- Sök mäklare
- Fastighetsbyrån Hässleholm
- Lisa Lavin
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Om mig
Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.
Maps Data: Google © 2026
Gethornskroken 3B
Hässleholm - Väster, Hässleholms kommun
92 m²
4 rum
Slutpris 1 260 000 kr-3 %
13 696 kr/m²
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Göingevägen 24
Bjärnum, Hässleholms kommun
143+73 m²
5 rum
Slutpris 775 000 kr-13 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Brönnestad 6182
Brönnestad, Hässleholms kommun
122+50 m²
4 rum
Slutpris 700 000 kr-22 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Östergatan 17
Hässleholm - Centralt, Hässleholms kommun
61 m²
2 rum
Slutpris 700 000 kr-6 %
11 475 kr/m²
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Torggatan 21
Sösdala, Hässleholms kommun
105+65 m²
3 rum
Slutpris 1 395 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Vankiva 21:15
Vankiva, Hässleholms kommun
7 401 m²
Slutpris 350 000 kr+17 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Visar alla 6