Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Carina Jönsson

Carina Jönsson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Stamhusvägen 3, Lerum, Lerums kommun
  • Såld 1 dec. 2025

Stamhusvägen 3

Lägenhet
Lerum, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

35 m²

1 rum

3 601 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 325 000 kr-5 %

37 857 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Göteborgsvägen 18, Lerum - Centralt, Lerums kommun
  • Såld 23 nov. 2025

Göteborgsvägen 18

Lägenhet
Lerum - Centralt, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

78 m²

3 rum

6 310 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr-2 %

32 051 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Floda Allé 15 C, Floda, Lerums kommun
  • Såld 17 nov. 2025

Floda Allé 15 C

Lägenhet
Floda, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

72 m²

2 rum

6 665 kr/mån

Slutpris 1 675 000 kr±0 %

23 264 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Halssmyckevägen 23 A, Lerum, Lerums kommun
  • Såld 10 nov. 2025

Halssmyckevägen 23 A

Lägenhet
Lerum, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

104,3 m²

4 rum

6 245 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 990 000 kr±0 %

38 255 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Bagarevägen 9, Stenkullen, Lerums kommun
  • Såld 6 nov. 2025

Bagarevägen 9

Lägenhet
Stenkullen, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

69 m²

2 rum

5 366 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 960 000 kr-1 %

28 406 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Ölslandabyvägen 6, Stenkullen, Lerums kommun
  • Såld 1 nov. 2025

Ölslandabyvägen 6

Lägenhet
Stenkullen, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

54 m²

2 rum

3 464 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 680 000 kr-1 %

31 111 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Lerum Andersvägen 112, Lerum - Centralt, Lerums kommun
  • Såld 30 okt. 2025

Lerum Andersvägen 112

Lägenhet
Lerum - Centralt, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

60 m²

2 rum

5 341 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr+1 %

30 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Halssmyckevägen 15 G, Lerum - Norra Hallsås, Lerums kommun
  • Såld 25 okt. 2025

Halssmyckevägen 15 G

Lägenhet
Lerum - Norra Hallsås, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

77 m²

4 rum

4 697 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 950 000 kr-1 %

38 312 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Hovgårdsvägen 16, Östad/Sjövik, Lerums kommun
  • Såld 23 okt. 2025

Hovgårdsvägen 16

Lägenhet
Östad/Sjövik, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

34,5 m²

1,5 rum

3 131 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 800 000 kr-20 %

23 188 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Floda Allé 11 M, Floda, Lerums kommun
  • Såld 17 okt. 2025

Floda Allé 11 M

Lägenhet
Floda, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

50 m²

1 rum

4 659 kr/mån

Slutpris 1 050 000 kr-4 %

21 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Lunnagatan 23, Lerum - Rydsberg, Lerums kommun
  • Såld 17 okt. 2025

Lunnagatan 23

Radhus
Lerum - Rydsberg, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

116 m²

5 rum

6 363 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 300 000 kr-3 %

28 448 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Ekdungen 8, Gråbo, Lerums kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Ekdungen 8

Lägenhet
Gråbo, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

87 m²

3 rum

7 321 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 100 000 kr-10 %

35 632 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Lerum Andersvägen 136, Lerum, Lerums kommun
  • Såld 13 okt. 2025

Lerum Andersvägen 136

Lägenhet
Lerum, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

60 m²

2 rum

5 487 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 750 000 kr±0 %

29 167 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 okt. 2025

Kantor Edgrens väg 10 B

Lägenhet
Lerum - Centralt, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

70 m²

3 rum

4 200 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 400 000 kr+5 %

34 286 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Gottfrids väg 13 A, Floda, Lerums kommun
  • Såld 9 okt. 2025

Gottfrids väg 13 A

Lägenhet
Floda, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

96 m²

4 rum

7 227 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 130 000 kr+12 %

32 604 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Häradsvägen 5 A, Lerum - Centralt, Lerums kommun
  • Såld 8 okt. 2025

Häradsvägen 5 A

Lägenhet
Lerum - Centralt, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

74,6 m²

3 rum

4 571 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 650 000 kr±0 %

35 523 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Kantor Edgrens väg 14 A, Lerum, Lerums kommun
  • Såld 6 okt. 2025

Kantor Edgrens väg 14 A

Lägenhet
Lerum, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

53 m²

2 rum

3 144 kr/mån

Slutpris 1 650 000 kr±0 %

31 132 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Riddarstenshöjden 6, Lerum, Lerums kommun
  • Såld 2 okt. 2025

Riddarstenshöjden 6

Lägenhet
Lerum, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

68 m²

3 rum

5 644 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 925 000 kr+2 %

43 015 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Kantor Edgrens väg 14 C, Lerum, Lerums kommun
  • Såld 29 sep. 2025

Kantor Edgrens väg 14 C

Lägenhet
Lerum, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

64 m²

3 rum

3 841 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 390 000 kr+9 %

37 344 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Bergsslingan 41 A, Lerum - Norra Hallsås, Lerums kommun
  • Såld 25 sep. 2025

Bergsslingan 41 A

Radhus
Lerum - Norra Hallsås, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

105 m²

4 rum

7 280 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 890 000 kr±0 %

37 048 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Lerum Andersvägen 114, Lerum, Lerums kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Lerum Andersvägen 114

Lägenhet
Lerum, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

74 m²

3 rum

6 369 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 600 000 kr-4 %

21 622 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Kring-Alles väg 30 A, Lerum, Lerums kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Kring-Alles väg 30 A

Radhus
Lerum, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

122 m²

5 rum

5 093 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 5 000 000 kr+2 %

40 984 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Bagges Torg 17, Lerum - Centralt, Lerums kommun
  • Såld 22 sep. 2025

Bagges Torg 17

Lägenhet
Lerum - Centralt, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

74 m²

3 rum

3 967 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 400 000 kr-9 %

32 432 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Bergsslingan 37 C, Lerum - Norra Hallsås, Lerums kommun
  • Såld 15 sep. 2025

Bergsslingan 37 C

Radhus
Lerum - Norra Hallsås, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

105 m²

4 rum

7 280 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 575 000 kr-6 %

34 048 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum
Riddarstenshöjden 6, Lerum, Lerums kommun
  • Såld 11 sep. 2025

Riddarstenshöjden 6

Lägenhet
Lerum, Lerums kommun
Fastighetsbyrån Lerum

67 m²

3 rum

5 582 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 695 000 kr±0 %

40 224 kr/m²

Fastighetsbyrån Lerum
Fastighetsbyrån Lerum

Visar 51 - 75 av 114