Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Josefine Falk

Josefine Falk

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Parkgatan 8E

Lägenhet
Centrum - Nyhamn, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

178 m²

4 rum

11 779 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 600 000 kr-7 %

31 461 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 apr. 2026

Segergatan 6B

Lägenhet
Landskrona, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

58 m²

2 rum

Slutpris 1 350 000 kr

23 276 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 mar. 2026

Löpargatan 24C

Lägenhet
Västra Fäladen, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

65 m²

2 rum

4 219 kr/mån

Slutpris 1 150 000 kr-11 %

17 692 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 feb. 2026

Segergatan 2D

Lägenhet
Västra Fäladen, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

81 m²

3 rum

5 382 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 000 000 kr-5 %

24 691 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 feb. 2026

Drottninggården 101

Radhus
Drottningen, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

112 m²

4 rum

7 660 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 500 000 kr+14 %

22 321 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Tångvallagatan 15, Norra Borstahusen, Landskrona kommun
  • Såld 10 feb. 2026

Tångvallagatan 15

Lägenhet
Norra Borstahusen, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

84 m²

3 rum

5 242 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 795 000 kr-3 %

45 179 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 feb. 2026

Vidablick 22

Radhus
Glumslöv, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

99 m²

4 rum

8 932 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 150 000 kr-4 %

21 717 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 dec. 2025

Löpargatan 80A

Lägenhet
Västra Fäladen, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

96 m²

3 rum

6 812 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 650 000 kr-4 %

27 604 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 okt. 2025

Bredablick 14

Radhus
Glumslöv, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

54 m²

2 rum

4 651 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 600 000 kr-9 %

29 630 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 okt. 2025

Segergatan 6C

Lägenhet
Västra Fäladen, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

58 m²

2 rum

4 010 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 370 000 kr-8 %

23 621 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 okt. 2025

Enoch Thulins väg 36C

Lägenhet
Landskrona - Helgebröten, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

75 m²

3 rum

5 045 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 695 000 kr±0 %

22 600 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025

Tullgatan 3

Lägenhet
Nyhamn, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

50 m²

2 rum

3 383 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 800 000 kr±0 %

36 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 sep. 2025

Fabriksgatan 4B

Lägenhet
Väster, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

75 m²

3 rum

5 183 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 125 000 kr-6 %

15 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 sep. 2025

Kung Hans väg 12D

Radhus
Norra Borstahusen, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

112,5 m²

5 rum

4 495 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 595 000 kr±0 %

31 956 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 aug. 2025

Äppelblomsgatan 5

Lägenhet
Norra Borstahusen, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

46 m²

2 rum

4 242 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 550 000 kr-3 %

33 696 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 jul. 2025

Regeringsgatan 115

Lägenhet
Centralt, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

82 m²

3 rum

6 961 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

18 232 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jul. 2025

Segergatan 8 B lgh 1101

Lägenhet
Västra Fäladen, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

63 m²

2 rum

4 069 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 600 000 kr-2 %

25 397 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 jul. 2025

Kungsgatan 5

Lägenhet
Centrum - Nyhamn, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

90 m²

3 rum

6 688 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 700 000 kr-4 %

30 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Äppelblomsgatan 5, Norra Borstahusen, Landskrona kommun
  • Såld 11 maj. 2025

Äppelblomsgatan 5

Lägenhet
Norra Borstahusen, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

46 m²

2 rum

4 023 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 575 000 kr-4 %

34 239 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona

Visar alla 19