Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Karlshamn

Fastighetsbyrån Karlshamn

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Prästslättsvägen 4, Prästslätten, Karlshamns kommun
  • Såld 9 maj. 2026

Prästslättsvägen 4

Lägenhet
Prästslätten, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

67 m²

2 rum

5 186 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 385 000 kr-14 %

5 746 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Furubodavägen 216, Torarp, Karlshamns kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Furubodavägen 216

Villa
Torarp, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

122 m²

4 rum

3,8 ha
  • Uteplats

Slutpris 4 200 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Yxnavägen 4, Mörrum, Karlshamns kommun
  • Såld 29 apr. 2026

Yxnavägen 4

Villa
Mörrum, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

183+23 m²

6 rum

942 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 720 000 kr+15 %
Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Årydsvägen 77, Åryd, Karlshamns kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Årydsvägen 77

Villa
Åryd, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

108 m²

6 rum

1 163 m²

Slutpris 645 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Hunnemaravägen 33, Gullbergslyckan, Karlshamns kommun
  • Såld 17 apr. 2026

Hunnemaravägen 33

Lägenhet
Gullbergslyckan, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

65 m²

3 rum

4 605 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 310 000 kr+1 %

20 154 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Hunnemaravägen 9, Karlshamn, Karlshamns kommun
  • Såld 17 apr. 2026

Hunnemaravägen 9

Lägenhet
Karlshamn, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

39 m²

1 rum

3 315 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 380 000 kr-13 %

9 744 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Kofsavägen 175-33, Kofsa - Drösebo, Karlshamns kommun
  • Såld 17 apr. 2026

Kofsavägen 175-33

Fritidshus
Kofsa - Drösebo, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

57 m²

3 rum

  • Uteplats

Slutpris 1 900 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Lärkvägen 27, Asarum, Karlshamns kommun
  • Såld 10 apr. 2026

Lärkvägen 27

Villa
Asarum, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

109 m²

4 rum

724 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 100 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Ringvägen 6, Asarum, Karlshamns kommun
  • Såld 10 apr. 2026

Ringvägen 6

Villa
Asarum, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

103+65 m²

4 rum

1 224 m²

Slutpris 950 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Ekvägen 21, Asarum, Karlshamns kommun
  • Såld 10 apr. 2026

Ekvägen 21

Villa
Asarum, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

54+30 m²

4 rum

1 110 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 650 000 kr-19 %
Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Nygårdsvägen 1, Mörrum, Karlshamns kommun
  • Såld 30 mar. 2026

Nygårdsvägen 1

Villa
Mörrum, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

88+50 m²

4 rum

1 005 m²

Slutpris 750 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Kolonigatan 5 B, Resecentrum, Karlshamns kommun
  • Såld 30 mar. 2026

Kolonigatan 5 B

Lägenhet
Resecentrum, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

47,3 m²

2 rum

4 147 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 560 000 kr-14 %

11 839 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Drottninggatan 63, Centrum, Karlshamns kommun
  • Såld 18 mar. 2026

Drottninggatan 63

Lägenhet
Centrum, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

43 m²

2 rum

1 080 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 500 000 kr-3 %

34 884 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Moränvägen 9, Svängsta, Karlshamns kommun
  • Såld 17 mar. 2026

Moränvägen 9

Villa
Svängsta, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

104+17 m²

4 rum

745 m²

Slutpris 1 310 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Hantverkaregatan 39, Centrum, Karlshamns kommun
  • Såld 16 mar. 2026

Hantverkaregatan 39

Lägenhet
Centrum, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

50 m²

2 rum

4 783 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 710 000 kr+2 %

14 200 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Stålavägen 6, Mörrum, Karlshamns kommun
  • Såld 15 mar. 2026

Stålavägen 6

Villa
Mörrum, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

96+96 m²

4 rum

788 m²
  • Uteplats

Slutpris 900 000 kr+3 %
Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Ågatan 32, Centrum, Karlshamns kommun
  • Såld 13 mar. 2026

Ågatan 32

Lägenhet
Centrum, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

21,5 m²

1 rum

1 207 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 415 000 kr±0 %

19 302 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Gösvägen 5, Korpadalen, Karlshamns kommun
  • Såld 10 mar. 2026

Gösvägen 5

Radhus
Korpadalen, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

136+27 m²

6 rum

272 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 400 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Hokavägen 51-51, Tostarp, Karlshamns kommun
  • Såld 3 mar. 2026

Hokavägen 51-51

Villa
Tostarp, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

125 m²

4 rum

2 044 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 200 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Tegelmästarevägen 27, Korpadalen, Karlshamns kommun
  • Såld 3 mar. 2026

Tegelmästarevägen 27

Radhus
Korpadalen, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

142+48 m²

5 rum

265 m²

Slutpris 1 595 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Terrassvägen 47, Skogsborg, Karlshamns kommun
  • Såld 2 mar. 2026

Terrassvägen 47

Radhus
Skogsborg, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

95 m²

4 rum

4 783 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 700 000 kr±0 %

17 895 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Bergsgatan 21B, Centrum, Karlshamns kommun
  • Såld 27 feb. 2026

Bergsgatan 21B

Lägenhet
Centrum, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

72 m²

3 rum

4 096 kr/mån

Slutpris 920 000 kr-6 %

12 778 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Ronnebygatan 7B, Centrum, Karlshamns kommun
  • Såld 21 feb. 2026

Ronnebygatan 7B

Lägenhet
Centrum, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

104 m²

3 rum

4 820 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 4 100 000 kr+21 %

39 423 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Stenhagsvägen 18 , Stenhagen, Karlshamns kommun
  • Såld 21 feb. 2026

Stenhagsvägen 18

Lägenhet
Stenhagen, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

68 m²

2 rum

5 006 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 500 000 kr-17 %

7 353 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Ekvägen 32, Asarum, Karlshamns kommun
  • Såld 14 feb. 2026

Ekvägen 32

Villa
Asarum, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

127+56 m²

5 rum

973 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 400 000 kr-13 %
Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn

Visar 1 - 25 av 114