Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Emma Björkman

Emma Björkman

Om mig

Hej! Jag har jobbat som fastighetsmäklare sedan 2014. Att jobba som specialiserad bostadsrättsmäklare på Hammarö känns som det självklara valet för mig då jag är uppvuxen på ön. Jag kan genuint förmedla känslan och fördelarna med att bo här. Utöver god lokalkännedom har jag, tack vare Fastighetsbyråns starka varumärke, ett stort kundregister som vi självklart ska använda oss av i ditt livs viktigaste affär, din bostadsaffär. Jag vill bli din lokala mäklare!
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Mellanvägen 2C Lunna, Hammarö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Mellanvägen 2C Lunna, Hammarö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Mellanvägen 2C Lunna, Hammarö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Mellanvägen 2C Lunna, Hammarö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Mellanvägen 2C Lunna, Hammarö kommun - bild 5

Mellanvägen 2C

Lägenhet
Lunna, Hammarö kommun
Fastighetsbyrån Karlstad
695 000 kr
54 m²
2 rum
vån 3/3
3 881 kr/mån
12 870 kr/m²

Välkommen till denna fina och hemtrevliga lägenhet om 54 kvm på Mellanvägen 2C. Här erbjuds ett stort vardagsrum med generösa sällskapsytor, inglasad balkong beläget i västerläge och ett fint kök med plats för matbord intill fönstret. Här finns dessutom goda förvaringsmöjligheter och ett fräscht duschrum med ny tvättmaskin och torktumlare. Populär och omtyckt förening där parkering och stort…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Karlstad
Fastighetsbyrån Karlstad
3 rum lägenhet på Hamnvägen 4D Lillängshamnen, Hammarö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Hamnvägen 4D Lillängshamnen, Hammarö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Hamnvägen 4D Lillängshamnen, Hammarö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Hamnvägen 4D Lillängshamnen, Hammarö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Hamnvägen 4D Lillängshamnen, Hammarö kommun - bild 5
Tor 28 maj kl 16:30

Hamnvägen 4D

Lägenhet
Lillängshamnen, Hammarö kommun
Fastighetsbyrån Karlstad
3 095 000 kr
79 m²
3 rum
6 702 kr/mån
39 177 kr/m²

Upptäck drömbostaden med fantastisk utsikt - en helt nyproducerad trea med egen entré och en stor balkong som bjuder på en fantastisk vy över Vänern och Lillängshamnen. Denna ljusa och välplanerade bostad har ett härligt kök och vardagsrum som smälter samman i en öppen planlösning - perfekt för både avkoppling och underhållning. Sovrummen har generösa ytor och bra förvaring i garderob och en…

Premium
Hiss
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Karlstad
Fastighetsbyrån Karlstad
2 rum lägenhet på Solgatan 7 Skoghall, Hammarö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Solgatan 7 Skoghall, Hammarö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Solgatan 7 Skoghall, Hammarö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Solgatan 7 Skoghall, Hammarö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Solgatan 7 Skoghall, Hammarö kommun - bild 5
Mån 25 maj

Solgatan 7

Lägenhet
Skoghall, Hammarö kommun
Fastighetsbyrån Karlstad
550 000 kr
53 m²
2 rum
vån 3/3
3 883 kr/mån
10 377 kr/m²

Välkommen till denna hemtrevliga lägenhet om 53 kvm på Solgatan 7 med balkong i soligt söderläge. Här erbjuds även ljust vardagsrum med generösa sällskapsytor, väl tilltaget sovrum med stor skjutdörrsgarderob samt kök med goda förvaringsmöjligheter och plats för matbord vid fönstret. Här bor du i en välskött bostadsförening med låga avgifter och förutom närhet till Skoghalls centrum finns även…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Karlstad
Fastighetsbyrån Karlstad
1 rum lägenhet på Vattenverksvägen 4A Skoghall, Hammarö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Vattenverksvägen 4A Skoghall, Hammarö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Vattenverksvägen 4A Skoghall, Hammarö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Vattenverksvägen 4A Skoghall, Hammarö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Vattenverksvägen 4A Skoghall, Hammarö kommun - bild 5
Mån 18 maj

