Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Eva Rosquist

Eva Rosquist

Om mig

Jag brinner för mitt arbete och har högt ställda krav på mig själv samt att vi tillsammans skapar de bästa förutsättningarna. Med en passion för fastighetsmarknaden är jag här för att guida dig genom varje steg av processen. Du kan lita på att jag kommer att vara lyhörd för dina behov och önskemål och att jag kommer att arbeta hårt för att uppfylla dem. Kontakta mig idag och låt oss tillsammans göra bostadsaffären till en trevlig och spännande resa!
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Näsbychaussén 23A Gamla Näsby, Kristianstads kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Näsbychaussén 23A Gamla Näsby, Kristianstads kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Näsbychaussén 23A Gamla Näsby, Kristianstads kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Näsbychaussén 23A Gamla Näsby, Kristianstads kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Näsbychaussén 23A Gamla Näsby, Kristianstads kommun - bild 5
Tor 21 maj kl 17:00

Näsbychaussén 23A

Lägenhet
Gamla Näsby, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad
595 000 kr
58,5 m²
2 rum
vån 3/3
4 391 kr/mån
10 171 kr/m²

Välkommen till denna smakfullt nyrenoverade tvåa där det bara är att flytta rakt in! Lägenheten har en genomtänkt planlösning och ett härligt ljusinsläpp samt moderna och fräscha ytskikt. Trevlig balkong med många soltimmar och fin utsikt över området. Här bor man på ett lugnt läge i en välskött förening med fina grönområden och allt man behöver i vardagen runt husknuten, goda bussförbindelser…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Åsumtorp, Kristianstads kommun
Ons 20 maj kl 17:00

Åbovägen 4

Villa
Åsumtorp, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad
2 395 000 kr
155 m²
6 rum
1 066 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
3 rum parhus på Navvägen 33B Norra Åsum, Kristianstads kommun - bild 1
3 rum parhus på Navvägen 33B Norra Åsum, Kristianstads kommun - bild 2
3 rum parhus på Navvägen 33B Norra Åsum, Kristianstads kommun - bild 3
Sön 17 maj kl 10:30

Navvägen 33B

Radhus
Norra Åsum, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad
2 295 000 kr
91 m²
3 rum
5 990 kr/mån
25 220 kr/m²
Plus
Uteplats
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Möllebacken, Kristianstads kommun
Imorgon kl 16:00

Kupolvägen 29

Radhus
Möllebacken, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad
2 350 000 kr
127 + 38 m²
5 rum
513 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Östermalm, Kristianstads kommun

Tredalagatan 13B

Lägenhet
Östermalm, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad
1 295 000 kr
59 m²
2 rum
vån 3/4
3 336 kr/mån
21 949 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Gamla Näsby, Kristianstads kommun

Elmetorpsvägen 5D

Lägenhet
Gamla Näsby, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad
1 795 000 kr
77,1 m²
4 rum
vån 2/2
6 605 kr/mån
23 281 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
12 rum villa på Östra Vramsvägen 79 Östra Vram, Kristianstads kommun - bild 1
12 rum villa på Östra Vramsvägen 79 Östra Vram, Kristianstads kommun - bild 2
12 rum villa på Östra Vramsvägen 79 Östra Vram, Kristianstads kommun - bild 3
12 rum villa på Östra Vramsvägen 79 Östra Vram, Kristianstads kommun - bild 4
12 rum villa på Östra Vramsvägen 79 Östra Vram, Kristianstads kommun - bild 5

Östra Vramsvägen 79

Villa
Östra Vram, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad
6 750 000 kr
270 + 263 m²
12 rum
4 786 m² tomt

Nu är den gamla skolan anno 1914 i Östra Vram till salu! Idag bedrivs här Wramsta Bed & Breakfast och det finns stora utvecklingsmöjligheter för företagande, flerfamiljsboende eller andra kreativa användningsområden. Den privata delen av fastigheten är ca 240 kvm och rymmer flera rymliga sovrum, ett stort kök, helkaklat badrum samt en praktisk tvättstuga. Från köket når du den underbara…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
5 rum villa på Fjälketorpsvägen 8 Fjälkinge, Kristianstads kommun - bild 1
5 rum villa på Fjälketorpsvägen 8 Fjälkinge, Kristianstads kommun - bild 2
5 rum villa på Fjälketorpsvägen 8 Fjälkinge, Kristianstads kommun - bild 3

Fjälketorpsvägen 8

Villa
Fjälkinge, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad
1 995 000 kr
83 + 83 m²
5 rum
1 252 m² tomt
Plus
Uteplats
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Sommarlust, Kristianstads kommun

Oxhagsvägen 23

Lägenhet
Sommarlust, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad
1 050 000 kr
57 m²
2 rum
vån 1/4
3 672 kr/mån
18 421 kr/m²
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Näsby, Kristianstads kommun

Näsbychaussen 17A

Lägenhet
Näsby, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad
650 000 kr
52 m²
2 rum
vån 2/4
3 827 kr/mån
12 500 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad

Visar alla 10