- Sök mäklare
- Fastighetsbyrån Höllviken
- Annika Jernberg
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Om mig
Med trygg hand och fokuserad process leder Annika er vidare igenom er bostadsaffär. Det krävs en engagerad mäklare som ständigt ligger i framkant tillsammans med de bästa marknadsföringsverktygen. Annika överträffar gärna sina kunders förväntningar och gör sitta yttersta genom hela bostadsaffären med målet att få nöjda kunder som återkommer.
Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.
Maps Data: Google © 2026
Norra Gyllenbergsvägen 1A
Höllviken, Vellinge kommun
74 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 800 000 kr-5 %
51 351 kr/m²
Fastighetsbyrån Höllviken
Maps Data: Google © 2026
Bäckhusvägen 10
Hököpinge, Vellinge kommun
82 m²
3 rum
- Uteplats
Slutpris 2 525 000 kr-2 %
30 793 kr/m²
Fastighetsbyrån Höllviken
Maps Data: Google © 2026
Köpenhamnsvägen 9 D
Slottsstaden, Malmö kommun
54 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 1 935 000 kr-1 %
35 833 kr/m²
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Furudalsvägen 10
Höllviken, Vellinge kommun
82+102 m²
3 rum
- Uteplats
Slutpris 5 750 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Höllviken
Visar 26 - 29 av 29