Vattenverksvägen 4A

Lägenhet
Skoghall, Hammarö kommun
Fastighetsbyrån Karlstad
450 000 kr
34 m²
1 rum
vån 3/3
3 872 kr/mån
13 235 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och välplanerade etta på Vattenverksvägen 4A. Här bor du i ett högt och insynsskyddat läge med rymligt rum med plats för både säng, soffa och matbord. Här erbjuds även en stor inglasad balkong som blir till ett extra rum stora delar av året samt en praktisk kokvrå. I hallen finns goda förvaringsmöjligheter i garderober. Stort plus att el och bredband ingår i avgiften!…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Karlstad
Fastighetsbyrån Karlstad
1 rum lägenhet på Vattentornet 3B Skoghall, Hammarö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Vattentornet 3B Skoghall, Hammarö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Vattentornet 3B Skoghall, Hammarö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Vattentornet 3B Skoghall, Hammarö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Vattentornet 3B Skoghall, Hammarö kommun - bild 5
Mån 18 maj

Vattentornet 3B

Lägenhet
Skoghall, Hammarö kommun
Fastighetsbyrån Karlstad
350 000 kr
38 m²
1 rum
3 383 kr/mån
9 211 kr/m²

Unikt tillfälle för dig som söker en etta i markplan med egen uteplats och med Vänern som närmsta granne! Perfekt för dig som har gröna fingrar och vill odla, har djur eller bara vill njuta i en solstol med gräsmattan under fötterna. Den inglasade delen förlänger säsongen och blir till ett extrarum stora delar av året. Lägenhetens 38 kvm fördelas på ett lättmöblerat rum med plats för säng,…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Karlstad
Fastighetsbyrån Karlstad
Skoghall, Hammarö kommun
Tis 19 maj kl 16:30

Spelvägen 19

Lägenhet
Skoghall, Hammarö kommun
Fastighetsbyrån Karlstad
250 000 kr
40 m²
1 rum
vån 4/4
4 120 kr/mån
6 250 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Karlstad
Fastighetsbyrån Karlstad
2 rum lägenhet på Solgatan 24 Skoghall, Hammarö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Solgatan 24 Skoghall, Hammarö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Solgatan 24 Skoghall, Hammarö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Solgatan 24 Skoghall, Hammarö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Solgatan 24 Skoghall, Hammarö kommun - bild 5
Mån 18 maj

Solgatan 24

Lägenhet
Skoghall, Hammarö kommun
Fastighetsbyrån Karlstad
595 000 kr
52 m²
2 rum
vån 2/3
3 850 kr/mån
11 442 kr/m²

Hemtrevlig och ljus tvåa på populära Solgatan! Här bor du med Skoghalls serviceutbud alldeles runt knuten i en välskött och fin förening. Bostaden är genomgående ljus med fönster i två väderstreck. Genomgående fina ytskikt med ljusa väggar och fint golv. Här finns stor balkong med lugnt och fritt läge i soligt söderläge. Varmt välkomna på visning!

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Karlstad
Fastighetsbyrån Karlstad
2 rum lägenhet på Solgatan 20 Skoghall, Hammarö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Solgatan 20 Skoghall, Hammarö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Solgatan 20 Skoghall, Hammarö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Solgatan 20 Skoghall, Hammarö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Solgatan 20 Skoghall, Hammarö kommun - bild 5
Mån 18 maj

Solgatan 20

Lägenhet
Skoghall, Hammarö kommun
Fastighetsbyrån Karlstad
495 000 kr
52 m²
2 rum
vån 2/3
3 850 kr/mån
9 519 kr/m²

Varmt välkommen till denna hemtrevliga och ljusa tvåa på Solgatan 20! Här erbjuds ett vardagsrum med generösa sällskapsytor och med utgång till den härliga balkongen som vetter mot ett soligt söderläge. Här finns dessutom ett duschrum med kaklade väggar och tvättmaskin, sovrum i bra storlek och trivsamt kök med plats för matbord. Utmärkta förvaringsmöjligheter finns i flera garderober i hallen…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Karlstad
Fastighetsbyrån Karlstad
3 rum lägenhet på Solgatan 6 Skoghall, Hammarö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Solgatan 6 Skoghall, Hammarö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Solgatan 6 Skoghall, Hammarö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Solgatan 6 Skoghall, Hammarö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Solgatan 6 Skoghall, Hammarö kommun - bild 5
Mån 25 maj kl 17:30

Solgatan 6

Lägenhet
Skoghall, Hammarö kommun
Fastighetsbyrån Karlstad
950 000 kr
72 m²
3 rum
vån 2/3
5 074 kr/mån
13 194 kr/m²

