Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Hjo

Fastighetsbyrån Hjo

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Pianovägen 7

Villa
Hjo, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo

152 m²

5 rum

Slutpris 3 300 000 kr
Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo
Slättås Högalid 2, På Landet, Hjo kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Slättås Högalid 2

Villa
På Landet, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo

59 m²

2 rum

1 138 m²

Slutpris 1 200 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo
Fågelås Källebo 1, På Landet, Hjo kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Fågelås Källebo 1

Villa
På Landet, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo

130+70 m²

5 rum

1 669 m²

Slutpris 1 155 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Strömsdalsvägen 10

Villa
Hjo, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo

120 m²

7 rum

Slutpris 3 000 000 kr
Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo
Slingervägen 58, Hammarsjorden, Hjo kommun
  • Såld 27 apr. 2026

Slingervägen 58

Radhus
Hammarsjorden, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo

118 m²

5 rum

6 452 kr/mån

Slutpris 1 400 000 kr±0 %

11 864 kr/m²

Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo
Vasagatan 10, Centrum, Hjo kommun
  • Såld 25 apr. 2026

Vasagatan 10

Lägenhet
Centrum, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo

74 m²

3 rum

3 935 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 250 000 kr+39 %

16 892 kr/m²

Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo
Bågvägen 19, Hammarsjorden, Hjo kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Bågvägen 19

Villa
Hammarsjorden, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo

127+3 m²

7 rum

326 m²

Slutpris 1 900 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo
Snödroppsgatan 7, Väster, Hjo kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Snödroppsgatan 7

Villa
Väster, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo

125+125 m²

7 rum

2 044 m²

Slutpris 3 500 000 kr+32 %
Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo
Storegårdsvägen 7, Blikstorp, Hjo kommun
  • Såld 16 mar. 2026

Storegårdsvägen 7

Villa
Blikstorp, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo

107 m²

4 rum

893 m²

Slutpris 1 550 000 kr+15 %
Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo
Richard Wetterholms gata 6, Knäpplan / Sigghusberg, Hjo kommun
  • Såld 6 mar. 2026

Richard Wetterholms gata 6

Villa
Knäpplan / Sigghusberg, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo

125+48 m²

6 rum

773 m²

Slutpris 3 800 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo
Stora torget 4, Centrum, Hjo kommun
  • Såld 2 mar. 2026

Stora torget 4

Övrigt
Centrum, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo
655 m²

Slutpris 6 200 000 kr+3 %
Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo
Sturegatan 7C, Centrum, Hjo kommun
  • Såld 27 feb. 2026

Sturegatan 7C

Lägenhet
Centrum, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo

60 m²

2 rum

3 319 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 650 000 kr-6 %

10 833 kr/m²

Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo
Askelyckevägen 14, Veka, Hjo kommun
  • Såld 14 feb. 2026

Askelyckevägen 14

Villa
Veka, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo

103+128 m²

4 rum

1 164 m²

Slutpris 3 095 000 kr+3 %
Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo
Rodervägen 8 , Centrum, Hjo kommun
  • Såld 10 feb. 2026

Rodervägen 8

Radhus
Centrum, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo

124 m²

5 rum

6 665 kr/mån

Slutpris 975 000 kr-15 %

7 863 kr/m²

Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo
Vargstigen 2, Lundby, Hjo kommun
  • Såld 30 jan. 2026

Vargstigen 2

Villa
Lundby, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo

140 m²

6 rum

765 m²

Slutpris 1 910 000 kr+1 %
Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo
Slingervägen 102, Hammarsjorden, Hjo kommun
  • Såld 22 jan. 2026

Slingervägen 102

Lägenhet
Hammarsjorden, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo

121 m²

5 rum

6 128 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 145 000 kr±0 %

9 463 kr/m²

Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo
Nolberga Nankin 1, Grevbäck, Hjo kommun
  • Såld 5 dec. 2025

Nolberga Nankin 1

Villa
Grevbäck, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo

90+21 m²

6 rum

3,1 ha

Slutpris 3 400 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo
Ekhammar Källarlyckan 2, Grevbäck, Hjo kommun
  • Såld 29 nov. 2025

Ekhammar Källarlyckan 2

Villa
Grevbäck, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo

102+7 m²

4 rum

1 367 m²

Slutpris 2 350 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo
Slingervägen 64, Hammarsjorden, Hjo kommun
  • Såld 25 nov. 2025

Slingervägen 64

Villa
Hammarsjorden, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo

121 m²

5 rum

639 m²

Slutpris 1 500 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo
Ebbetorp Skogsbo 1, På Landet, Hjo kommun
  • Såld 6 nov. 2025

Ebbetorp Skogsbo 1

Villa
På Landet, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo

57+3 m²

2 rum

1 493 m²

Slutpris 1 035 000 kr+4 %
Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo
Ringaberget 4, På Landet, Hjo kommun
  • Såld 25 okt. 2025

Ringaberget 4

Villa
På Landet, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo

136+10 m²

5 rum

1,8 ha

Slutpris 3 050 000 kr+15 %
Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo
Änggatan 7B, Centrum, Hjo kommun
  • Såld 22 okt. 2025

Änggatan 7B

Lägenhet
Centrum, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo

60,5 m²

2 rum

3 804 kr/mån

Slutpris 595 000 kr-8 %

9 835 kr/m²

Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo
Sandruder 2, Korsberga, Hjo kommun
  • Såld 21 okt. 2025

Sandruder 2

Villa
Korsberga, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo

150+150 m²

7 rum

5 589 m²

Slutpris 1 400 000 kr+76 %
Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo
Smedstorp 3, På Landet, Hjo kommun
  • Såld 14 okt. 2025

Smedstorp 3

Gård/Skog
På Landet, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo

69 m²

3 rum

4,2 ha

Slutpris 1 300 000 kr-31 %
Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo
Änggatan 7C, Centrum, Hjo kommun
  • Såld 11 okt. 2025

Änggatan 7C

Lägenhet
Centrum, Hjo kommun
Fastighetsbyrån Hjo

57 m²

2 rum

3 788 kr/mån

Slutpris 595 000 kr+8 %

10 439 kr/m²

Fastighetsbyrån Hjo
Fastighetsbyrån Hjo

Visar 1 - 25 av 60