Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JosefGubrail

Glädjevägen 8A

Lägenhet
Hässelby Norra Villastad, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

80 m²

3,5 rum

6 004 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 395 000 kr-4 %

29 938 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Erik Tegels väg 35, Spånga - Bromsten, Stockholms kommun
  • Såld 27 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JosefGubrail

Erik Tegels väg 35

Lägenhet
Spånga - Bromsten, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

66,5 m²

3 rum

5 055 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 000 000 kr+1 %

30 075 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Konstnärsbacken 3, Hässelby Södra Villastad, Stockholms kommun
  • Såld 27 nov. 2025
profilfoto på mäklare
ZaidJarjes

Konstnärsbacken 3

Villa
Hässelby Södra Villastad, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

160 m²

5 rum

769 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 325 000 kr+6 %
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Förridargränd 8, Hässelby Gård, Stockholms kommun
  • Såld 27 nov. 2025
profilfoto på mäklare
ZaidJarjes

Förridargränd 8

Radhus
Hässelby Gård, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

107+3 m²

5 rum

179 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 350 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Lingonrisgränd 152, Hässelby Norra Villastad, Stockholms kommun
  • Såld 21 nov. 2025
profilfoto på mäklare
DeedarHadi

Lingonrisgränd 152

Radhus
Hässelby Norra Villastad, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

118 m²

4 rum

194 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 300 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Jämtlandsgatan 116, Vällingby Centrum, Stockholms kommun
  • Såld 18 nov. 2025
profilfoto på mäklare
NikolaMarkulic

Jämtlandsgatan 116

Lägenhet
Vällingby Centrum, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

80 m²

3 rum

6 695 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 100 000 kr+5 %

26 250 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Mörsilsgatan 26, Vällingby Centrum, Stockholms kommun
  • Såld 18 nov. 2025
profilfoto på mäklare
SaraRhawi

Mörsilsgatan 26

Lägenhet
Vällingby Centrum, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

29 m²

1 rum

1 902 kr/mån

Slutpris 1 300 000 kr+19 %

44 828 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Grantoppsgränd 70, Hässelby Norra Villastad, Stockholms kommun
  • Såld 17 nov. 2025
profilfoto på mäklare
ZaidJarjes

Grantoppsgränd 70

Radhus
Hässelby Norra Villastad, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

118+20 m²

5 rum

260 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 600 000 kr+5 %
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Ljusdalsgatan 33, Vällingby Parkstad / Råcksta, Stockholms kommun
  • Såld 14 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyArmasson

Ljusdalsgatan 33

Radhus
Vällingby Parkstad / Råcksta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

134 m²

5 rum

6 474 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 5 350 000 kr-1 %

39 925 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Glädjevägen 6B, Vån 3, Hässelby Norra Villastad, Stockholms kommun
  • Såld 13 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JimmySolkarin

Glädjevägen 6B, Vån 3

Lägenhet
Hässelby Norra Villastad, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

80 m²

4 rum

6 004 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 420 000 kr±0 %

30 250 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Svärdsliljevägen 143, Hässelby Norra Villastad, Stockholms kommun
  • Såld 12 nov. 2025
profilfoto på mäklare
DeedarHadi

Svärdsliljevägen 143

Villa
Hässelby Norra Villastad, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

134 m²

5 rum

343 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 140 000 kr+4 %
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JimmySolkarin

Östersundsgatan 7 (Våning 6)

Lägenhet
Vällingby Parkstad / Råcksta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

54 m²

2,5 rum

3 684 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 000 000 kr-4 %

37 037 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Råcksta Gårdsväg 28, Vällingby Parkstad / Råcksta, Stockholms kommun
  • Såld 7 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JosefGubrail

Råcksta Gårdsväg 28

Lägenhet
Vällingby Parkstad / Råcksta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

40 m²

2 rum

3 825 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr+3 %

47 500 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 nov. 2025
profilfoto på mäklare
LinnLindblad

Glädjevägen 5A

Radhus
Hässelby Norra Villastad, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

130 m²

5 rum

309 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 250 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Avestagatan 16, Spånga - Solhem, Stockholms kommun
  • Såld 5 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JimmySolkarin

Avestagatan 16

Lägenhet
Spånga - Solhem, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

45 m²

2 rum

4 683 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 870 000 kr-1 %

41 556 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Småbjörksvägen 27, Spånga - Bromsten, Stockholms kommun
  • Såld 4 nov. 2025
profilfoto på mäklare
ZaidJarjes

Småbjörksvägen 27

Radhus
Spånga - Bromsten, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

106 m²

5 rum

208 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 000 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyArmasson

Duvedsvägen 13

Lägenhet
Vällingby Centrum, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

35 m²

1 rum

3 834 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 095 000 kr±0 %

31 286 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Björnidegränd 83, Vällingby - Kälvesta, Stockholms kommun
  • Såld 31 okt. 2025
profilfoto på mäklare
DeisamSulayman

Björnidegränd 83

Radhus
Vällingby - Kälvesta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

116+56 m²

6 rum

147 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 250 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Multrågatan 5, Vällingby Parkstad / Råcksta, Stockholms kommun
  • Såld 30 okt. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyArmasson

Multrågatan 5

Lägenhet
Vällingby Parkstad / Råcksta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

49 m²

2 rum

4 242 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

30 510 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Melongatan 18, Hässelby Strand, Stockholms kommun
  • Såld 29 okt. 2025
profilfoto på mäklare
JosefGubrail

Melongatan 18

Lägenhet
Hässelby Strand, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

72 m²

3 rum

5 840 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 250 000 kr±0 %

31 250 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Skiftesvägen 17, Spånga - Sundby, Stockholms kommun
  • Såld 29 okt. 2025
profilfoto på mäklare
ZaidJarjes

Skiftesvägen 17

Villa
Spånga - Sundby, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

110+26 m²

5 rum

1 132 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 300 000 kr+5 %
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Östersundsgatan 7, Vällingby Parkstad / Råcksta, Stockholms kommun
  • Såld 24 okt. 2025
profilfoto på mäklare
AlexanderElezov

Östersundsgatan 7

Lägenhet
Vällingby Parkstad / Råcksta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

76 m²

3 rum

5 187 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 600 000 kr+4 %

34 211 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Jämtlandsgatan 107, Vällingby Parkstad / Råcksta, Stockholms kommun
  • Såld 23 okt. 2025
profilfoto på mäklare
NikolaMarkulic

Jämtlandsgatan 107

Lägenhet
Vällingby Parkstad / Råcksta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

66 m²

2 rum

4 598 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 650 000 kr+2 %

40 152 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Maltesholmsvägen 192, Hässelby Strand, Stockholms kommun
  • Såld 23 okt. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyArmasson

Maltesholmsvägen 192

Lägenhet
Hässelby Strand, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

87,5 m²

4 rum

6 033 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 200 000 kr-12 %

25 143 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Ullvidevägen 21A, Vån 2, Vällingby - Vinsta, Stockholms kommun
  • Såld 23 okt. 2025
profilfoto på mäklare
JimmySolkarin

Ullvidevägen 21A, Vån 2

Lägenhet
Vällingby - Vinsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

81 m²

3 rum

5 693 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

24 630 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

Visar 176 - 200 av 378