Varmt välkommen till denna rymliga och välplanerade trea i soligt hörnläge. Här erbjuds ett bekvämt boende med genomgående fina ytskikt, hemtrevligt kök med plats för matbord och stort vardagsrum med utgång till balkongen som bjuder på härlig eftermiddags- och kvällssol. Stort plus för gäst-wc och två sovrum i bra storlek. Här bor du i en välskött bostadsförening med låga avgifter och god…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Karlstad
Fastighetsbyrån Karlstad
2 rum lägenhet på Mörmovägen 10B  Skoghall, Hammarö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Mörmovägen 10B  Skoghall, Hammarö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Mörmovägen 10B  Skoghall, Hammarö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Mörmovägen 10B  Skoghall, Hammarö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Mörmovägen 10B  Skoghall, Hammarö kommun - bild 5
Tis 26 maj kl 16:30

Mörmovägen 10B

Lägenhet
Skoghall, Hammarö kommun
Fastighetsbyrån Karlstad
695 000 kr
50,2 m²
2 rum
vån 2/2
4 013 kr/mån
13 845 kr/m²

Varmt välkommen till denna fina tvåa med modernt och renoverat kök, stort och luftigt vardagsrum med generösa sällskapsytor samt genomgående fina ytskikt. Här erbjuds även en balkong i härligt söderläge mot den lummiga baksidan och väl tilltaget sovrum med goda förvaringsmöjligheter i en garderobsvägg. Duschrummet är fräscht med vädringsfönster och tvättmaskin. Föreningen Lillängsskogen är en…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Karlstad
Fastighetsbyrån Karlstad
2 rum lägenhet på Trekanten 1C Skoghall, Hammarö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Trekanten 1C Skoghall, Hammarö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Trekanten 1C Skoghall, Hammarö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Trekanten 1C Skoghall, Hammarö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Trekanten 1C Skoghall, Hammarö kommun - bild 5
Mån 25 maj

Trekanten 1C

Lägenhet
Skoghall, Hammarö kommun
Fastighetsbyrån Karlstad
500 000 kr
50 m²
2 rum
vån 2/2
4 268 kr/mån
10 000 kr/m²

Nu har vi möjlighet att kunna erbjuda en fin och välrenoverad tvåa i bra läge mot parken på Trekanten! Bostaden är mycket hemtrevlig och väl omhändertagen med enhetligt laminatgolv och genomgående fina ytskikt. Här är det bara att flytta in! Här erbjuds även en trevlig planlösning med väldisponerade ytor, duschrum från 2019 och goda förvaringsmöjligheter. Fint läge mot den grönskande parken och…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Karlstad
Fastighetsbyrån Karlstad
1 rum lägenhet på Lunserudsvägen 10D Skoghall, Hammarö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Lunserudsvägen 10D Skoghall, Hammarö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Lunserudsvägen 10D Skoghall, Hammarö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Lunserudsvägen 10D Skoghall, Hammarö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Lunserudsvägen 10D Skoghall, Hammarö kommun - bild 5
Tor 21 maj kl 16:30

Lunserudsvägen 10D

Lägenhet
Skoghall, Hammarö kommun
Fastighetsbyrån Karlstad
395 000 kr
39,5 m²
1 rum
vån 2/3
3 162 kr/mån
10 000 kr/m²

Varmt välkommen till denna ytterst välplanerade etta om 39,5 kvm på Lunserudsvägen 10D. Här erbjuds ett väl tilltaget kök, stort rum med plats för både soffa och säng samt ett helkaklat duschrum från föreningens stambyte. Stort plus för den stora inglasade balkongen som är belägen i soligt söderläge och vetter mot den lugna gården. Här bor du i en populär och omtyckt förening där parkering och…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Karlstad
Fastighetsbyrån Karlstad
2 rum lägenhet på Vändgatan 7A Skoghall, Hammarö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Vändgatan 7A Skoghall, Hammarö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Vändgatan 7A Skoghall, Hammarö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Vändgatan 7A Skoghall, Hammarö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Vändgatan 7A Skoghall, Hammarö kommun - bild 5
Mån 25 maj

Vändgatan 7A

Lägenhet
Skoghall, Hammarö kommun
Fastighetsbyrån Karlstad
650 000 kr
51,5 m²
2 rum
vån 3/3
4 086 kr/mån
12 621 kr/m²

