Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Johan Rantzow

Johan Rantzow

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Skiftesvägen 1A, Solskiftet, Landskrona kommun
  • Såld 19 dec. 2025

Skiftesvägen 1A

Lägenhet
Solskiftet, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

86 m²

3 rum

5 678 kr/mån

Slutpris 1 675 000 kr-4 %

19 477 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 dec. 2025

Svarvaregatan 5A

Lägenhet
Väster, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

62 m²

2 rum

3 981 kr/mån

Slutpris 950 000 kr-5 %

15 323 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 nov. 2025

Fabriksgatan 4C

Lägenhet
Landskrona, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

76 m²

2 rum

4 889 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 400 000 kr-6 %

18 421 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 okt. 2025

Havsgatan 45

Lägenhet
Norra Borstahusen, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

83 m²

3 rum

5 040 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 695 000 kr±0 %

44 518 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 okt. 2025

Tångvallagatan 15

Lägenhet
Norra Borstahusen, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

84 m²

3 rum

5 097 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 100 000 kr±0 %

48 810 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025

Segergatan 2A

Lägenhet
Västra Fäladen, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

58 m²

2 rum

4 145 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 575 000 kr-7 %

27 155 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 sep. 2025

Suellsgatan 1A

Lägenhet
Väster, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

63 m²

2 rum

4 133 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 025 000 kr±0 %

16 270 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025

Segergatan 4A

Lägenhet
Västra Fäladen, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

106 m²

4 rum

6 347 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr-3 %

17 925 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 aug. 2025

Saxåvägen 1A

Lägenhet
Häljarp, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

89 m²

4 rum

7 339 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 875 000 kr-6 %

21 067 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 maj. 2025

Gjörloffsgatan 22

Lägenhet
Landskrona, Landskrona kommun
Fastighetsbyrån Landskrona

47 m²

2 rum

5 216 kr/mån

Slutpris 680 000 kr-9 %

14 468 kr/m²

Fastighetsbyrån Landskrona
Fastighetsbyrån Landskrona

Visar alla 10