- Sök mäklare
- Fastighetsbyrån Huddinge
- Maria Stenermark
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Om mig
Sedan 2003 har jag arbetat på Fastighetsbyrån och är stolt över den höga kvalité som Fastighetsbyrån kan erbjuda dig som säljer eller köper genom oss. Jag är utbildad fastighetsmäklare och numera finner du mig som kontorschef och kundansvarig där jag tillsammans med din mäklare hjälper dig före, under din försäljning och efter din flytt. Med bred erfarenhet, stor noggrannhet och engagemang lovar jag att göra det jag kan för att göra ditt bostadsbyte möjligt på ett så smidigt sätt som möjligt.
Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.
Maps Data: Google © 2026
Kallkärrsvägen 74, 3 tr
Snättringe, Huddinge kommun
48 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 150 000 kr+8 %
44 792 kr/m²
Fastighetsbyrån Huddinge
Maps Data: Google © 2026
Myrstuguvägen 359
Myrstuguberget, Huddinge kommun
62,5 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 1 565 000 kr-2 %
25 040 kr/m²
Fastighetsbyrån Huddinge
Maps Data: Google © 2026
Observationsvägen 15
Centrala Huddinge, Huddinge kommun
106+78 m²
7 rum
- Uteplats
Slutpris 6 600 000 kr+10 %
Fastighetsbyrån Huddinge
Visar alla 3