Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Linda-Marie Valfridsson

Linda-Marie Valfridsson

Om mig

Som en genuin och passionerad fastighetsmäklare med rötterna i Dalarna och lång erfarenhet av försäljning, är det en ära för mig att få hjälpa dig med en av livets största affärer. Jag arbetar alltid efter mottot att överträffa förväntningar – både hos säljare och köpare. Jag har nyligen klivit in som franchisetagare, vilket innebär att jag driver verksamheten med både hjärta och entreprenörsanda. Välkommen att höra av dig så tar vi ett möte!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Häradsvägen 60

Villa
Ytterby, Kungälvs kommun
Fastighetsbyrån Kungälv

135 m²

6 rum

Slutpris 5 400 000 kr
Fastighetsbyrån Kungälv
Fastighetsbyrån Kungälv
Brattön 120, Brattön, Kungälvs kommun
  • Såld 29 apr. 2026

Brattön 120

Villa
Brattön, Kungälvs kommun
Fastighetsbyrån Kungälv

46+24 m²

3 rum

514 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 500 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Kungälv
Fastighetsbyrån Kungälv
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026

Villa Maritime, Hamngatan 35 (lgh 404 v.33)

Lägenhet
Marstrand, Kungälvs kommun
Fastighetsbyrån Kungälv

50 m²

3 rum

477 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 350 000 kr±0 %

7 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Kungälv
Fastighetsbyrån Kungälv
Sandvik 170, Kärna - Harestad, Kungälvs kommun
  • Såld 25 apr. 2026

Sandvik 170

Villa
Kärna - Harestad, Kungälvs kommun
Fastighetsbyrån Kungälv

125+12 m²

5 rum

1 193 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 275 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Kungälv
Fastighetsbyrån Kungälv
Matskärsvägen 12B, Tjuvkil/ Lycke, Kungälvs kommun
  • Såld 18 apr. 2026

Matskärsvägen 12B

Radhus
Tjuvkil/ Lycke, Kungälvs kommun
Fastighetsbyrån Kungälv

145 m²

6 rum

303 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 150 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Kungälv
Fastighetsbyrån Kungälv
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 apr. 2026

Åldermansvägen 7

Villa
Ytterby, Kungälvs kommun
Fastighetsbyrån Kungälv

161 m²

7 rum

Slutpris 6 750 000 kr
Fastighetsbyrån Kungälv
Fastighetsbyrån Kungälv
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2026

Duvesjön 362

Villa
Romelanda, Kungälvs kommun
Fastighetsbyrån Kungälv

120 m²

4 rum

Slutpris 4 090 000 kr
Fastighetsbyrån Kungälv
Fastighetsbyrån Kungälv
Brunnefjällsvägen 21, Kärna, Kungälvs kommun
  • Såld 13 mar. 2026

Brunnefjällsvägen 21

Villa
Kärna, Kungälvs kommun
Fastighetsbyrån Kungälv

82+13 m²

3 rum

1 741 m²

Slutpris 4 050 000 kr+7 %
Fastighetsbyrån Kungälv
Fastighetsbyrån Kungälv
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 feb. 2026

Håffrekullen 178B

Radhus
Diseröd, Kungälvs kommun
Fastighetsbyrån Kungälv

112 m²

5 rum

1 949 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 4 000 000 kr±0 %

35 714 kr/m²

Fastighetsbyrån Kungälv
Fastighetsbyrån Kungälv
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 feb. 2026

Håffrekullen 176B

Radhus
Diseröd, Kungälvs kommun
Fastighetsbyrån Kungälv

112 m²

5 rum

1 949 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 4 000 000 kr±0 %

35 714 kr/m²

Fastighetsbyrån Kungälv
Fastighetsbyrån Kungälv
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 feb. 2026

Håffrekullen 178A

Radhus
Diseröd, Kungälvs kommun
Fastighetsbyrån Kungälv

112 m²

5 rum

1 949 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 4 000 000 kr±0 %

35 714 kr/m²

Fastighetsbyrån Kungälv
Fastighetsbyrån Kungälv
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 feb. 2026

