Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Anna Sellin

Anna Sellin

Om mig

Detta kan bli din livs största affär och då krävs noggrannhet, planering och ett personligt engagemang från din fastighetsmäklare. Jag strävar alltid efter att göra mitt bästa i varje kundmöte/affär och vill hela tiden utvecklas och bli bättre. För mig är förtroendet och återkoppling mycket viktig för att lyckas. Med 30 års erfarenhet av försäljning och kundservice har jag ett enormt driv och bjuder på en trygg och säker tjänst med värme, engagemang och kvalité. Tveka inte att kontakta mig!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Framnäsgatan 6A, Centralt Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 13 aug. 2025

Framnäsgatan 6A

Lägenhet
Centralt Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

43 m²

1 rum

2 932 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 805 000 kr+9 %

41 977 kr/m²

Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Skulnäs 201, Bjästa, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 11 aug. 2025

Skulnäs 201

Villa
Bjästa, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

174+82 m²

7 rum

4 235 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 610 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Jakträttsvägen 44, Domsjö, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 8 aug. 2025

Jakträttsvägen 44

Lägenhet
Domsjö, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

117,6 m²

4 rum

5 288 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 100 000 kr-8 %

9 354 kr/m²

Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Djupsjö 143, Skorped, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 5 aug. 2025

Djupsjö 143

Villa
Skorped, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

85 m²

4 rum

550 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 320 000 kr-18 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Åkerivägen 2, Husum, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 22 jul. 2025

Åkerivägen 2

Villa
Husum, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

156+78 m²

4 rum

1 483 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 640 000 kr+8 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Torsdagsvägen 9, Själevad, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 17 jul. 2025

Torsdagsvägen 9

Villa
Själevad, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

98+98 m²

3 rum

850 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 800 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Vintergatan 5B, Centralt Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 11 jul. 2025

Vintergatan 5B

Lägenhet
Centralt Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

36,5 m²

1 rum

2 605 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 745 000 kr-2 %

20 411 kr/m²

Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Villagatan 34a, Centralt Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Villagatan 34a

Lägenhet
Centralt Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

79,7 m²

3 rum

4 800 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 450 000 kr-3 %

18 193 kr/m²

Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Högbacksvägen 8, Kroksta, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Högbacksvägen 8

Villa
Kroksta, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

108+3 m²

5 rum

510 m²
  • Uteplats

Slutpris 425 000 kr-35 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Rektorsvägen 21, Bredbyn, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 7 jul. 2025

Rektorsvägen 21

Villa
Bredbyn, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

105+155 m²

4 rum

942 m²
  • Uteplats

Slutpris 850 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Långvägen 50, Kroksta, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 7 jul. 2025

Långvägen 50

Villa
Kroksta, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

125+179 m²

5 rum

1 295 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 900 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Villagatan 67 C, Centralt Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 1 jul. 2025

Villagatan 67 C

Lägenhet
Centralt Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

75,5 m²

3 rum

5 536 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 895 000 kr-5 %

11 854 kr/m²

Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Skeppsmalen 212, Arnäsvall, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 30 jun. 2025

Skeppsmalen 212

Villa
Arnäsvall, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

98 m²

3 rum

948 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 900 000 kr+16 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Skureå 207, Sidensjö, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 27 jun. 2025

Skureå 207

Villa
Sidensjö, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

107+79 m²

5 rum

5,3 ha
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 500 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Drömme 401, Sidensjö, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 25 jun. 2025

Drömme 401

Villa
Sidensjö, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

115+85 m²

5 rum

16,1 ha
  • Uteplats

Slutpris 1 990 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Vårby 140, VÅRBY, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Vårby 140

Villa
VÅRBY, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

210 m²

6 rum

2 208 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 250 000 kr-19 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Sjöbodvägen 108, Arnäsvall, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 11 jun. 2025

Sjöbodvägen 108

Villa
Arnäsvall, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

139 m²

5 rum

1 640 m²

Slutpris 4 350 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Stensnäs 110, Bjästa, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 9 jun. 2025

Stensnäs 110

Villa
Bjästa, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

112+107 m²

3 rum

10,7 ha
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 000 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Junselevägen 18, Bredbyn, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 19 maj. 2025

Junselevägen 18

Villa
Bredbyn, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

134+111 m²

5 rum

1 500 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 400 000 kr+7 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Skulnäs 408, Bjästa, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 16 maj. 2025

Skulnäs 408

Villa
Bjästa, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

80+40 m²

4 rum

1 310 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 550 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Stubbsand 356, Arnäsvall, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 13 maj. 2025

Stubbsand 356

Villa
Arnäsvall, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

73 m²

2 rum

1 734 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 200 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Vintergatan 10F, Centralt Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 9 maj. 2025

Vintergatan 10F

Lägenhet
Centralt Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

59 m²

2 rum

3 772 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 425 000 kr-8 %

24 153 kr/m²

Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten

Visar 26 - 47 av 47