- Sök mäklare
- Fastighetsbyrån Karlskrona
- Tobias Malving
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Om mig
Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Höga Nöjets väg 12
Tving, Karlskrona kommun
156 m²
6 rum
- Uteplats
Slutpris 2 900 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Karlskrona

Köpingevägen 11
Lyckeby, Karlskrona kommun
140+28 m²
6 rum
- Balkong
- Uteplats
Slutpris 3 250 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Karlskrona

Egnahemsvägen 13
Ramdala, Karlskrona kommun
65+45 m²
3 rum
- Uteplats
Slutpris 1 650 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Karlskrona

Nättleryd 117
Rödeby, Karlskrona kommun
210+64 m²
7 rum
Slutpris 3 325 000 kr+11 %
Fastighetsbyrån Karlskrona

Östra Köpmansgatan 13
Trossö, Karlskrona kommun
65,5 m²
2 rum
- Hiss
Slutpris 1 200 000 kr-4 %
18 321 kr/m²
Fastighetsbyrån Karlskrona

Roslundavägen 3B
Nättraby, Karlskrona kommun
112+138 m²
4 rum
- Uteplats
Slutpris 2 950 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Karlskrona

Eklundstorpsvägen 15
Fågelmara, Karlskrona kommun
85 m²
2 rum
Slutpris 1 100 000 kr-15 %
Fastighetsbyrån Karlskrona

Högabergsvägen 15
Lyckeby, Karlskrona kommun
125+58 m²
5 rum
- Balkong
- Uteplats
Slutpris 3 200 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Karlskrona
Visar alla 8