Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Hörby

Fastighetsbyrån Hörby

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Åkarevägen 9, Centralt, Hörby kommun
  • Såld 13 jun. 2025

Åkarevägen 9

Villa
Centralt, Hörby kommun
Fastighetsbyrån Hörby

175+22 m²

6 rum

601 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 500 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Hörby
Fastighetsbyrån Hörby
Södra Rörum Wästantorp 4651, Wästantorp, Hörby kommun
  • Såld 13 jun. 2025

Södra Rörum Wästantorp 4651

Fritidshus
Wästantorp, Hörby kommun
Fastighetsbyrån Hörby

60 m²

3 rum

900 m²
  • Uteplats

Slutpris 695 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Hörby
Fastighetsbyrån Hörby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jun. 2025

Norregatan 4G

Villa
Hörby, Hörby kommun
Fastighetsbyrån Hörby

166 m²

6 rum

1 083 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 750 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Hörby
Fastighetsbyrån Hörby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jun. 2025

Liljegatan 21

Villa
Centralt, Hörby kommun
Fastighetsbyrån Hörby

140+140 m²

7 rum

843 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 795 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Hörby
Fastighetsbyrån Hörby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 jun. 2025

Villagatan 6A

Lägenhet
Hörby, Hörby kommun
Fastighetsbyrån Hörby

52,5 m²

1 rum

3 964 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 860 000 kr+15 %

16 381 kr/m²

Fastighetsbyrån Hörby
Fastighetsbyrån Hörby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jun. 2025

Köinge 6881

Villa
Centralt, Hörby kommun
Fastighetsbyrån Hörby

140 m²

5 rum

1 360 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 550 000 kr+24 %
Fastighetsbyrån Hörby
Fastighetsbyrån Hörby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jun. 2025

Ekvägen 11

Villa
Ludvigsborg, Hörby kommun
Fastighetsbyrån Hörby

62 m²

4 rum

1 351 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 200 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Hörby
Fastighetsbyrån Hörby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 maj. 2025

Ystadsvägen 30

Villa
Centralt, Hörby kommun
Fastighetsbyrån Hörby

135+2 m²

5 rum

699 m²

Slutpris 2 550 000 kr+13 %
Fastighetsbyrån Hörby
Fastighetsbyrån Hörby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 maj. 2025

Kristianstadsvägen 27B

Lägenhet
Hörby, Hörby kommun
Fastighetsbyrån Hörby

74 m²

3 rum

6 385 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 950 000 kr±0 %

12 838 kr/m²

Fastighetsbyrån Hörby
Fastighetsbyrån Hörby
Östraby 9118, Hörby, Hörby kommun
  • Såld 20 maj. 2025

Östraby 9118

Villa
Hörby, Hörby kommun
Fastighetsbyrån Hörby

120+48 m²

5 rum

1 192 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 725 000 kr+8 %
Fastighetsbyrån Hörby
Fastighetsbyrån Hörby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2025

Östraby 9149

Villa
Hörby, Hörby kommun
Fastighetsbyrån Hörby

132+48 m²

5 rum

1 011 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 800 000 kr+13 %
Fastighetsbyrån Hörby
Fastighetsbyrån Hörby
Södra Rörum Wästantorp 5629, Wästantorp, Hörby kommun
  • Såld 5 maj. 2025

Södra Rörum Wästantorp 5629

Fritidshus
Wästantorp, Hörby kommun
Fastighetsbyrån Hörby

50 m²

3 rum

1 000 m²
  • Uteplats

Slutpris 550 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Hörby
Fastighetsbyrån Hörby

Visar 51 - 62 av 62