Håffrekullen 172A

Radhus
Diseröd, Kungälvs kommun
Fastighetsbyrån Kungälv

112 m²

5 rum

1 949 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 3 950 000 kr±0 %

35 268 kr/m²

Fastighetsbyrån Kungälv
Fastighetsbyrån Kungälv
Höga 130, Kärna, Kungälvs kommun
  • Såld 12 feb. 2026

Höga 130

Villa
Kärna, Kungälvs kommun
Fastighetsbyrån Kungälv

122 m²

4 rum

807 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 600 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Kungälv
Fastighetsbyrån Kungälv
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jan. 2026

Hövdingagatan 6

Villa
Kungälv Centrum, Kungälvs kommun
Fastighetsbyrån Kungälv

234+125 m²

9 rum

857 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 5 650 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Kungälv
Fastighetsbyrån Kungälv
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 jan. 2026

Villa Maritime, Hamngatan 35, lgh 102 (v.35)

Lägenhet
Marstrand, Kungälvs kommun
Fastighetsbyrån Kungälv

53 m²

3 rum

459 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 285 000 kr-3 %

5 377 kr/m²

Fastighetsbyrån Kungälv
Fastighetsbyrån Kungälv
Enekullsvägen 46, Ytterby, Kungälvs kommun
  • Såld 14 jan. 2026

Enekullsvägen 46

Villa
Ytterby, Kungälvs kommun
Fastighetsbyrån Kungälv

88+83 m²

5 rum

644 m²

Slutpris 5 475 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Kungälv
Fastighetsbyrån Kungälv
Västerhöjdsvägen 93
, Kärna, Kungälvs kommun
  • Såld 1 dec. 2025

Västerhöjdsvägen 93

Radhus
Kärna, Kungälvs kommun
Fastighetsbyrån Kungälv

104 m²

4 rum

5 451 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 250 000 kr-6 %

31 250 kr/m²

Fastighetsbyrån Kungälv
Fastighetsbyrån Kungälv
Blåsippegatan 1, Ytterby, Kungälvs kommun
  • Såld 22 nov. 2025

Blåsippegatan 1

Villa
Ytterby, Kungälvs kommun
Fastighetsbyrån Kungälv

115 m²

5 rum

782 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 380 000 kr+3 %
Fastighetsbyrån Kungälv
Fastighetsbyrån Kungälv
Truskärsvägen 1D, Tjuvkil/ Lycke, Kungälvs kommun
  • Såld 13 nov. 2025

Truskärsvägen 1D

Radhus
Tjuvkil/ Lycke, Kungälvs kommun
Fastighetsbyrån Kungälv

130+26 m²

5 rum

464 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 5 425 000 kr+1 %
Fastighetsbyrån Kungälv
Fastighetsbyrån Kungälv
Grandalen 250, Romelanda, Kungälvs kommun
  • Såld 4 nov. 2025

Grandalen 250

Villa
Romelanda, Kungälvs kommun
Fastighetsbyrån Kungälv

148+20 m²

7 rum

2 193 m²

Slutpris 4 500 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Kungälv
Fastighetsbyrån Kungälv
Arendalsvägen 4, Aröd/timmervik, Kungälvs kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Arendalsvägen 4

Villa
Aröd/timmervik, Kungälvs kommun
Fastighetsbyrån Kungälv

158+60 m²

4 rum

2 645 m²

Slutpris 5 600 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Kungälv
Fastighetsbyrån Kungälv
Blåsippegatan 8, Ytterby, Kungälvs kommun
  • Såld 7 okt. 2025

Blåsippegatan 8

Radhus
Ytterby, Kungälvs kommun
Fastighetsbyrån Kungälv

115 m²

3 rum

620 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 350 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Kungälv
Fastighetsbyrån Kungälv
Vena 325, Ytterby, Kungälvs kommun
  • Såld 10 sep. 2025

Vena 325

Villa
Ytterby, Kungälvs kommun
Fastighetsbyrån Kungälv

134 m²

5 rum

3 500 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 200 000 kr+4 %