Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Patricia Bartlett

Patricia Bartlett

Om mig

Med ett brinnande engagemang och stort driv erbjuder jag en trygg hand genom hela din bostadsaffär. Att sälja eller köpa en bostad är en stor affär för många och då det är viktigt att man känner förtroende för sin mäklare. Jag tror på en öppen och ärlig kommunikation. I mitt arbete är jag strukturerad och lösningsfokuserad.
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på Häljenäsvägen 7G Häljarp, Landskrona kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Häljenäsvägen 7G Häljarp, Landskrona kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Häljenäsvägen 7G Häljarp, Landskrona kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Häljenäsvägen 7G Häljarp, Landskrona kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Häljenäsvägen 7G Häljarp, Landskrona kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 15:15

Häljenäsvägen 7G

Lägenhet
Häljarp, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona
1 685 000 kr
72 m²
3 rum
vån 1/2
5 988 kr/mån
23 403 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma och välplanerade trea om 72 kvadratmeter med genomgående planlösning och dubbla uteplatser. Här bor du i ett hem som kombinerar ljus, rymd och funktion på ett mycket tilltalande sätt. Lägenheten har ett härligt genomflöde av ljus tack vare fönster i två väderstreck, vilket skapar en öppen och luftig känsla i hela bostaden. Vardagsrummet är rymligt och inbjudande,…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
4 rum villa på Lybecks väg 14 Ålabodarna Glumslöv, Landskrona kommun - bild 1
4 rum villa på Lybecks väg 14 Ålabodarna Glumslöv, Landskrona kommun - bild 2
4 rum villa på Lybecks väg 14 Ålabodarna Glumslöv, Landskrona kommun - bild 3
4 rum villa på Lybecks väg 14 Ålabodarna Glumslöv, Landskrona kommun - bild 4
4 rum villa på Lybecks väg 14 Ålabodarna Glumslöv, Landskrona kommun - bild 5
Budgivning pågår
Lör 16 maj kl 13:00

Lybecks väg 14

Villa
Ålabodarna Glumslöv, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona
4 995 000 kr
105 + 63 m²
4 rum
524 m² tomt

Gediget och vackert tegelhus i två plan med källare – endast ett stenkast från havet! Nu ges en unik möjlighet att förvärva detta charmiga hem i hjärtat av Ålabodarna – ett av Skånes mest idylliska kustsamhällen. Här möts man av en havsnära miljö med småbåtshamn, badbryggor, hamnkrog och ett levande kustliv som blomstrat i över två sekel. En plats som många beskriver som paradiset på jorden. …

Premium
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
3 rum lägenhet på Havsgatan 40 Norra Borstahusen, Landskrona kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Havsgatan 40 Norra Borstahusen, Landskrona kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Havsgatan 40 Norra Borstahusen, Landskrona kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Havsgatan 40 Norra Borstahusen, Landskrona kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Havsgatan 40 Norra Borstahusen, Landskrona kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:15

Havsgatan 40

Lägenhet
Norra Borstahusen, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona
3 395 000 kr
75 m²
3 rum
vån 2/4
4 895 kr/mån
45 267 kr/m²

På ett ypperligt läge i Norra Borstahusen – ett stenkast från havet och den prisbelönta golfbanan – finner du denna stilrena gavellägenhet från 2022 som bjuder på ett fantastiskt ljusinsläpp från tre väderstreck. En modern och välplanerad bostad med genomtänkta materialval och hög komfort. Två balkonger höjer livskvaliteten ytterligare, en stor inglasad balkong som fungerar som en naturlig…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
2 rum lägenhet på Timmermansgatan 2A Landskrona, Landskrona kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Timmermansgatan 2A Landskrona, Landskrona kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Timmermansgatan 2A Landskrona, Landskrona kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Timmermansgatan 2A Landskrona, Landskrona kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Timmermansgatan 2A Landskrona, Landskrona kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:15

Timmermansgatan 2A

Lägenhet
Landskrona, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona
975 000 kr
56 m²
2 rum
vån 3/3
6 459 kr/mån
17 411 kr/m²

Välkommen till denna välskötta och ljusa gavellägenhet med balkong i söderläge med utsikt mot Citadellet och grönskande omgivningar. Med stora fönster i flera väderstreck flödar ljuset genom bostaden och skapar en varm och inbjudande atmosfär. Planlösningen är genomtänkt och trivsam med en fin balans mellan sociala ytor och avskildhet. Lägenheten om 56 kvm var ursprungligen en trea men…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona

Visar alla 4