Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Andreas Englund

Andreas Englund

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Olovsgatan 6A, Herrhagen, Karlstads kommun
  • Såld 8 maj. 2026

Olovsgatan 6A

Lägenhet
Herrhagen, Karlstads kommun
Fastighetsbyrån Karlstad

74 m²

3 rum

3 734 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

20 203 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlstad
Fastighetsbyrån Karlstad
Karlbergsgatan 4, Tingvallastaden, Karlstads kommun
  • Såld 21 apr. 2026

Karlbergsgatan 4

Lägenhet
Tingvallastaden, Karlstads kommun
Fastighetsbyrån Karlstad

60 m²

2 rum

4 367 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 710 000 kr-2 %

28 500 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlstad
Fastighetsbyrån Karlstad
Leopold Nygrens Plats 1, Tullholmsviken, Karlstads kommun
  • Såld 20 apr. 2026

Leopold Nygrens Plats 1

Lägenhet
Tullholmsviken, Karlstads kommun
Fastighetsbyrån Karlstad

74 m²

3 rum

6 068 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 730 000 kr-2 %

36 892 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlstad
Fastighetsbyrån Karlstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 apr. 2026

Trädgårdsgatan 5

Lägenhet
Karlstad, Karlstads kommun
Fastighetsbyrån Karlstad

73,5 m²

3 rum

Slutpris 2 250 000 kr

30 612 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlstad
Fastighetsbyrån Karlstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 mar. 2026

Ulvsbygatan 11A

Lägenhet
Norrstrand, Karlstads kommun
Fastighetsbyrån Karlstad

53 m²

2 rum

3 788 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 150 000 kr±0 %

21 698 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlstad
Fastighetsbyrån Karlstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 feb. 2026

Furustigen 5

Villa
Lamberget, Karlstads kommun
Fastighetsbyrån Karlstad

154+35 m²

7 rum

1 045 m²

Slutpris 5 650 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Karlstad
Fastighetsbyrån Karlstad

Visar alla 6