20, Lerum - Södra Lerum, Lerums kommun
  • Såld 13 jun. 2025

Tomtebergsvägen 20

Radhus
Lerum - Södra Lerum, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

94+23 m²

3 rum

207 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 795 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Gunnar Wennerbergs väg 13, Lerum - Hallsås, Lerums kommun
  • Såld 12 jun. 2025

Gunnar Wennerbergs väg 13

Radhus
Lerum - Hallsås, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

102+14 m²

5 rum

197 m²

Slutpris 3 280 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Bergsslingan 35 C, Lerum - Norra Hallsås, Lerums kommun
  • Såld 9 jun. 2025

Bergsslingan 35 C

Lägenhet
Lerum - Norra Hallsås, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

105 m²

4 rum

7 280 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 700 000 kr-4 %

35 238 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Gamlebobacken 62, Lerum, Lerums kommun
  • Såld 7 jun. 2025

Gamlebobacken 62

Villa
Lerum, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

137+43 m²

7 rum

1 142 m²

Slutpris 4 050 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum

Visar 1 - 25 av 28