Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Sabina Bjurhem

Sabina Bjurhem

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Bonäs 121

Villa
Katrineholm, Finspångs kommun
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker

175 m²

4 rum

Slutpris 4 000 000 kr
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 maj. 2026

Lövhultsvägen 8

Fritidshus
Julita, Katrineholms kommun
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker

58 m²

3 rum

Slutpris 1 000 000 kr
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026

Örnvägen 7

Villa
Forssjö, Katrineholms kommun
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker

148 m²

6 rum

868 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 795 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 apr. 2026

Kyrkogatan 6

Villa
Valla, Katrineholms kommun
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker

170+20 m²

6 rum

2 429 m²

Slutpris 2 495 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 apr. 2026

Gersnäsgatan 5 B

Lägenhet
Katrineholm, Katrineholms kommun
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker

59,5 m²

2 rum

Slutpris 650 000 kr

10 924 kr/m²

Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 apr. 2026

Ökna Brostugan

Fritidshus
Flodafors, Katrineholms kommun
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker

1 rum

1 037 m²
  • Uteplats

Slutpris 850 000 kr+7 %
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026

Båltsnäs Ugglebo

Villa
Katrineholm, Katrineholms kommun
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker

180 m²

5 rum

Slutpris 3 500 000 kr
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 mar. 2026

Spånga Solhem

Villa
Vingåker, Vingåkers kommun
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker

80 m²

3 rum

Slutpris 925 000 kr
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Jägaregatan 22, Öster, Katrineholms kommun
  • Såld 20 mar. 2026

Jägaregatan 22

Lägenhet
Öster, Katrineholms kommun
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker

31,1 m²

1 rum

2 651 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 480 000 kr-16 %

15 434 kr/m²

Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 mar. 2026

Bjurstorpsgatan 1

Lägenhet
Väster, Katrineholms kommun
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker

59,3 m²

2 rum

3 641 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 750 000 kr-16 %

12 648 kr/m²

Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jan. 2026

Allévägen 7A

Radhus
Valla, Katrineholms kommun
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker

107+53 m²

6 rum

387 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 050 000 kr-19 %
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 dec. 2025

Renstigen 9

Villa
Värmbol, Katrineholms kommun
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker

123+28 m²

5 rum

812 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 900 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 nov. 2025

Laggarhultsgatan 11

Villa
Laggarhult, Katrineholms kommun
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker

110+70 m²

5 rum

662 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 300 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 nov. 2025

Blomstervägen 20

Villa
Väster, Katrineholms kommun
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker

136+35 m²

6 rum

1 025 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 650 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 okt. 2025

Strångsjö Tallbacken

Villa
Katrineholm, Katrineholms kommun
Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker

180+30 m²

5 rum

5 665 m²
  • Uteplats