Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Andrea Johansson

Andrea Johansson

Om mig

Andrea är en glad och sprudlande Höörs-tjej full av energi. Bosatt i Hörby sen många år, så hon kan sitt Mellanskåne bra. Med stor kompetens och lång erfarenhet av fastighetsmäkleri samt som specialist på nyproduktion guidar hon sina kunder både professionellt och målinriktat. Älskar djur och natur. Samt sport i de flesta former.
Mäklarens försäljningar
Karlslund, Höörs kommun
Sön 24 maj kl 12:00

Flöjtvägen 6A

Lägenhet
Karlslund, Höörs kommun
Fastighetsbyrån Höör
2 500 000 kr
80 m²
3 rum
vån 1/1
4 597 kr/mån
31 250 kr/m²
Uteplats
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Höör
Fastighetsbyrån Höör
Jägersbo, Höörs kommun
Budgivning pågår

Sätofta Sjövägen 2

Villa
Jägersbo, Höörs kommun
Fastighetsbyrån Höör
2 800 000 kr
103 + 7 m²
3 rum
1 205 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Höör
Fastighetsbyrån Höör
Centrum, Höörs kommun
Budgivning pågår

Munkarpsvägen 12

Lägenhet
Centrum, Höörs kommun
Fastighetsbyrån Höör
1 695 000 kr
70,5 m²
2 rum
vån 1/4
6 665 kr/mån
24 043 kr/m²
Hiss
Fastighetsbyrån Höör
Fastighetsbyrån Höör

Visar alla 3