Nu kan vi erbjuda en av de fina tvåorna på Vändgatan med stor inglasad balkong mot den lugna innergården. Här erbjuds 51,5 välplanerade kvadratmetrar med ett sovrum, generöst tilltaget vardagsrum, fräscht kök med matplats, hall med goda förvaringsmöjligheter och duschrum som är förberett för tvättmaskin. Den stora inglasade balkongen vetter mot ett soligt söderläge och blir som ett extra rum…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Karlstad
Fastighetsbyrån Karlstad
1 rum lägenhet på Mellanvägen 3B Skoghall, Hammarö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Mellanvägen 3B Skoghall, Hammarö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Mellanvägen 3B Skoghall, Hammarö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Mellanvägen 3B Skoghall, Hammarö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Mellanvägen 3B Skoghall, Hammarö kommun - bild 5
Mån 18 maj

Mellanvägen 3B

Lägenhet
Skoghall, Hammarö kommun
Fastighetsbyrån Karlstad
420 000 kr
40 m²
1 rum
vån 1/3
3 115 kr/mån
10 500 kr/m²

Välkommen till denna fina etta med generösa sällskapsytor, rejält kök samt stor inglasad balkong i västerläge som blir till ett extrarum stora delar av året. Fint och stilrent duschrum från stambytet och goda förvaringsmöjligheter i två garderober och i en klädkammare. Här bor du på första våningen bara några trappsteg upp från entrén. Populär och omtyckt förening där parkering och stort…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Karlstad
Fastighetsbyrån Karlstad
2 rum lägenhet på Clevevägen 5C Skoghall, Hammarö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Clevevägen 5C Skoghall, Hammarö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Clevevägen 5C Skoghall, Hammarö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Clevevägen 5C Skoghall, Hammarö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Clevevägen 5C Skoghall, Hammarö kommun - bild 5
Mån 18 maj

Clevevägen 5C

Lägenhet
Skoghall, Hammarö kommun
Fastighetsbyrån Karlstad
500 000 kr
53 m²
2 rum
vån 2/2
4 524 kr/mån
9 434 kr/m²

Välkommen till Clevevägen 5C och denna tvårummare belägen på andra våningen med balkong i soligt söderläge. Bostaden är bra planerad med kök med matplats, stort sovrum och vardagsrum med utgång till balkong. Bostaden har genomgående fint målade väggar och goda förvaringsmöjligheter i en rejäl klädkammare i hallen. Här finns även ett fräscht duschrum som renoverades i föreningens regi 2019. Här…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Karlstad
Fastighetsbyrån Karlstad
2 rum lägenhet på Mellanvägen 3B Skoghall, Hammarö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Mellanvägen 3B Skoghall, Hammarö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Mellanvägen 3B Skoghall, Hammarö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Mellanvägen 3B Skoghall, Hammarö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Mellanvägen 3B Skoghall, Hammarö kommun - bild 5
Mån 25 maj kl 16:30

Mellanvägen 3B

Lägenhet
Skoghall, Hammarö kommun
Fastighetsbyrån Karlstad
595 000 kr
58,5 m²
2 rum
vån 1/3
4 010 kr/mån
10 171 kr/m²

Varmt välkommen till denna fina tvåa endast en halvtrappa upp med stor inglasad balkong mot gården i härligt västerläge! Bostaden är välplanerad med rymliga rum, hemtrevligt kök och helkaklat duschrum. Här finns även goda förvaringsmöjligheter i hall och sovrum. Populär och omtyckt förening där parkering och stort vindsförråd ingår i den låga avgiften. Bra läge med en kort promenad till…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Karlstad
Fastighetsbyrån Karlstad
2 rum lägenhet på Vändgatan 2 Skoghall, Hammarö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Vändgatan 2 Skoghall, Hammarö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Vändgatan 2 Skoghall, Hammarö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Vändgatan 2 Skoghall, Hammarö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Vändgatan 2 Skoghall, Hammarö kommun - bild 5

Vändgatan 2

Lägenhet
Skoghall, Hammarö kommun
Fastighetsbyrån Karlstad
995 000 kr
61,5 m²
2 rum
vån 3/3
4 738 kr/mån
16 179 kr/m²

Nu har vi det stora nöjet att kunna erbjuda denna otroligt fina gaveltvåa i toppskick med skogen som närmsta granne och föreningens bästa läge. Tack vare fönster i tre väderstreck strömmar dagsljuset in och ger en livfull och inbjudande känsla. Från vardagsrummet nås den härliga balkongen som vetter mot den lugna gården och rofyllda skogen. Här erbjuds även ett stilfullt renoverat kök med trevlig…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Karlstad
Fastighetsbyrån Karlstad

Visar alla 17