- Sök mäklare
- Fastighetsbyrån Haparanda
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Mäklare
Mäklarkontorets försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.
Maps Data: Google © 2026
Stationsgatan 2 B
Centrum, Haparanda kommun
66 m²
3 rum
- Balkong
Slutpris 340 000 kr-9 %
5 152 kr/m²
Fastighetsbyrån Haparanda
Maps Data: Google © 2026
Torggatan 30 A
Centrum, Haparanda kommun
82,5 m²
3 rum
- Uteplats
Slutpris 750 000 kr+15 %
9 091 kr/m²
Fastighetsbyrån Haparanda
Maps Data: Google © 2026
Vuonovägen 41
Vuono, Haparanda kommun
180 m²
4 rum
- Uteplats
Slutpris 1 095 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Haparanda
Maps Data: Google © 2026
Rågvägen 4
Tjärhovet, Haparanda kommun
110+9 m²
5 rum
- Uteplats
Slutpris 725 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Haparanda
Maps Data: Google © 2026
Timmervägen 6
Seskarö, Haparanda kommun
93 m²
4 rum
- Balkong
- Uteplats
Slutpris 625 000 kr+9 %
Fastighetsbyrån Haparanda
Maps Data: Google © 2026
Antmans väg 3
Närsta, Haparanda kommun
155 m²
6 rum
- Uteplats
Slutpris 975 000 kr-11 %
Fastighetsbyrån Haparanda
Visar 76 - 81 av 81