Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Kristianstad

Fastighetsbyrån Kristianstad

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2026

Torpvägen 5

Villa
Kristianstad, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

115 m²

5 rum

Slutpris 2 100 000 kr
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Landövägen 436, Landön, Kristianstads kommun
  • Såld 30 mar. 2026

Landövägen 436

Fritidshus
Landön, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

52+29 m²

3 rum

1 961 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 300 000 kr+15 %
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Praktnejlikegatan 24, Hammarslund, Kristianstads kommun
  • Såld 27 mar. 2026

Praktnejlikegatan 24

Villa
Hammarslund, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

140+25 m²

5 rum

490 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 995 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Sparvgatan 15, Vinnö, Kristianstads kommun
  • Såld 23 mar. 2026

Sparvgatan 15

Villa
Vinnö, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

112+70 m²

5 rum

1 321 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 895 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Erik Menveds väg 19, Vä, Kristianstads kommun
  • Såld 22 mar. 2026

Erik Menveds väg 19

Radhus
Vä, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

140 m²

5 rum

7 758 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 950 000 kr+9 %

13 929 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Stora vägen 118, Everöd, Kristianstads kommun
  • Såld 16 mar. 2026

Stora vägen 118

Villa
Everöd, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

74+74 m²

4 rum

1 182 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 795 000 kr+6 %
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 mar. 2026

Bokvägen 16A

Lägenhet
Parkstaden, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

33,5 m²

1 rum

3 241 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 600 000 kr-8 %

17 910 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Merkuriusvägen 14, Vä, Kristianstads kommun
  • Såld 9 mar. 2026

Merkuriusvägen 14

Villa
Vä, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

220 m²

7 rum

1 145 m²

Slutpris 4 050 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Vångavägen 25B, Gamla Näsby, Kristianstads kommun
  • Såld 20 feb. 2026

Vångavägen 25B

Lägenhet
Gamla Näsby, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

53,5 m²

2 rum

3 688 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 410 000 kr-17 %

7 664 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 feb. 2026

Kommendantsvägen 16

Lägenhet
Näsby, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

76 m²

3 rum

5 161 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 620 000 kr-5 %

8 158 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Poppelvägen 25, Odal/Vilan, Kristianstads kommun
  • Såld 15 feb. 2026

Poppelvägen 25

Lägenhet
Odal/Vilan, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

96 m²

4 rum

5 755 kr/mån

Slutpris 910 000 kr-9 %

9 479 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 feb. 2026

Klårrödsvägen 179

Villa
Träne, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

100+58 m²

4 rum

8 ha
  • Uteplats

Slutpris 2 600 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Oxhagsvägen 23, Sommarlust, Kristianstads kommun
  • Såld 9 feb. 2026

Oxhagsvägen 23

Lägenhet
Sommarlust, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

31 m²

1 rum

2 697 kr/mån

Slutpris 610 000 kr-2 %

19 677 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 feb. 2026

Killevadsvägen 26

Villa
Fjälkinge, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

145 m²

6 rum

1 268 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 745 000 kr-13 %
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Lungörtsvägen 9D, Åhus, Kristianstads kommun
  • Såld 4 feb. 2026

Lungörtsvägen 9D

Lägenhet
Åhus, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

87 m²

4 rum

5 804 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 300 000 kr-4 %

26 437 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Åvägen 46A, Åhus - Äspet, Kristianstads kommun
  • Såld 2 feb. 2026

Åvägen 46A

Villa
Åhus - Äspet, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

169 m²

5 rum

953 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 600 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Jakobs väg 7, Charlottesborg, Kristianstads kommun
  • Såld 25 jan. 2026

Jakobs väg 7

Lägenhet
Charlottesborg, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

100 m²

4 rum

6 812 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 830 000 kr-7 %

8 300 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 jan. 2026

Fjälkestadsvägen 411

Villa
Fjälkestad, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

150+72 m²

7 rum

2 547 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 500 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Nosabyvägen 284, Nosaby, Kristianstads kommun
  • Såld 20 jan. 2026

Nosabyvägen 284

Tomt
Nosaby, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

3 460 m²

Slutpris 950 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Kung Knuts väg 44 F, Kristianstad, Kristianstads kommun
  • Såld 20 jan. 2026

Kung Knuts väg 44 F

Radhus
Kristianstad, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

74,5 m²

3 rum

6 174 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 760 000 kr-2 %

23 624 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Råabergsvägen 230, Villands Vånga, Kristianstads kommun
  • Såld 12 jan. 2026

Råabergsvägen 230

Fritidshus
Villands Vånga, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

60 m²

3 rum

1 331 m²
  • Uteplats

Slutpris 590 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Näsbychaussén 17 a, Gamla Näsby, Kristianstads kommun
  • Såld 7 jan. 2026

Näsbychaussén 17 a

Lägenhet
Gamla Näsby, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

52 m²

2 rum

4 057 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 350 000 kr-29 %

6 731 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jan. 2026

Gringelstadsvägen 346

Tomt
Gringelstad, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

2 982 m²

Slutpris 290 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Torsebro byväg 166, Torsebro, Kristianstads kommun
  • Såld 23 dec. 2025

Torsebro byväg 166

Villa
Torsebro, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

129+63 m²

4 rum

1 370 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 900 000 kr+9 %
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Sigrids väg 10, Tollarp, Kristianstads kommun
  • Såld 15 dec. 2025

Sigrids väg 10

Villa
Tollarp, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

124 m²

4 rum

957 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 600 000 kr-20 %
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad

Visar 26 - 50 av 135