Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025
profilfoto på mäklare
DeedarHadi

Snödroppsgränd 52

Radhus
Hässelby Norra Villastad, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

117 m²

5 rum

310 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 600 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Kuskgränd 2, Hässelby - Lövsta Allé, Stockholms kommun
  • Såld 28 sep. 2025
profilfoto på mäklare
JimmySolkarin

Kuskgränd 2

Lägenhet
Hässelby - Lövsta Allé, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

103 m²

4 rum

8 430 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 450 000 kr±0 %

23 786 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Cervins väg 38, Spånga - Bromsten, Stockholms kommun
  • Såld 28 sep. 2025
profilfoto på mäklare
ZaidJarjes

Cervins väg 38

Villa
Spånga - Bromsten, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

106+114 m²

8 rum

643 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 7 890 000 kr+5 %
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Mörsilsgatan 12, Vällingby Centrum, Stockholms kommun
  • Såld 25 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AlexanderElezov

Mörsilsgatan 12

Lägenhet
Vällingby Centrum, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

41 m²

1 rum

3 513 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 550 000 kr+4 %

37 805 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Dagsverksvägen 231, Spånga - Solhem, Stockholms kommun
  • Såld 25 sep. 2025
profilfoto på mäklare
JosefGubrail

Dagsverksvägen 231

Lägenhet
Spånga - Solhem, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

85,5 m²

4 rum

5 787 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 895 000 kr±0 %

33 860 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Nickelgränd 16, Vällingby - Grimsta, Stockholms kommun
  • Såld 25 sep. 2025
profilfoto på mäklare
JimmySolkarin

Nickelgränd 16

Lägenhet
Vällingby - Grimsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

68 m²

2 rum

5 207 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 210 000 kr-4 %

32 500 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Logvägen 79, Spånga Centrum, Stockholms kommun
  • Såld 24 sep. 2025
profilfoto på mäklare
SaraRhawi

Logvägen 79

Lägenhet
Spånga Centrum, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

58,5 m²

2 rum

4 068 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 700 000 kr±0 %

29 060 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025
profilfoto på mäklare
DeedarHadi

Lappstigen 2

Villa
Hässelby Södra Villastad, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

160+25 m²

6 rum

618 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 9 850 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Aprikosgatan 1A, Hässelby Strand, Stockholms kommun
  • Såld 23 sep. 2025
profilfoto på mäklare
NikolaMarkulic

Aprikosgatan 1A

Lägenhet
Hässelby Strand, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

83 m²

4 rum

6 515 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 795 000 kr±0 %

33 675 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025
profilfoto på mäklare
JosefGubrail

Erik Tegels Väg 23

Lägenhet
Spånga - Bromsten, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

61 m²

2 rum

4 354 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 750 000 kr±0 %

28 689 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Gränsvägen 200, Spånga - Solhem, Stockholms kommun
  • Såld 22 sep. 2025
profilfoto på mäklare
SaraRhawi

Gränsvägen 200

Lägenhet
Spånga - Solhem, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

97 m²

4 rum

5 944 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 000 000 kr±0 %

30 928 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Sämjevägen 17, Vällingby - Nälsta, Stockholms kommun
  • Såld 22 sep. 2025
profilfoto på mäklare
ZaidJarjes

Sämjevägen 17

Radhus
Vällingby - Nälsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

113+11 m²

6 rum

240 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 000 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Vittangigatan 17, Vällingby Centrum, Stockholms kommun
  • Såld 22 sep. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyArmasson

Vittangigatan 17

Lägenhet
Vällingby Centrum, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

58 m²

3 rum

3 924 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 100 000 kr±0 %

36 207 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Ryttmästarvägen 79, Vällingby - Nälsta, Stockholms kommun
  • Såld 20 sep. 2025
profilfoto på mäklare
ChristianGöransson

Ryttmästarvägen 79

Radhus
Vällingby - Nälsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

117+27 m²

6 rum

330 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 050 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Grönbetevägen 68, Hässelby Södra Villastad, Stockholms kommun
  • Såld 17 sep. 2025
profilfoto på mäklare
LinnLindblad

Grönbetevägen 68

Radhus
Hässelby Södra Villastad, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

103+14 m²

4 rum

290 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 500 000 kr+5 %
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Jämtlandsgatan 97, Vällingby Parkstad / Råcksta, Stockholms kommun
  • Såld 17 sep. 2025
profilfoto på mäklare
NikolaMarkulic

Jämtlandsgatan 97

Lägenhet
Vällingby Parkstad / Råcksta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

36 m²

1 rum

2 565 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 975 000 kr+4 %

54 861 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Sällhetsvägen 5, Hässelby Norra Villastad, Stockholms kommun
  • Såld 16 sep. 2025
profilfoto på mäklare
JimmySolkarin

Sällhetsvägen 5

Radhus
Hässelby Norra Villastad, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

94,5 m²

6 rum

4 535 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 600 000 kr±0 %

38 095 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Skiftesvägen 33B, Spånga - Sundby, Stockholms kommun
  • Såld 16 sep. 2025
profilfoto på mäklare
DeedarHadi

Skiftesvägen 33B

Villa
Spånga - Sundby, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

165 m²

6 rum

925 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 6 650 000 kr+11 %
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Vittangigatan 1, Vällingby Centrum, Stockholms kommun
  • Såld 16 sep. 2025
profilfoto på mäklare
NikolaMarkulic

Vittangigatan 1

Lägenhet
Vällingby Centrum, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

23 m²

1 rum

2 024 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 275 000 kr-2 %

55 435 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Rabattvägen 36, Vällingby - Johannelund, Stockholms kommun
  • Såld 15 sep. 2025
profilfoto på mäklare
JosefGubrail

Rabattvägen 36

Lägenhet
Vällingby - Johannelund, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

34 m²

2 rum

2 610 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 695 000 kr±0 %

49 853 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Astrakangatan 115, Hässelby, Stockholms kommun
  • Såld 15 sep. 2025
profilfoto på mäklare
JosefGubrail

Astrakangatan 115

Lägenhet
Hässelby, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

40 m²

2 rum

3 413 kr/mån

Slutpris 1 410 000 kr-3 %

35 250 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Råcksta Gårdsväg 21, Vällingby Parkstad / Råcksta, Stockholms kommun
  • Såld 14 sep. 2025
profilfoto på mäklare
JosefGubrail

Råcksta Gårdsväg 21

Lägenhet
Vällingby Parkstad / Råcksta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

82 m²

4 rum

4 619 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 520 000 kr+1 %

42 927 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Rädisvägen 125, Hässelby Villastad, Stockholms kommun
  • Såld 12 sep. 2025
profilfoto på mäklare
JimmySolkarin

Rädisvägen 125

Radhus
Hässelby Villastad, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

136+65 m²

6 rum

187 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 5 475 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Formansgränd 21, Hässelby Gård, Stockholms kommun
  • Såld 12 sep. 2025
profilfoto på mäklare
DeisamSulayman

Formansgränd 21

Radhus
Hässelby Gård, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

95+24 m²

4 rum

215 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 695 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Vittangigatan 20 (Våning 2.5), Vällingby Centrum, Stockholms kommun
  • Såld 12 sep. 2025
profilfoto på mäklare
JimmySolkarin

Vittangigatan 20 (Våning 2.5)

Lägenhet
Vällingby Centrum, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

58 m²

2 rum

4 398 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 295 000 kr±0 %

39 569 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

Visar 226 - 250 av 378