Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Huddinge

Fastighetsbyrån Huddinge

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
Myrstuguberget, Huddinge kommun

Myrstuguvägen 365

Lägenhet
Myrstuguberget, Huddinge kommun
Fastighetsbyrån Huddinge
1 695 000 kr
62,5 m²
2 rum
vån 2/9
5 465 kr/mån
27 120 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Huddinge
Fastighetsbyrån Huddinge
Huddinge, Huddinge kommun

Förrådsvägen 44

Lägenhet
Huddinge, Huddinge kommun
Fastighetsbyrån Huddinge
1 695 000 kr
28 m²
1 rum
vån 5/6
2 905 kr/mån
60 536 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Huddinge
Fastighetsbyrån Huddinge
1 rum lägenhet på Sankt Eriksvägen 9D Glömsta, Huddinge kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Sankt Eriksvägen 9D Glömsta, Huddinge kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Sankt Eriksvägen 9D Glömsta, Huddinge kommun - bild 3

Sankt Eriksvägen 9D

Lägenhet
Glömsta, Huddinge kommun
Fastighetsbyrån Huddinge
1 495 000 kr
20 + 13 m²
1 rum
2 625 kr/mån
74 750 kr/m²
Plus
Uteplats
Fastighetsbyrån Huddinge
Fastighetsbyrån Huddinge
tomt på Glömstavägen 516 Glömsta, Huddinge kommun - bild 1
tomt på Glömstavägen 516 Glömsta, Huddinge kommun - bild 2
tomt på Glömstavägen 516 Glömsta, Huddinge kommun - bild 3
tomt på Glömstavägen 516 Glömsta, Huddinge kommun - bild 4
tomt på Glömstavägen 516 Glömsta, Huddinge kommun - bild 5

Glömstavägen 516

Tomt
Glömsta, Huddinge kommun
Fastighetsbyrån Huddinge
3 900 000 kr
1 829 m²

Tillfälle att förvärva en tomt i Glömsta i soligt läge. Ingen husleverantör är knuten till denna fastighet. Visa respekt för ägaren om ni vill besöka tomten. Välkomna till denna fantastiska tomt på hela 1829 kvm i natursköna Glömsta. Här har ni chansen att förvärva en stor tomt för att skapa ert drömhem. Till tomtgränsen finns nyligen draget kommunalt vatten och avlopp och grannarna har fiber…

Premium
Fastighetsbyrån Huddinge
Fastighetsbyrån Huddinge
fritidshus på Hammardalsslingan 16 Högmora, Huddinge kommun - bild 1
fritidshus på Hammardalsslingan 16 Högmora, Huddinge kommun - bild 2
fritidshus på Hammardalsslingan 16 Högmora, Huddinge kommun - bild 3
fritidshus på Hammardalsslingan 16 Högmora, Huddinge kommun - bild 4
fritidshus på Hammardalsslingan 16 Högmora, Huddinge kommun - bild 5

Hammardalsslingan 16

Fritidshus
Högmora, Huddinge kommun
Fastighetsbyrån Huddinge
2 295 000 kr
2 331 m² tomt

Möjlighet att förvärva denna fina tomt/fritidshus med närhet till Huddinge C, Stuvsta samt Farsta. Gångavstånd till buss. Naturtomt med högt fint läge. På tomten finns idag ett äldre hus i renoveringsbehov samt en gäststuga. Äldre borrad brunn finns på fastigheten. Vad får man bygga? Enligt områdesbestämmelser ges det möjlighet att bygga 55 kvm byggnadsarea + 25 kvm uthus. Byggnads höjd om 3…

Premium
Fastighetsbyrån Huddinge
Fastighetsbyrån Huddinge
2 rum lägenhet på Kavlevägen 133 Kästa, Huddinge kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Kavlevägen 133 Kästa, Huddinge kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Kavlevägen 133 Kästa, Huddinge kommun - bild 3

Kavlevägen 133

Lägenhet
Kästa, Huddinge kommun
Fastighetsbyrån Huddinge
1 700 000 kr
59,7 m²
2 rum
vån 2/2
4 724 kr/mån
28 476 kr/m²
Plus
Balkong
Fastighetsbyrån Huddinge
Fastighetsbyrån Huddinge
4 rum lägenhet på Duvbergsvägen 42   Vårby, Huddinge kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Duvbergsvägen 42   Vårby, Huddinge kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Duvbergsvägen 42   Vårby, Huddinge kommun - bild 3

Duvbergsvägen 42

Lägenhet
Vårby, Huddinge kommun
Fastighetsbyrån Huddinge
2 395 000 kr
96 m²
4 rum
vån 3/4
6 514 kr/mån
24 948 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Huddinge
Fastighetsbyrån Huddinge

Visar 26 - 32 av 32