Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Järfälla

Fastighetsbyrån Järfälla

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Drakengatan 5 , Barkarbystaden, Järfälla kommun
  • Såld 23 jul. 2025

Drakengatan 5

Lägenhet
Barkarbystaden, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

87 m²

3,5 rum

6 790 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 800 000 kr-2 %

32 184 kr/m²

Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 jul. 2025

Mäldgränd 3

Lägenhet
Jakobsberg, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

89 m²

4 rum

5 886 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 995 000 kr±0 %

33 652 kr/m²

Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jul. 2025

Axvägen 87

Lägenhet
Viksjö, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

107 m²

4 rum

9 001 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 075 000 kr-5 %

19 393 kr/m²

Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla
TEGVÄGEN 50, Viksjö, Järfälla kommun
  • Såld 10 jul. 2025

TEGVÄGEN 50

Lägenhet
Viksjö, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

76 m²

3 rum

5 562 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 250 000 kr-6 %

29 605 kr/m²

Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla
NORRSKENSVÄGEN 18, Skälby, Järfälla kommun
  • Såld 8 jul. 2025

NORRSKENSVÄGEN 18

Villa
Skälby, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

78+78 m²

4 rum

1 287 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 800 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla
BIRGER DAHLÉRUS VÄG 8A, Bolinder Strand, Järfälla kommun
  • Såld 3 jul. 2025

BIRGER DAHLÉRUS VÄG 8A

Lägenhet
Bolinder Strand, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

55 m²

2 rum

4 573 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 400 000 kr-4 %

43 636 kr/m²

Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla
Siestavägen 7, Västra Jakobsberg, Järfälla kommun
  • Såld 29 jun. 2025

Siestavägen 7

Villa
Västra Jakobsberg, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

170+97 m²

8 rum

701 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 8 500 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jun. 2025

Gjutmästare Rosbergs väg 11B

Lägenhet
Bolinder Strand, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

39 m²

2 rum

3 593 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 000 000 kr+11 %

51 282 kr/m²

Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla
Pilotvägen 10, Barkarby, Järfälla kommun
  • Såld 27 jun. 2025

Pilotvägen 10

Villa
Barkarby, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

193+40 m²

8 rum

1 127 m²
  • Uteplats

Slutpris 7 300 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla
Fiskargränd 33, Viksjö, Järfälla kommun
  • Såld 26 jun. 2025

Fiskargränd 33

Radhus
Viksjö, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

93 m²

4 rum

225 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 550 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla
Lilla Hundens Gränd 13, Skälby, Järfälla kommun
  • Såld 25 jun. 2025

Lilla Hundens Gränd 13

Radhus
Skälby, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

108 m²

4 rum

7 833 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 350 000 kr-2 %

21 759 kr/m²

Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jun. 2025

TEGVÄGEN 76

Lägenhet
Viksjö, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

65 m²

2 rum

4 832 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 425 000 kr-11 %

21 923 kr/m²

Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla
Cittragränd 9, Viksjö, Järfälla kommun
  • Såld 25 jun. 2025

Cittragränd 9

Radhus
Viksjö, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

120 m²

5 rum

182 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 850 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla
Vältvägen 7, Viksjö, Järfälla kommun
  • Såld 24 jun. 2025

Vältvägen 7

Lägenhet
Viksjö, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

40 m²

1,5 rum

2 940 kr/mån

Slutpris 1 400 000 kr+1 %

35 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla
Ynglingavägen 20F, Jakobsberg, Järfälla kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Ynglingavägen 20F

Lägenhet
Jakobsberg, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

83,5 m²

4 rum

5 724 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 360 000 kr-5 %

28 263 kr/m²

Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla
Stora Björnens Gränd 5, Skälby, Järfälla kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Stora Björnens Gränd 5

Radhus
Skälby, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

127 m²

5 rum

8 503 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 195 000 kr±0 %

25 157 kr/m²

Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jun. 2025

KOPPARVÄGEN 27 - vån 6!

Lägenhet
Kallhäll, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

25,5 m²

1 rum

1 613 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 175 000 kr-2 %

46 078 kr/m²

Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

VATTENKVARNSGATAN 3

Lägenhet
Jakobsberg, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

75 m²

3 rum

5 406 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 450 000 kr-2 %

32 667 kr/m²

Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla
Grönvretsvägen 8, Västra Jakobsberg, Järfälla kommun
  • Såld 18 jun. 2025

Grönvretsvägen 8

Lägenhet
Västra Jakobsberg, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

80 m²

3 rum

7 052 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 800 000 kr-7 %

35 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 jun. 2025

KVARNVÄGEN 50

Lägenhet
Jakobsberg, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

94 m²

4 rum

8 175 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 100 000 kr-4 %

22 340 kr/m²

Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 jun. 2025

HAGVÄGEN 17

Radhus
Västra Jakobsberg, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

88 m²

4 rum

5 602 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 250 000 kr-4 %

36 932 kr/m²

Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jun. 2025

Venusvägen 10

Radhus
Skälby, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

134+11 m²

6 rum

328 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 750 000 kr+3 %
Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jun. 2025

Högbyvägen 98

Radhus
Viksjö, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

129 m²

4 rum

326 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 750 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jun. 2025

Järfällavägen 94B

Lägenhet
Jakobsberg, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

46 m²

2 rum

4 073 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 760 000 kr-5 %

38 261 kr/m²

Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jun. 2025

Kalvshällavägen 36

Lägenhet
Barkarbystaden, Järfälla kommun
Fastighetsbyrån Järfälla

76 m²

3,5 rum

6 899 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr+4 %

40 789 kr/m²

Fastighetsbyrån Järfälla
Fastighetsbyrån Järfälla

Visar 226 - 250 av 290