Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Ali Shakir

Ali Shakir

Om mig

Med driv, trygghet och engagemang skapar jag dem bästa förutsättningarna för din bostadsaffär! Ett första kliv till en lyckad försäljning är att välja rätt fastighetsmäklare. Jag är uppvuxen i Kristianstad och har bott i staden i över 30 år. Med väldigt god lokalkännedom i kombination med ett stort engagemang leder det till nöjda kunder som jag är tacksam över att lära känna. I en stor affär med känslor och förväntningar så är mitt fokus att underlätta processen och att skapa ett bra resultat.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Arons väg 17, Balsby, Kristianstads kommun
  • Såld 8 sep. 2025

Arons väg 17

Villa
Balsby, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

114+74 m²

6 rum

2 146 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 100 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Karlavägen 15, Kristianstad - Söder, Kristianstads kommun
  • Såld 4 sep. 2025

Karlavägen 15

Villa
Kristianstad - Söder, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

121+61 m²

5 rum

780 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 225 000 kr+9 %
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 aug. 2025

Kapellgatan 12

Lägenhet
Östermalm, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

63 m²

2,5 rum

3 208 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 405 000 kr-6 %

22 302 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Norregårdsvägen 9, Immeln, Östra Göinge kommun
  • Såld 19 aug. 2025

Norregårdsvägen 9

Villa
Immeln, Östra Göinge kommun
Fastighetsbyrån Östra Göinge

181+40 m²

7 rum

3 060 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 200 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Östra Göinge
Fastighetsbyrån Östra Göinge
Bivarödsmölla 899, Knislinge, Östra Göinge kommun
  • Såld 22 jul. 2025

Bivarödsmölla 899

Gård/Skog
Knislinge, Östra Göinge kommun
Fastighetsbyrån Östra Göinge

100+91 m²

5 rum

7,6 ha
  • Uteplats

Slutpris 2 250 000 kr-13 %
Fastighetsbyrån Östra Göinge
Fastighetsbyrån Östra Göinge
Jakobs väg 2, Charlottesborg, Kristianstads kommun
  • Såld 15 jul. 2025

Jakobs väg 2

Lägenhet
Charlottesborg, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

81 m²

3 rum

5 315 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 510 000 kr-7 %

6 296 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Ärkebiskopens väg 118, Ivö, Kristianstads kommun
  • Såld 13 jul. 2025

Ärkebiskopens väg 118

Villa
Ivö, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

110+50 m²

4 rum

2 516 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 350 000 kr+4 %
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Henningsbergsvägen 37a, Färlöv, Kristianstads kommun
  • Såld 11 jul. 2025

Henningsbergsvägen 37a

Radhus
Färlöv, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

75+15 m²

3 rum

5 500 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 150 000 kr-10 %

28 667 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Storgatan 3, Glimåkra, Östra Göinge kommun
  • Såld 11 jul. 2025

Storgatan 3

Villa
Glimåkra, Östra Göinge kommun
Fastighetsbyrån Östra Göinge

186+54 m²

7 rum

1 403 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 100 000 kr+11 %
Fastighetsbyrån Östra Göinge
Fastighetsbyrån Östra Göinge
Stora Månhällevägen 20, Degeberga, Kristianstads kommun
  • Såld 11 jul. 2025

Stora Månhällevägen 20

Villa
Degeberga, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

90+90 m²

5 rum

1 133 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 795 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Åstringavägen 4B, Knislinge, Östra Göinge kommun
  • Såld 30 jun. 2025

Åstringavägen 4B

Lägenhet
Knislinge, Östra Göinge kommun
Fastighetsbyrån Östra Göinge

37 m²

1,5 rum

3 456 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 230 000 kr-22 %

6 216 kr/m²

Fastighetsbyrån Östra Göinge
Fastighetsbyrån Östra Göinge
Frejagatan 3, Broby, Östra Göinge kommun
  • Såld 25 jun. 2025

Frejagatan 3

Villa
Broby, Östra Göinge kommun
Fastighetsbyrån Östra Göinge

135 m²

5 rum

624 m²
  • Uteplats

Slutpris 665 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Östra Göinge
Fastighetsbyrån Östra Göinge
Skättilljungavägen 125, Tollarp, Kristianstads kommun
  • Såld 29 maj. 2025

Skättilljungavägen 125

Villa
Tollarp, Kristianstads kommun
Fastighetsbyrån Kristianstad

151+22 m²

5 rum

1 700 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 650 000 kr+10 %
Fastighetsbyrån Kristianstad
Fastighetsbyrån Kristianstad
Vinkelgatan 8b, Knislinge, Östra Göinge kommun
  • Såld 16 maj. 2025

Vinkelgatan 8b

Lägenhet
Knislinge, Östra Göinge kommun
Fastighetsbyrån Östra Göinge

63 m²

2 rum

5 309 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 550 000 kr-15 %

8 730 kr/m²

Fastighetsbyrån Östra Göinge
Fastighetsbyrån Östra Göinge
Kanalgatan 6, Sibbhult, Östra Göinge kommun
  • Såld 5 maj. 2025

Kanalgatan 6

Villa
Sibbhult, Östra Göinge kommun
Fastighetsbyrån Östra Göinge

96+96 m²

5 rum

1 054 m²
  • Uteplats

Slutpris 650 000 kr+19 %
Fastighetsbyrån Östra Göinge
Fastighetsbyrån Östra Göinge

Visar 26 - 40 av 40