Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Kista

Fastighetsbyrån Kista

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026

Kastrupgatan 3, 5 tr

Lägenhet
Kista, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

81,5 m²

3 rum

7 397 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 000 000 kr-1 %

24 540 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista
Gallehusgränd 4, 1 tr, Kista - Ärvinge, Stockholms kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Gallehusgränd 4, 1 tr

Lägenhet
Kista - Ärvinge, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

52 m²

2 rum

5 452 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 550 000 kr-3 %

29 808 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026

HELSINGÖRSGATAN 50, Vån 2/3

Lägenhet
Kista, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

81 m²

3 rum

7 252 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr-5 %

22 222 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2026

Jellingegränd 4, 2tr

Lägenhet
Kista - Ärvinge, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

54 m²

2 rum

5 286 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 550 000 kr-6 %

28 704 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2026

Heklagatan 85F, 1 tr

Lägenhet
Kistahöjden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

31,4 m²

1 rum

2 612 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 100 000 kr-4 %

35 032 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 mar. 2026

RINKEBYSTRÅKET 21

Radhus
Spånga - Rinkeby, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

140 m²

6 rum

7 725 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 925 000 kr+1 %

20 893 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 mar. 2026

BORGÅGATAN 14

Radhus
Akalla, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

92 m²

4 rum

6 853 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 325 000 kr-3 %

25 272 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 mar. 2026

Lofotengatan 20

Lägenhet
Husby, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

40,5 m²

1 rum

3 733 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 050 000 kr-4 %

25 926 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista
Helsingforsgatan 57, 2tr, Akalla, Stockholms kommun
  • Såld 27 mar. 2026

Helsingforsgatan 57, 2tr

Lägenhet
Akalla, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

75 m²

3 rum

8 666 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 150 000 kr-4 %

15 333 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 mar. 2026

Nykarlebygatan 23

Radhus
Akalla Trädgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

82,5 m²

4 rum

6 701 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 975 000 kr-6 %

23 939 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 mar. 2026

Kastrupgatan 3, 5 tr

Lägenhet
Kista, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

34 m²

1 rum

3 320 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 250 000 kr-10 %

36 765 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista
Almbygatan 6, 4tr, Spånga - Rinkeby, Stockholms kommun
  • Såld 24 mar. 2026

Almbygatan 6, 4tr

Lägenhet
Spånga - Rinkeby, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

31 m²

2 rum

3 301 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 900 000 kr-10 %

29 032 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 mar. 2026

BORGARFJORDSGATAN 21B, Vån 9/16

Lägenhet
Kista, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

83 m²

3 rum

6 270 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 700 000 kr±0 %

32 530 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista
Kotkagatan 3, 1 tr, Akalla, Stockholms kommun
  • Såld 18 mar. 2026

Kotkagatan 3, 1 tr

Lägenhet
Akalla, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

73 m²

3 rum

4 234 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 910 000 kr-4 %

26 164 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista
Sorögatan 85, Kista, Stockholms kommun
  • Såld 9 mar. 2026

Sorögatan 85

Lägenhet
Kista, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

81,5 m²

3 rum

6 044 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr±0 %

28 221 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista
Ringstedsgatan 36, 2 tr, Kista, Stockholms kommun
  • Såld 5 mar. 2026

Ringstedsgatan 36, 2 tr

Lägenhet
Kista, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

79,5 m²

3 rum

6 868 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 050 000 kr-7 %

25 786 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 mar. 2026

Sorögatan 101, 2 tr

Lägenhet
Kista, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

34,5 m²

1 rum

3 029 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 225 000 kr-5 %

35 507 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista
HELSINGFORSGATAN 31, Entréplan, Akalla, Stockholms kommun
  • Såld 2 mar. 2026

HELSINGFORSGATAN 31, Entréplan

Lägenhet
Akalla, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

78 m²

3 rum

8 918 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 300 000 kr±0 %

16 667 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 feb. 2026

Mariehamnsgatan 16

Lägenhet
Akalla, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

65 m²

2 rum

5 228 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

24 538 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 feb. 2026

Imatragatan 350

Lägenhet
Akalla, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

76,5 m²

4 rum

6 213 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 295 000 kr±0 %

30 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista
Stavangergatan 26, 1 tr, Husby, Stockholms kommun
  • Såld 23 feb. 2026

Stavangergatan 26, 1 tr

Lägenhet
Husby, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

63 m²

2 rum

5 053 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 545 000 kr-9 %

24 524 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 feb. 2026

Kastrupgatan 6

Lägenhet
Kista, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

77 m²

3 rum

6 529 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 600 000 kr-6 %

20 779 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 feb. 2026

KISTA ALLÉVÄG 33

Lägenhet
Kista Gård, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

58 m²

2 rum

4 926 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 950 000 kr-7 %

33 621 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista
KASTRUPGATAN 9, Vån 2/4, Kista, Stockholms kommun
  • Såld 11 feb. 2026

KASTRUPGATAN 9, Vån 2/4

Lägenhet
Kista, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

45 m²

2 rum

4 332 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 100 000 kr-15 %

24 444 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 feb. 2026

Sotingeplan 42, 2 tr

Lägenhet
Spånga - Tensta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Kista

129 m²

5 rum

8 032 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 395 000 kr±0 %

18 566 kr/m²

Fastighetsbyrån Kista
Fastighetsbyrån Kista

Visar 26 - 50 av 133